Reklama

poštěváček, čistota, délka předkožky

Lenka (Po, 9. 4. 2012 - 17:04)

Já jsem si poštěváček takhle "obřezala" před pár dny vlascem a mám ho konečně uvolněný, nejdřív jsem si myslela, po přečtení téhle diskuse, že ho ohrnu, ale nakonec po snažení bez konce jsem to podvázala a mám už právě pryč i půlky kapuce a je to konečně za mnou. Už jsem to zkoušela rukou a jsem opravdu moc překvapená, ta obrovská vzrušivost je skvělá. Jde to na mě ve vlnách až to nejde vydržet, to dřív nebylo, takže doporučuji.

Jitka (Ne, 8. 4. 2012 - 20:04)

Au... to muselo bolet...Nepochybně plastovou hlavičku a pak to půjde. Já jsem si ho uvolnila pomalu opatrným taháním a pak i špendlíkem a nakonec jsem to rozpůlila a tak si s ním můžu hrát jen tak, jednou dokonce v práci nenápadně pod sukní stačilo pár tahů a bylo to super. Od té doby už uteklo pár měsíců a užívám si toho naplno.

Hanka (So, 7. 4. 2012 - 23:04)

Andreo když ti ti nejde...Au... to muselo bolet...

Alena (So, 7. 4. 2012 - 15:04)

Andreo když ti ti nejde stáhnout tak zkus zepředu strčit hlavičku špendlíku pod kapuci a poštěváček a pomaličku jezdi s nim sem a tam jako do stran nejlépe kdyby tíi to někdon udělal zepředu je na to vidět líp. Já jsem to taky tak dělala a oddělilo se to tak hodně štěstí a napiš jak to šlo.

Andrea (Pá, 6. 4. 2012 - 14:04)

S tou kapucí pozor!...Mám dotaz. Snažím se tahat kůži vzhůru, ale poštěváček se mi neobnaží. Dělám něco špatně? Díky za rady.

Zdena (Pá, 6. 4. 2012 - 11:04)

takoví co říkají že je to nebezpečné a kdesi cosi tak nevědí o co ta žena přícházi.Ja jsen si to udělala ve 27 letech a lituji že jsem to neměla dříve proto že jsem zažívala takové orgasmy že mě ani sex nebavil
, málem byl kvůli tomu rozvod a právě toto bylo poslední řešení a pomohlo to jsme spolu štastní sexujeme skoro každý den i druhé dítě jsme si pořídili a vše málem zavinila ta hnusná kapuce tak holky neváhejte a kapuci pryč

Jitka (Út, 3. 4. 2012 - 18:04)

Já to mám už dva měsíce zasebou a žádné negativní věci nepozoruju, právěže je to o moc lepší:-)

Petra (Ne, 1. 4. 2012 - 08:04)

Teď jak jsem se sprchovala tak mi vypadnul vlasec s kapuce a už ji mám napolovic a frajtřík se na mě pěkně kouká.V ůterý večer jsme ho zavázali a dneska se to rozdělilo.Už teď jak si na něj sáhnu tak vim že to bude úžasné,teď sedím u počítače a hraju si sním a asi za chvilku vklouznu pod peřinu k manželovi ten ještě nic netuší ještě spí,diky za rady a já už jdu protože sedák židle je už mokrý a asi to bude divoké pa Petra

Karolína (So, 31. 3. 2012 - 20:03)

S tou kapucí pozor!...To je pravda, ale já jsem věděla, že mi nikde koukat nebude, je to o tom, jak se člověk zná, věděla jsem, že po obnažení se nic z toho nestane. Vybavenější holky by asi měly problém.

5vydra (So, 31. 3. 2012 - 14:03)

S tou kapucí pozor! Poštěvák by určitě měl mít možnost se přirozeně skrýt, nebýt obnažený. Musí mít kapuci, pod kterou se schová v nevzrušeném stavu. Chůze, nošení kalhotek, těsnější oblečení, jízda na kole a další je při zejícím klitoris utrpení! To nemá nic společného se vzrušením, to je prostě dření citlivé části genitálií o drsné předměty. Klitoris se samozřejmě při kontaktu s čímkoliv vzruší, ale nedojde-li k lubrikaci-zvlhčení, všechno odírá až do krve. Takže opatrně s "obřízkou". Co se týká hygieny, je jednoduchá: roztáhnout pysky palcem a prostředníkem, ukazováčkem v místě, kde končí štěrbina stydká, vytáhnout kůži vzhůru, tím se obnaží žalud poštěváčka a roztáhnou prostory, kde se tvoří smegma-mázek. Vatovou štětičkou pak opatrně směrem vzhůru smegma pak vytřít. Provádět jednou denně stačí, v horku vícekrát. Doporučuji zpočátku vzít si zrcátko a pořádně si struktury vulvy ( kačenky či jak chcete) prohlédnout, je dobře se znát. A naučte se i sledovat, zda na pyscích, močové trubici a v poševní předsíni nemáte netypické zabarvení či skvrny, to pak alou na gyndu. Kdyby chtěl někdo poradit, napište tu.

