Reklama

poštěváček, čistota, délka předkožky

Hanča (Po, 23. 4. 2012 - 19:04)

Vás to holky po rozpůlení nebolí? Já byla na chirurgickém odstranění minulý týden a ještě to bolí dost. Když chodím... i když nechodím. Prej to přejde, ale lepší se to dost pomalu. Ale já na to musela, měla jsem kvůli tomu neustálé záněty a tak.

Kamča (Po, 23. 4. 2012 - 15:04)

Já už to mám taky za sebou a je to úplná bomba. Když jsem zjistila o co přicházím, optala jsem se dcery (19), jestli ví o tom, že to musí jít ohrnout a jestli jí to funguje. A jelikož máme fajn vztah, tak se mi svěřila, že to netušila, vysvětlila jsem jí, jak jsem si to udělala a tak jsme to včera opatrně píchly. Protože je to fakt problém, nevím, proč to nekontrolují a nedělají odstranění kapuce na gyndě.

Magnus (Po, 23. 4. 2012 - 08:04)

Je vidět že největší masturbanti jsou pořád tédéíčkaři :D

Květa (Ne, 22. 4. 2012 - 22:04)

Já si pipinu nefotím sorry.

Květo (Ne, 22. 4. 2012 - 11:04)

V útery jsem si podvázala...pošli foto na [email protected],chci videt jak to vypadá,díky

Květa (Ne, 22. 4. 2012 - 08:04)

V útery jsem si podvázala kapuci a včera jak jsem se sprchovala tak se mi rozdělila a lulínek se představil celý ve své kráse okraje velké nemám tak je nebudu vázat. Hned jsem to večer vyzkoušela s manželem no a je to fantazije orgasmy snad pět těsně za sebou až jsem nemohla popadnout dech to jsem předtím nezažila.Dnes příjde sestra,ona mi pomahala vázat kapuci a chtěla vidět jak to bude vypadat ajestli to bude fungovat tak to taky pichnem až jí to povyprávím tak věřím že do toho jdeme ještě dneska.

líla (Čt, 19. 4. 2012 - 17:04)

já tu kapuci stáhnu úplně v pohodě a vůbec mi nepřekáží v tom, aby se tajtrlík dostal na světlo :D jsem netušila, že to jiné ženy mají jinak :D

Jana (Čt, 19. 4. 2012 - 17:04)

Je to úplně jednoduché.Já...Přesně tak, není na tom nic, jen to chce trpělivost a nebolí to, jen štípne a samotné zatažení vlasce může trochu tahat, ale je to v pohodě. V neděli jsme na to narazily s holkama z práce u kafe a dopadlo to tak, že jsme si daly v pondělí sraz a oběma jsem to píchla. Dneska dorazily do práce dříve a tak jsme v šatně debatily a opravdu se jim to rozdělilo a nic je nebolelo. Jsou obě moc nadšené a říkají, že by do toho šly znovu a že to vzrušení se jinak nedá vůbec rovnat s tím, co dělaly s kapucí.

Marcela (Čt, 19. 4. 2012 - 06:04)

Je to úplně jednoduché.Já jsem si nejprve zkusila stáhnout kapuci jde poměrně blbě ale když zapojíš všechny prsty nebo partnera tak to jde,každá to máme jinak.Kamarádce jsem to píchala a ta měla kapuci úzkou tak jsme mezi kapuci a frajtra strčili špendlík skleňenou hlavičkou napřed oběla ji kolem frajtra co to jde až je kapuce volná a pak jehlou zepředu ke kořenu namířím špiču nahoru a propíchnu protáknu vlasec a zauzlím nic to není trošku to štípne a asi za 3 dny se kapuce rozdělí a když máš ještě ty okraje velké chyť za okraj pinzetou a partner ti to sváže a za tři dny je hotovo pošteváček je venku a ten sex je vám odměnou

Sun (Út, 17. 4. 2012 - 10:04)

i tak mi to přijde dost brutální :D nedokážu si představit, že bych si to měla propíchnout sama bez umrtvení. V pubertě jsem si sama propíchla nos i horní ret, ale tohle bych nezvládla...

Jana (Út, 17. 4. 2012 - 10:04)

To jako vážně?Vlascem a...Do poštěváčku se nepíchá, prostě se jehlou projde po jeho povrchu mezi kapucí a poštěváčkem a ta kapuce se pak propíchne směrem nahoru. Jakto vysvětlit. Prostě je to jakoby chlap položil jehlu na žalud nahoru špicí směrem ke kořenu a přetáhl předkožku, aby ho měl přikrytý a pak ji propíchl tou jehlou s vlascem a stáhl to, aby se rozpůlila zaškrcením předkožka, ne poštěváček, ten se nepíchá, to bych asi zešílela bolestí. Poštěváček je pak vpořádku a vcelku venku.

