Reklama

Kandaulismus

Jana (Čt, 31. 7. 2003 - 09:07)

Pokud máš zájem tak napiš. Ráda se zůčastním. J.

Ostravák (Čt, 31. 7. 2003 - 06:07)

Je tady někdo z OSTRAVY,nebo blízkého okolí k výměně zkušeností mailem o tomto tématu? ;-)

Ivan (St, 30. 7. 2003 - 17:07)

máme stejné tužby...Napiš. Ivan

Ivan (St, 30. 7. 2003 - 17:07)

já byl čťastný když jsem se díval na svou ženu,jak souloží smým kamarádem...Měl jsem silnou erekci,vidět,jak je roztažená a má v sobě jiný úd...Napiš. Ivan

Vitek (Út, 13. 5. 2003 - 07:05)

čau včera jsem byl s manželkou na večeři to by nebylo nic zvláštního ale na mé přáni si vzala černé body krjkové a nahoře bez sama se přiznala že když je trochu chladněji tak se ji postaví bradavky a silně ji vzrušuje když se naní díva nějaký muž v mé přítomnosti.ten večer si knám přisedl neznámy ale sympatak sama si odložila svetřík aby bylo naco koukat nemohl odtrhnout oči celý večer seděl vedle ni když jsem šel objednat další pití dali se do řeči a on ji sahl na prsa dlouze se polibili a šli ven byla tam tma ja je sledoval přes okno tam ji vyhrnul sukni a rozepnul body a začali si užívat když skončili tak ji sundal body na pamatku na večer oblikla si džísku a šli dovnitřdalši dvě hodiny seděl opět vedle ni a ruku pokud nemusel dat na stul měl stále pod sukni na mušličce ta moje prožila jeden z velkých orgasmu na veřejnosti

Rh (Út, 11. 3. 2003 - 12:03)

Přečetl jsem si všechny příspěvky a celkem mile mě překvapilo, že kolik lidí má tyto představy. Taky se mi libí představa, že se moje žena miluje s jiným mužem. Připadalo mi to trochu divné, ale po přečtení příspěvků jsem klidnější. Naopak mi to přijde jako výhoda, protože nejsem žarlivý. Moje žena jde občas s někým na schůzku a potom mi vyprávý co dělali. To mě vzruší a užijeme si to. Jsem spokojený já i ona a asi i ten třetí. ;-) Ráda by ještě zkusila milovaní se dvěma muži nebo ženou. Jen někoho najít. V tom vidím problém. Po světě se potlouká příliš mnoho různých virů a baktérií a najít někoho spolehlivého je těžké. Náhodní partneři nesou příliš velké riziko.

Insert (St, 26. 2. 2003 - 17:02)

Milá Magdo (ze stránky č.: 2), také jsi se asi všimla, že většina příspěvků je o tom, kdy muž chce nebo dopřeje ženě dalšího muže. Nechci se nikoho dotknout (spíše naopak), ale myslím, že muži jsou ke svým protějškům vstřícnější a svoje představy spíše přiznají. Tiše jen mohu závidět tvému příteli - ale i tobě. Dokážu si představit, jak to moje partnerka dělá jinému muži, ale daleko více mě láká představa tvého prožitku, ale asi by mi to nikdy nebylo dopřáno. Pokud se ozveš, poraď mi jak k tomu přiměz partnerku, jaké k tomu potřebuje podmínky. Díky.

Vitek (Po, 24. 2. 2003 - 20:02)

ahoj jsem stejny jako ty se stejnyma představama udelal jsem od manželky stranky mužeš se podívat jsem sice v začatku ale dalši foto přibudehttp:/www.volny.cz/vitek-vitek tam je najdešpokud maš zajem tak se ozvi Vitek

M-Gan (Po, 24. 2. 2003 - 09:02)

Ahoj.Patřím mezi muže, které to velmi vzrušuje. Moc rád bych se díval, jak jí to dělá jiný muž. Je to zvláštní, ale je to tak. Nemůžu se té představy zbavit. Manželka je sexuálně založená, ale nesdílí se mnou zcela můj názor. Nicméně jeptiška to rozhodně není.Rád bych si vyměnil pár mailů s mužem, který je takto podobně "postižen" a jehož žena má k tomu také zábrany.

