Reklama

Kandaulismus

ven (St, 13. 2. 2013 - 18:02)

Mě tedy poprvé manžel...běž honit jinam nudný kandale.....nikoho tvoje honění tady nebere a ten s těma 20 chlapama taky......ven

podle posledních výzkumů je kandaulista skrytý homosexuál, takže bacha homouši.

Heidi (St, 13. 2. 2013 - 16:02)

samozřejmě pokud jsou tyto...Mě tedy poprvé manžel napřed připravil i připoutal potom jen sledoval,jak mě tři muži zpracovávají.Dovedli mne do stavu,kdy jsem nad sebou ztratila kontrolu.Doslova jsem slintala i jsem si ucvrnkla,byla jsem úplně hotová,ta bezmocnost byla děsně rajcovní.

Emil (Po, 4. 2. 2013 - 22:02)

Je celkem zabava cist, jak si...samozřejmě pokud jsou tyto hrátky provozovány po vzájemné dohodě a všichni zúčastnění souhlasí,nikdo není znásilněn,je to zpestřením sexu.

Ájina(28) (Po, 4. 2. 2013 - 20:02)

Je celkem zabava cist, jak si tady lidicky vymysli :) Jo, chapu, delat si to u PC u vymyslenych pribehu nebo delat ze je kluk holkou je jiste pro nektere nahrazkou realniho sexu (vsichni jsme nejaci, hezci nebo mene... normalni nebo mene...) ale takhle to prehanet - to je k smichu :)

Je NORMALNI ze nekteri z nas to maji radi i jinak nez na misionare. A je taky normalni ze nektere holky vzrusuje myslenka na sex s vice klukama. Treba i najednou, nebo kdyz se pritel/kluk/manzel diva. Neni na tom nic spatneho.

Temer kazda z kamosek z intru tohle zkusila (trojku nebo sex s pritelem po jinem), nebo v baru. Kdyz se vam/nam to libi, neni co resit.

Je smutne, ze nektere lidicky tady pisi hlouposti. Ale nastesti tady najdete i nektere s realnymi zkusenostmi. Jako holka jejiz kluk ji nejprve nesmele a pak uplne odevzdane ukazal co je kandaulismus mohu rict, ze je to pro vetsinu zen prirozeny jev. Jenom kultura a vychova nam vetsinou brani, abychom mely sex s vice samci/klukama. V kazde z nas je skryta malinkata zlobiva holka, ktera by obcas rada zkusila i jine seminko nez je to pritele...

Vy, co mate realne zkusenosti, vite o cem mluvim :)

Andy (Pá, 25. 1. 2013 - 10:01)

Ahoj, já mám stejný názor...to je tedy fakticky odvaz, pro manželovi choutky mám pochopení a ráda to mám,ale při pomyšlení že by to do mě udělalo dvacet chlapů mi naskakuje husí kůže,ta žena musí být nymfomanka

Alex (Čt, 24. 1. 2013 - 13:01)

Ahoj, já mám stejný názor...jsem kandaulista už jsem něco v této aktivitě zažil,ale aby to do mé ženy udělalo dvacet chlapů jeden po druhém to je fakt silný kafe!

Emil (Čt, 24. 1. 2013 - 11:01)

a co je to Cuckold?je to určitá forma masochismu,muž je týrán tím,že je přítomen sexuálním hrátkám své ženy s cizími muži,sleduje jejich orgasmy a jemu je pásem cudnosti tato aktivita znemožněna

Horal (Čt, 24. 1. 2013 - 11:01)

pokud Tě vzrušuje myšlenka...Milane, špatně jsi četl, nebo pochopil. Já sám bych ženu rozhodně k sexu s jiným nepřemlouval, ani mne to nijak nevzrušuje, ale když už, tak ve i s další ženou, ať už přímo při tom, nebo někdy později. Vidím rozdíl, když manžel sám přemlouvá ženu, aby šla s jiným mužem, a to v jeho přítomnosti, nebo i bez něj, a když si po letech chtějí oživit sex někým jiným oba, a volba nakonec třeba padne na trojku s druhým mužem (samozřejmě, lepší je trojka s další ženou). Hlavně se ale divím, jak je tohle téma často diskutované, kolik mužů vzrušuje právě ten skutečný kandaulismus.

ronny (St, 23. 1. 2013 - 12:01)

pokud Tě vzrušuje myšlenka...a co je to Cuckold?

Milan (St, 23. 1. 2013 - 09:01)

Je zajímavé, jak je ten...pokud Tě vzrušuje myšlenka na soulož Tvé ženy s jiným mužem v Tvé přítomnosti, je to kandaulismus

Horal (Ne, 20. 1. 2013 - 19:01)

Je zajímavé, jak je ten Kandaulismus populárním tématem tady. Mne by spíš lákala dejme tomu klasická čtyřka, vydět manželku s jiným, ale přitom si sám taky užít s jinou.

Karel (Ne, 20. 1. 2013 - 11:01)

co takhle kandaulismus ne s...je to kandaulista,zoofil,kombinace úchylek,znám jednoho kterého uspokojí,když je u své ženy třetí v pořadí po farmáři a jeho oslu

Aleš (Čt, 17. 1. 2013 - 14:01)

Vskutku obscénní...napřed doufám ztrestá svoje zvrhlé služebníky kteří po tisíciletí zneužívaly ženy i děti vyhledáváním satanova znamení na jejich tělech to začínalo, sprostým znásilněním pokračovalo a v některých případech pořád pokračuje

Emil (Čt, 17. 1. 2013 - 13:01)

To je hrozné, pro mě...pro tvého muže pokud není kandaulista je také nepředstavitelné aby jiný muž prznil jeho manželku v jeho přítomnosti

Milan (St, 16. 1. 2013 - 13:01)

Kdo by me zavrel do zumpy,...ty nejsi žádný kandaulista,ale masochista tvoje žádost patří na jinou stránku

Kuba (Pá, 11. 1. 2013 - 14:01)

Mne tahle věc taky docela bere, ale jen když jsem vzrušený. Když na to pomyslím s chladnou hlavou, tak bych asi nerozdýchal, že by si partnerka užívala s někým jiným. A ani bych neměl odvahu jí něco podobného říct a to ani v teoretické rovině. V mém případě si myslím, že je to jen takové pomatení mysli, kdy partnerka je odjetá pryč a já s ní právě nemůžu být.

Renča (Pá, 11. 1. 2013 - 10:01)

Je tu nějaká žena,co má muže kandaulistu a "nedává to"?Pokud ano napiš na [email protected] ženy.

pro Toma (Čt, 10. 1. 2013 - 13:01)

Ahoj, já mám stejný názor...Také mě lákají podobné věci.Můžeš mi napsat na [email protected] ?

mladypar1980 (So, 5. 1. 2013 - 15:01)

Provedu perverzni lékařskou...a ide len o prehlidku

jj (Pá, 4. 1. 2013 - 11:01)

opravdu přínosný příspěvek k tématu. Gratuluji.

Reklama

Přidat komentář