Reklama

Kandaulismus

pitmus (Ne, 31. 1. 2010 - 14:01)

mě je to jedno, kašlu na...Myslím Ilono že by ti to bylo jedno i kdyby tvůj manžel nebyl kandaulista!!!

ILONA (Pá, 29. 1. 2010 - 19:01)

Jak to řešíš, Ilono?...mě je to jedno, kašlu na něj , sám to chtěl

Severin (Pá, 29. 1. 2010 - 17:01)

MÁME ......Jak to řešíš, Ilono? Přemáháš se? Uvědomuje si to manžel?

ILONA (Pá, 29. 1. 2010 - 16:01)

Otázka pro manželky...MÁME ......

nikto (Čt, 28. 1. 2010 - 22:01)

odpoved je schovana v otazke.

Severin (Út, 26. 1. 2010 - 15:01)

Otázka pro manželky kandaulistů. Říká se, že když má žena stálého milence, který je výrazně lepší než manžel, po čase se zmenšuje touha mít sex s manželem. Máto to tak?

Severin (Po, 25. 1. 2010 - 13:01)

To nepůjde. Sem nikdo normální nechodí. :-)

nikto (Po, 25. 1. 2010 - 10:01)

napiste niekto nieco normalne 

hhh (Po, 25. 1. 2010 - 09:01)

Slyšeli jste někdy někdo o...Ano, třeba mě by to velmi vzrušovalo.  Ale o jiné ženě jsem zatím nikdy jindy neslyšela.

(So, 23. 1. 2010 - 22:01)

Nekecám, honím...kecáš honibrko.....jen honíš honko

Emil (So, 23. 1. 2010 - 22:01)

Našlo by se několik párů (muž kanadaulista, žena praktikující exhibicionistka), které by přijaly nabídku na  několik společných  dnů v lázních na Slovensku? Doba zájezdu: pondělí až čtvrtek, měsíc květen. Zajistíme ubytování ve vilce o několika místnostech a vážným zájemcům podáme bližší informace o podmínkách zájezdu. kontakt: [email protected]

kandýsek (Čt, 21. 1. 2010 - 14:01)

Nekecám, honím...přesně tak, asi nejlepší bude ty "komentátory" ignorovat, mně se ty zážitky líbí a fakt neřeším zážitek vers. představa/přání, díky

Martin (Čt, 21. 1. 2010 - 08:01)

Nekecám, honím a i sním. Toto jsem prožil asi před sedmi- osmi lety a jestli mi nevěříš, je to tvůj problém a je mi to celkem jedno... Chtěl jsem akorát říct, že nepotřebuju, ani nechci vidět pertnerku jak si užívá (možná zatím ne) stačilo mi, jak mi o tom potom vyprávěla. A nejlépe při milování... Tak pa

grizzly (St, 20. 1. 2010 - 21:01)

kecáš Martine,...ty honíš, on honí, já honím, všichni honíme...proč ale za každým druhým článkem psát:,,kacáš Franto, Lojzo, Martine a honíš". Martin napsal zajímavý příspěvek a jestli si ho vymyslel, ví jen on a jeho jpřítelkyně. Nijak se tam vlastně ani nechlubí a tak při anonymitě internetu nevím, proč by to tak nemohlo být. A když ne, tak aspoň zapojil fantazii a ne jen:        nevěřim, závidim, honíš. Včera jsem seděl  v obyváku, žena, děti už spali, tak bylo ticho a já slyšel sousedy, jak si užívají. Pak bylo chvilku ticho a najednou slyším tři, možná čtyři hlasy. Bylo to ze stejného bytu? Nevím, ale znělo to  tak. Ale rozhodně jsem si to nevymyslel, to nemám zapotřebý.

.. (St, 20. 1. 2010 - 19:01)

kecáš Martine, jen honíš a sníš.....

Martin (St, 20. 1. 2010 - 17:01)

Ahoj. S bývalou přítelkyní jsem si toto užíval. Jednou mi povídala, že se jí líbí kamarád s kterým by si dala říct. To ještě nevěděla o mé úchylce. No a já jsem se jí zeptal, jestli by to pro mě neudělala, že by se mi to líbilo. Asi po týdnu se mě zeptala, jestli jsem to myslel vážně a že pokud si ho pustí k tělu, tak už necouvne. Samozřejmě jsem řekl ano. Smůla byla, že zrovna měla krámy a tak vyprávění o líbání a osahávání mě sice vzrušovalo, ale ještě to nebylo ono. Po týdnu se blížil den D. Byli domluvení na ráno až jeho přítelkyně odejde do práce. Už když se oblíkala, jsem byl vzrušením bez sebe. Byl to krásný pocit, když jsem věděl co mě čeká. Měl jsem úplnou zimnici. A když odešla a já si představoval jak jí to dělá, musel jsem si to jít udělat. Nešlo myslet na nic jiného. Kdo je kandaulista, tak asi ví o čem píšu. Domluvili jsme se, že si ho "nechá" jako milence a že mi o jejich zážitcích bude vyprávět. Nepotřeboval jsem ho nikdy vidět. Ani nevím, jestli mu o tom řekla. Stačilo mi, že vím kam chodí a co s ním dělá o zbytek se postarala moje fantazie. Škoda, že už spolu nejsme. Mám asi šest let novou přítelkyni a nevím jestli jí mám o to poprosit...:-)))

.. (St, 20. 1. 2010 - 07:01)

honit tu prostě nebudete....doma můžeš....

Severin (Út, 19. 1. 2010 - 23:01)

Nechápu, co proti honění máte. Já jsem dnes v noci sám, manželka přespává u milence, a taky si nějak pomáhám od napětí.

kandýsek (Út, 19. 1. 2010 - 10:01)

No nejsme tu na pohádky...neboj, až budu chtít jít na chat tak půjdu, a co se tématu týká, myslím, že jsem tu správně. Rozhodně tu ale nejsou správně ti, co všechno zpochybňují a uráží ostatní. Každopádně je to určitá daň anonymitě netu.

(Po, 18. 1. 2010 - 16:01)

No nejsme tu na pohádky ......a honění péra ......jdi na chat kandýsku

Reklama

Přidat komentář