Petra (Čt, 29. 3. 2012 - 11:03)

Holky jdu za chvilku na to tu nesexichtivou kapuci odstranit na půl přítel za chvilku dorazi tak se do ni dáme.Je mi 18 a chci sex užívat plnými doušky ne ve stínu té kapuce co mi nepusti toho maličkého lumpíka ven na světlo sexu čau P

Lenka (Čt, 29. 3. 2012 - 11:03)

Já jsem si to udělala taky a už mám pryč kapuci úplně a je to super, je mi 25 a lituji, že to nemám už od 15ti. Masturbace i sex jsou úplně báječné a nedovedu to k ničemu přirovnat, prostě se mi dostává pocitů, co jsem neznala.

Simona (St, 28. 3. 2012 - 19:03)

já už ho mam tři týdny obnažený a jak píše Karolína je to opravdu skvělé jenom stačí u sexu pár krát přejet žaludem po tom co už na mě kouká bez kapuce a orgasmus je už tady. A když jsem ve vaně tak sprcha to to umí ještě líp minuta proudu vody a jsem hotová.Je to fakt bezva ta kapuce byla brzda jako prase.Už jsem to měla udělat dávno ne teď ve 32 letech

Karolína (St, 28. 3. 2012 - 09:03)

Minuly víkend jsem byla sama...Já jsem si to už udělala podle návodu tady a je to fakt super. Je to prima, mám ho venku a první orgasmus při masturbaci je asi po třech minutách a dřív to zabralo spoustu času. A sex je úplně jiný, to vzrušení před tím stálo za pendrek.

Pavlina (Út, 27. 3. 2012 - 16:03)

Minuly víkend jsem byla sama doma naši jeli na zájezd čekala jsem přítele tak že se okoupu a navoním na večerní atmosvéru. Ve vaně jsem si vzpoměla na tento odkaz a zkusila si stáhnout tu kapuci ještě jsem to nikdy nedělala s údivem jsem zjistila že se mi to podařilo a poštěváček se ukázal celý venku kolem bylo i trošku sýru byla jsem tim celá překvapená ještě více když jsem si ho trošku pohladila ve chvilce jsem se i udělala.Tak teď jsem zjistila o co jsem doposud přicházela co ta kapuce skrývala,hned jak přítel přijde tak si užijeme a potom tu kapuci podvážeme a vysvobodíme toho mého šulínka ven ať koná svou službu naplno.

Hana (Po, 26. 3. 2012 - 14:03)

Už mi bude 35, ale tahle debata mi vyrazila dech. Nevěděla jsem že poštěvák je ve skutečnosti pod kapucí. Ve vaně jsem se trochu snažila a nakonec se mi podařilo kapuci stáhnout. Musím říct, že jsem tam našla trochu toho "máslíčka". Vzpomínám si když mi bylo okolo patnácti, že jsem občas trpěla silnou bolestí poštěváčku, někdy svěděním, možná to mohlo být právě tím, že jsem ho neomývala.

Leona (Po, 26. 3. 2012 - 10:03)

Přesně tak jak to píše Lenka jsem si to udělala i já a je to v pohodě mám už to 3 měsíce a sex je úplně jíný než předtím s kapucí neboj se a jdi do toho přeji ti hodně štěstí. Než začneš tak jehlu a vlasec vydesinfikuj nebo vyvaž.

Lenka (Ne, 25. 3. 2012 - 21:03)

nikdo ji nenapíše navod?Je to jednoduché. Vezmeš jehlu s vlascem, opatrně protáhneš mezi poštěváčkem a kapucí až na konec, pokud ti jde ohrnout, ohrň a polož jehlu špicí k místu, kde kapuce končí, přetáhni zpátky a pak propíchni, aby vyšel vlasec s jehlou ven nahoru z kapuce uprostřed. Pak už jenom zbývá zatáhnout vlasec do smyčky proti sobě a zauzlovat a utáhnout co to jde. Prvně je to nepříjemné, než si to sedne a uklidní a po několika dnech smyčka vypadne ven, kapuce se rozpůlí a máš ho venku. Pak se to provede podobně s těmi půlkami, aby se odstranily aje to kompletní. Jinak doporučuji zchladit vodou.

Tak (Ne, 25. 3. 2012 - 19:03)

Když to tady čtu ty vaše...nikdo ji nenapíše navod?

Silva (Pá, 23. 3. 2012 - 09:03)

Když to tady čtu ty vaše příběhy ta jsem si řekla že si ji musím taky prozkoumat.Luhka jsem si do vany čtyřmi prsty si na silu stáhla z poštěváka tu kapuci až jsem se podivila co se mi to ukázalo kolem bylo i trochu toho sýru tak jsem pustila sprchu že si to vymyju a to jsem oběvila ještě nepoznané v minutě jsem byla udělana a poštěvák se ještě zvětšil.Tak už nebudu vůbec váhat a zítra jak příjde můj mílý tak to taky podvážeme. A já se už tři roky trápím s orgasmem ne že bych ho neměla ale jak přidušený ,je mi 17 a věřím že pak to bude jízda.Ještě jednou díky holky za příspěvky.A Prosím napište některá která už to dělala ja se to přesně dělá s tou kapucí

Reklama

Přidat komentář