vitek (Ne, 19. 1. 2003 - 16:01)

ahoj dlouho jsem tu nebyl abych se přihlasil s novým příspěvkem včera jsem byl se svou ženou na Stodolní ulici pro neznalé šílena ulice v centru Ostrvy muzika ,pití .večer si na sebe vzala černé krajkové body s rolakem stím že je zima souhlas po doražení na místo činu kde po hodině bimbaní a tance šel rolak dolu ja seděl u stolu a koukal po chvilce se přidal tanečník s kterým to tak rozjela že měla tak tvrde bradavky až se pokukujicim klukum stavěly ocasy aby to nevypadalo jako er,povidka skončili jsme uněj doma kde si to spolu pořadně rozdali i jeho dalši dva brachovévčera byl den kdy měla tři kluky v sobě a došla do tak velkého orgasmu že ještě dnes rano se ohližela jestli to byla pravda nebo sen v sobotu příští tyden zopakovat byla jeji poslední slova než začala kouřit -a jestli uhadnete co?

Návštěvník (Po, 30. 12. 2002 - 16:12)

Pro Josku - Tvé manželce bych masáž mohl provést, pokud bys měl zájem. Na provádění masáží mám oprávnění, včetně aromaterapie. Ozvi se na můj e-mail.

Návštěvník (Ne, 29. 12. 2002 - 22:12)

Hledám pro svoji atraktivní manželku/30let/muže,který by jí provedl lehkou erotickou masáž.Další věci na dohodě!

Návštěvník (Čt, 26. 12. 2002 - 10:12)

Josko. Jsem v podobné situaci jako Ty. Já bych chtěl, aby to mojí ženě dělal jiný muž a já se na to díval. Jí ta představa vzrušuje, ale nechce ji uskutečnit.

Návštěvník (Pá, 20. 12. 2002 - 00:12)

Tak to se Tvému příteli docela divím... Neví totiž asi o co přichází. S dvěma holkama to nemá chybu.Jinak vztah nám to nenarušilo vůbec, možná naopak.

Návštěvník (Út, 17. 12. 2002 - 13:12)

Taky mě láká vidět přítele s jinou v posteli.Nejvíc mě to láká,když sem lehce připitá,ale přítel pořád váhá a moc se mu do toho nechce.Ono možná střizlivá bych to ani moc vidět nechtěla,ale dát si vínečko...Taky se bojím,aby nám to nějak nenarušilo vztah?!

Návštěvník (Po, 9. 12. 2002 - 02:12)

Tak jsem si dřív myslel, že to ani není možné. Mám dost atraktivní přítelkyni a oba jsme dost (možná chorobně) žárliví. Jednou jsme ale byli u její kámošky, nějak to obě trošku přehnaly s vínem, začaly se líbat a ta moje mě doslova vtáhla do té postele (moc jsem se nebránil :-), tak jsme se začali líbat ve třech atd. atd. Ale jaké bylo moje překvapení, když jsem to dělal s přítelkyní, najednou si přála vidět, jak to dělám i té druhé a dokonce jí ho sama strkala kam se dalo. Popisovat to tady radši nebudu, zvrhlo se to šíleně (naštěstí o tom manžel kamarádky neví) a já jsem o zážitek bohatší :-) Ale nejhorší a nejdivnější na tom je to, že mě taky začíná brát myšlenka, že to mé přítelkyni dělá jiný kluk. Nevím, jak si to vysvětlit, na kluky nejsem. Ale jsem rád, že v tom nejsem sám. Je to ale divné.

Návštěvník (Út, 3. 12. 2002 - 23:12)

Chtěl bych se milovat se svou ženou a aby jí nějaký muž u toho hladil po zadečku!!!Ona by ho pak rukou udělala!Jenomže manželka si nedá říct!Přitom jí ta představa taky vzrušuje!Co s tím???

Návštěvník (Ne, 1. 12. 2002 - 20:12)

Pošli fotky, jestli nějaké máš. Rád se na ni podívám nejen přes dveře.

Návštěvník (Ne, 1. 12. 2002 - 16:12)

ahoj napiš kde bydliš ja přijedu s tou svou taky když se jde koupat nechavam pootevřene dveře aby bylo videt

Návštěvník (Čt, 28. 11. 2002 - 02:11)

Strašně mě vzrušuje představa,že někdo uvidí moji milou v kalhotkách! A tak doma musí nosit krátké triko a čekám,že k nám přijde návštěva!

Reklama

Přidat komentář