Reklama

Kandaulismus

pepa (Út, 13. 4. 2010 - 06:04)

Rad zaslu fotky a filmy se svou manzelkou - jen tak, z cire kandaulisticke radosti. Zajemci piste na b67ZAVINACseznam.cz

Hledám kámoše se kterým si na toto téma můžu sejít a popovídat. onich bez nich

jj (Po, 29. 3. 2010 - 10:03)

U nás je to asi tak že,manželka mi oznami že dnes ma stretko a pride až ráno.A ked ma chuť tak mi otom niekedy rozpráva.Má staleho kamoša ktorý je tiež žen.vyhovuje nam to obom.

Dědek (So, 27. 3. 2010 - 06:03)

na jednej diskuzii som sa...ja sem kdysi taky potom toužil po určite době se to uskutečnilo jedno dvakrat a pak co 14 dnu někdy i třikrate během tydne bylo to super až po roce to zahaprovalo a ta moje se zamilovala do jednoho co to snama provozoval dnes se s manželkou moc nebavime nemluvime spolu došlo ke zkratu začina si žit svuj život a ja už v něm nejsem takže panove je to parada ale pokud se dostanete jednou do pruseru tak to zahapruje a konči cely svazek jsme se ženou 23 let a jak dlouho ještě budem nevim prostě objevil se někdo třeti ale už ne na trojku nebo něco podobneho takže si davejte pozor

martin (Út, 23. 3. 2010 - 13:03)

Také jsme se ženou...Pre Jirku:
Je to super predstava mat este jedneho muza v posteli, ktory zaroven s tebou obraba tvoju zienku. Vidiet jak jej roztvara pysteky a lize postevacek, alebo strka prstik do dierky.Zazil som to raz a je to super. Ale tu sa bavime o kandaulizme. To znamena ze by si sa pozeral na to ako si to zienka rozdava s inym vtakom, pripadne si to kameroval. Samozrejme potom sa mozes aj pridat, ale podstata je len v tom ze JU poziciavas nejakemu inemu muzovi.

Jirka (Po, 22. 3. 2010 - 09:03)

Také jsme se ženou probíraly sex ještě z jedním mužem, velmi nás tato představa neuvěřitelně
vzrušuje.. Plánujeme to zkusit na dovči. Nedávno jsme zkusily jako přípravu,
sex z robertem. Já jsem ji uspokojoval do zadečku a přitom jsem ji ho vsunul robertek do vagíny jako kdyby jí to dělaly dva naráz..Takovou bouři sexu jsem ještě nezažil, byla úplně hotová a zmítala se jak v tranzu.Vřele doporučuji

nic (So, 20. 3. 2010 - 11:03)

Jsem kandaulista, rád se dívám, jak mou krásnou manželku šukají jiní, čím víc, tím líp. Ale v žádném případě nejsem homo, dotyk muže se mi hnusí (oboustranně). Manželce bych tajného milence nepovolil, vše musí být v mé ( alespoň skryté ) přítomnosti. Je to obrovsky vzrušující.

MARTIN (Čt, 18. 3. 2010 - 08:03)

No tak rekni tvoji holce at...No urcite! Si predstav ze by sme stretli teba jak ides po celodennej sichte a xcel by si sex. Uvedomujes ako by si smrdel? Ty prasa! Fuj.

xxl (Po, 15. 3. 2010 - 13:03)

na jednej diskuzii som sa docital ze vela zien sa tejto muzskej vasni rado oddava.
A vacsina sa uz jej po case nechce vzdat.

Martin (Ne, 14. 3. 2010 - 14:03)

Tak jsem se na to díval, na loňské září. Nejsem ten, koho myslíš, Severíne.

(Ne, 14. 3. 2010 - 09:03)

Tak mam za sebou ...protože jsi homosexuál a vzrušuje tě jeho semeno....to je to celý....dej si rovnou s ním......

Spritzer (Ne, 14. 3. 2010 - 09:03)

Tak mam za sebou kandaul.premieru. Vcera jsme byli s manzelkou u znameho a doslo (k dlouho planovane a pripravovane) akci.
Vse se odehralo v loznici,nas znamy a manzelka si to rozdali a ja vse pohodlne sledoval sedice v kresle,s kamerou v ruce. Po akci jsem ale samozrejme neodolal a jeste mokrou a "naplnenou" manzelku pekne vystrikal ;)
Tem kteri vahaji rikam,bezte do toho,skvely zazitek.

Severin (Ne, 14. 3. 2010 - 08:03)

Tak to asi ten Martin nejsem,...To je zvláštní. V září jsi psal o ženě a o jejím současném milenci.

U nás se poměry taky mění. Manželka se právě rozešla s milencem (byla vyměněna za mladší model), ale vzala to hezky. Nebyla zaláskovaná, i když to tak mohlo působit. Řekli jsme si, že si teď dáme nějakou dobu pauzu.

Martin (Ne, 14. 3. 2010 - 07:03)

Tak to asi ten Martin nejsem, psal jsem tu už vícekrát, ale ženatý nejsem. Měl jsem přítelkyni, která měla milence...

Severin (So, 13. 3. 2010 - 22:03)

Potom tomu nerozumím. Dřív jsi psal o své manželce, která pravidelně doprovází milence na služebních cestách. Teď to vypadá úplně jinak - spíš, že by Tě lákalo něco takového zkusit.

Martin (So, 13. 3. 2010 - 19:03)

Jo, Severíne. Jsem to já. Martin kandaulista.

Severin (Pá, 12. 3. 2010 - 17:03)

Martine, jsi ten Martin, co sem psával nebo někdo jiný?

Martin (Pá, 12. 3. 2010 - 16:03)

Tak to máš Mato super představy, já jsem na tom podobně. Pokus se to realizovat, mi už se sen splnil a můžu ti říct, že je to fajn vzrušení. Jen tak dál.

( (Pá, 12. 3. 2010 - 14:03)

PRO KODA: KDE MAS JAKOU HAVET CIGANSKOU TY KOKOT?

M. (Pá, 12. 3. 2010 - 14:03)

No tak rekni tvoji holce at de slapat a ty se budes koukat jak ji to zakaznik dela a jeste si vydelate.

Reklama

Přidat komentář