Reklama

Kandaulismus

h (Po, 25. 2. 2013 - 00:02)

No ale swingers nie je...Ty hajzle Cornuto, na všech podobných diskusích smrdí tvé rádoby moudré příspěvky. Táhni odtud ksindle tupá a žvaň si někde v koutku.

(Po, 18. 2. 2013 - 14:02)

Neda mi nezareagovat na... nic nemiešame, je to tak.....kandaul potřebuje muže k sexu......proto je homosexuál, nikdo jiný muž nepotřebuje k sexu.......jen homo......

nojo (Po, 18. 2. 2013 - 14:02)

Jestli si myslíš,že tři...on ale myslel ženu

Juraj (So, 16. 2. 2013 - 12:02)

Neda mi nezareagovat na niektore nezmysly ktore tu zazneli o skrytej homosexualite a kombinacii uchyliek. V prvom rade by ma zaujimalo, ako by asi v praxi mala vyzerat kombinacia kandaulizmu a homosexuality (ak take nieco vobec existuje). Ja si pod tym predstavujem jedine homosexualneho muza, ktoreho vzrusuje predstava suloze jeho partnera s inym muzom. Ak teda nejde o bisexuala. Rozmyslam, kolko asi tak moze byt homosexualov medzi kandaulistami, Myslim ze asi tak 4%, tak ako v ostatnych castiach populacie.
V druhom rade tu miesate hruska s jablkami, ked davate do jedneho vreca sexualnu orientaciu a sexualnu uchylku. Sexualnu orientaciu si clovek uvedomuje uz od svojho dospievania, a v pripade ze sa clovek takto narodi, tak sa tato orientacia vzdy v dospievani prejavi a je nemenna az do konca zivota. O tom uz v dnesnej dobe dufam nikto nepochybuje. Naproti tomu sexualne uchylky (na ktorych predispozicie mozu driemat v kazdom z nas) sa mozu ale aj nemusia prejavit v dospievani ale aj v neskorsom obdobi pod vplyvom urcitych prezitych situacii v detstve, dospievani ale aj v dospelosti. Oblast sexualnych uchyliek nie je dosial dostatocne prebadana a vysvetlena, naproti tomu problematika sexualnej orientacie je s dnesnymi vedomostami popisana pomerne jasne. Takze co je podla vas skryty homosexual? Ja poznam len skryvajuci sa homosexual, ktory sa boji to priznat zo strachu z reakcie okolia. To ze je niekto homosexual si uvedomuje uz od ranneho dospievania a v pripade ze takyto clovek zije vo zvazku so zenou, tak skor ci neskor vyhlada priamu spolocnost muza, a nepotrebuje do toho montovat svoju manzelku.

Berta (So, 16. 2. 2013 - 11:02)

běž honit jinam nudný...Jestli si myslíš,že tři chlapy ženská nevydrží,tak se běž pomodlit,vyčurat a spát.Zítra musíš do školky, jseš jako ten Trubka co říkal,kluci,snad jim na to nesaháte,vždyť ony tím chčijou.Na swingru v prosinci mně jich ojelo sedm a kdyby se neslavily třicátiny mohlo jich být víc.

Dana (Čt, 14. 2. 2013 - 14:02)

!!! Nabízím přivýdělek s českou firmou !!! Stačí se zaregistrovat na http://www.kupi.cz/?u=4slx7 a můžete začít sbírat body, které potom směníte za nákupní poukazy. Sama jsem si takhle za měsíc přivydělala okolo 4.000,- ! Registrace je zcela zdarma, jedná se o českou novinku 2013 tak neváhejte! Mě už poukazy došly, zasílají je každý čtvrtek doporučeně poštou. Více informací na http://www.kupi.cz/?u=4slx7

lžeš (Čt, 14. 2. 2013 - 14:02)

Dokud má kandaul opravdu...ale má, kandaul bez toho nepřežije ....lžeš tu, dobře víme co všude kanadaulisti píšou.....potřebuje to k sexu

Marta (Čt, 14. 2. 2013 - 13:02)

ale přežijou bez toho,...Dokud má kandaul opravdu pěknou manželku,nemá problém nějakého i mladšího muže na sex sehnat.Starou bábu už nebude nikomu předvádět,to už ani tu potřebu nemá.

(Čt, 14. 2. 2013 - 09:02)

ale přežijou bez toho, zatímco kandaul má bez muže zničený život......všude to potvrzují manželky kandaulů.....

Marta (Čt, 14. 2. 2013 - 09:02)

Ten můj je asi...Asi to k oživení svého vztahu také potřebují,jinak by to přece nedělali.Jedině,že by to bylo povinné,ale to nebylo ani za bolševika.

(Čt, 14. 2. 2013 - 09:02)

Ten můj je asi...to se mýlíš .......zkus to vynechat úplně a uvidíš jak vztah půjde od prčic.

zatímco jin í mouhou vynechat skup. sex a žijou ve vztahu dobře...

Marta (Čt, 14. 2. 2013 - 09:02)

ne to nejsou, protože oni...Ten můj je asi jiný,protože nepotřebuje trvale jiného chlapa,jen občas.Asi jako ti normální skupinový sex.

(Čt, 14. 2. 2013 - 09:02)

Podle tvé teorie jsou...ne to nejsou, protože oni nevyžadují ke svému vzručení TRVALE vzrušeného muže, zatímco kandaul potřebuje aby mohl mít štastný vztah ....potřebuje k tomu muže .......jinak nemá dobrý vztah......je to
skrytá homosexuálita na nevědomé bázi

Marta (Čt, 14. 2. 2013 - 09:02)

je v tom honmosexuální...Podle tvé teorie jsou všichni co provozují skupinový sex homosexuálové.Oni se totiž také vzrušují tím,že se vzájemně sledují.

(Čt, 14. 2. 2013 - 08:02)

Muž,kterého rajcuje...je v tom honmosexuální touha, pokud vyžaduje muže s postaveným penisem, normální hetero muže k sexu vůbec nepotřebuje.

Marta (Čt, 14. 2. 2013 - 08:02)

to jsou seriozní výzkumy ,...Muž,kterého rajcuje ženská a normálně jí píchá i orálně uspokojuje,není homosexuál.Může být bisexuál,to je možné.

zuři zuři (Čt, 14. 2. 2013 - 08:02)

ale nemění nic na tom že...to jsou seriozní výzkumy , ne moje výmysly.......ale chápu že tě to rozčluje, tak si ulev.

Alex (Čt, 14. 2. 2013 - 07:02)

pravda bolí co homko?ale nemění nic na tom že jsi vypatlanej magor.

(St, 13. 2. 2013 - 22:02)

Ty výzkumníku kandaulismu...pravda bolí co homko?

Alex (St, 13. 2. 2013 - 20:02)

běž honit jinam nudný...Ty výzkumníku kandaulismu jsi neskrytý,vypatlaný magor.

Reklama

Přidat komentář