Sun (Út, 17. 4. 2012 - 10:04)

To jako vážně?Vlascem a jehlou?Samy doma bez umrtvení?Nevěřím, že by nějaká ženská byla schopná si sama píchat do poštěváku :D

Mirka (Út, 17. 4. 2012 - 10:04)

Já jsem byla na labioplastice, kvůli dlouhým malým pyskům, protože jsem s tím měla problémy i déle chodit a přišla jsem na to, že mi tam ubrali i kapuci na pinďovi. Ale po prvním rozčarování, že uřízli něco navíc mi došlo, že v původní podobě by to nevypadalo dobře a byla jsem fakt rozhodnutá, že to budu řešit, ale pak nastalo obrovské překvápko, protože jsem rukou dosáhla vrcholu ani ne za minutku a podruhé jsem si z toho musela sednout, protože mi selhaly nohy a úplně jsem ztratila vnímání okolního světa. Ještě nikdy to nebylo takové a od té doby se nic nezměnilo a mám z toho fakt radost.

Barča (Út, 17. 4. 2012 - 08:04)

Jana ma pravdu ja jsem mela potíže se udělat ať při sex nebo rukou to jsem poštěváka honila a třela po něm a někdy nic někdy se orgasmus tak nějak připoměl slabým mravenčenim.Teď je to hukot začnou se mi třast třísla, stahy v pochvě,hazím sebou no je to super někdy se mi povede i squirt holky nevahejte a kapuci rozpulit a frajtříka ven

Jana (Po, 16. 4. 2012 - 19:04)

Můžu taky potvrdit z několikaměsíční zkušenosti, že je to super, po odškrcení kapuce jsem zažila opravdu tanec při masturbaci, který jsem nikdy nepoznala a sex je úplně jinde, udělám se mnohem dřív i někoklikrát posobě, citlivost neklesá a jediné čeho se je možné bát je, že dostanete chuť se udělat i ve volných chvilkách v práci. Prostě vám to úplně nažene nový vátr do plachet. Zejména to doporučuju odhalit holkám, co mají s vyvrcholením potíže.

Gabina (Po, 16. 4. 2012 - 11:04)

Holky říkám nebojte se toho žijeme jen jednou a je si toho sexu třeba užít na plno.Já mám ferdu venku už půl roku a pořád je to sex na plný kule a to mi je 33 škoda že jsem to neznala před patnácti léty jak jsem začínala se sexem . čau Gabča

Lída (Ne, 15. 4. 2012 - 15:04)

Už ho mám venku, trochu to zatahalo, vypal provázek a vyklouzl mi takhle při mytí, bylo to snadné a je to fajn, že to mám už za sebou, vyzkoušela jsem ho a je to úplně jiné. Prostě jízda a za dvě minuty jsem byla hotová jako nikdy. Hlavně se toho nebát a pomoci mu ven. Ze začátku jsem byla trochu nesvá, ale je to hodně dobré.

Adriana (Čt, 12. 4. 2012 - 08:04)

Nahodou jsem narazila na tento odkaz a zjistila jsem ze se tady řeší ten problém co mám i já. Je mi 20 a pozortji na sobě že když se ve vaně hraju s pindikem tak se udělám líp než při sexu . Po přečtení vašich příspěvků jsem si zkusila stáhnou tu kapuci co to šlo a už se na mě koukal byla tam troška mazu tak jsem to vymyla několik krat stáhla tam a zpět až to na mě málem přišlo. Večer až přijde manžel tak mu to ukážu nechám mu přečíst vaše názory a určítě ho taky osvobodíme společnými silami ven ze sexuaniho zajeti. Diky za názory pak napíšu jak to dopadlo. Adriana

Lída (St, 11. 4. 2012 - 20:04)

Já do toho jdu dneska, večer si to píchnu a uvidíme, ale už se těším až ho budu mít venku a bude to oděkrcené, aby mu nic nebránilo.

Sandra (Po, 9. 4. 2012 - 23:04)

A kdyz se ho natřeš ještě lubrikačnim gelem a pohoníš mezi prsty rukou tak to teprve nemé chybu. Jednou jsem si to tak udělala kanclu až jsem vyjekla a z druhého kanclu přišla kolegině co se mi stalo myslela že jsem si mějak ubližila a mi bylo O K

Reklama

Přidat komentář