Reklama

poštěváček, čistota, délka předkožky

Gabina (Čt, 22. 3. 2012 - 14:03)

Blanko.Ja to řeším zase tak že si vemu sebou lubrikační gel a než jdu na řadu tak si na zachodě ji trošku namažu prstem uvnitř jsem totíž už dost uzká a ještě mám trému že se do mne lékař nedostane už se mi to stalo tří krát jak vylezu na kozu tak mu o tom řeknu že jsem namazaná aby si nemyslel že mám nějaký výtok.Byla jsem na operaci na zkrácení pysků a zárovéň mi i obnažili frajtříka citlivost se mi hodně zvýšila uvidím co to bude dělat u sexu prozatím sexovat ještě nenmůžu ale prstem jsem už to trošku honila a je to fajn doufám že í pochva povolí a ta těsnost pomine prý mám to taky upravené

Blanka (Čt, 22. 3. 2012 - 12:03)

No tak tohle znám, taky jsem...Díky za odpovědi, no budu si muset na to zvyknout. Ta rada, abych si ráno ve sprše zašukala je dobrá, příště to zkusím. Je to pro mně nová situace, nikdy jsem s prohlídkou na gyndě neměla žádné potíže, dokonce ani jako školou povinná holka, ale to jsem měla poštěvák ještě zakrytý. Je to hlavně i o nervech, když jsem se naposled svlékala v kabince, tak jsem už na to myslela a tím jsem strašně znervózněla a tím to bylo horší. Když jsem lehla na kozu, tak jsem už byla celá rudá, jak jsem se toho obávala. Svlečená jsem pak musela jít k sestřičce na váhu a i ona se mně ptala, jestli mi není špatně. Příště si asi zobnu nějaký prášek na nervy, protože za tu ostudu mi to nestojí. Ale díky všem, co napsaly, teď už vím, že nejsem v tom problému sama a tak to snad bude příště lepší.

Jirka (Čt, 22. 3. 2012 - 12:03)

Celkově je to zajímavé, nejen proto, že bych chtěl přítelkyni udělat to samé, má to dost bytelně zakryté, ale nebylo by špatné něco nafotit na amatery.cz a pod. a prásknout sem odkaz. Jinak fandím všem, co do toho jdou.

lukáš (St, 21. 3. 2012 - 22:03)

Taky jsem měla problém se...Ahoj holky a ženy,nepoznal jsem nikdy zadnou s touto upravou,jen čtu tady příspěvky pisatelek,je to opravdu pravda s tou kapucí??strasne bych tto chtel videt jak to vypadá detailne,nemuze nejaká nafotit a poslat záber na kundicku s tou odstranenou kapucí? pak bych to rad nabidl partnerce.Muj mail je xxxlukashekxxx nebo skype ten samy nick.Dekuju

Eva (St, 21. 3. 2012 - 09:03)

Taky jsem měla problém se někdy při sexu udělat až mí poradila švagrová,že zkusíme ještě poslední pokus obnažit frajtra.Druhý den jsem k ni přišla a když viděla jakou mam kapuci že skoro nešla ani přetáhnout přes špíčku tak mi říkala tady je "zakopaný pes" už když mi ho trošku obnažila a sáhla jsem si na špičku tak jsem cítila to co ještě nikdy až mi mráz po pipině přejel.Švagrová mi kapuci propichla protáhli jsme vlasec a zauzlili za 3 dny se to rozdělilo a klul byl venku sama jsem tomu nevěřila jak je velký.Tak a teď vim že sex je slast nebezká už se mi podařil několik krát i mokrý orgasmus a vyvrcholení přichází už i po dvou minutách styku a předtím jsem se trápila i půl hodiny a nic ani rukou to moc nešlo.Díky švagrové vím co je tem pravý sex ještě dneska odstraníme ty zbytky kapuce a bude to O K

Soňa (Út, 20. 3. 2012 - 16:03)

Mám ho taky venku a když jsem byla u gyndaře tak se mě ptal jestli to pomohlo to obnažení a jestli by mohl omakem zkusit jestli to funguje. Tak jsem se zarazila, zrudla a čekala co bude chtít ale on se jenom jednou dotknul frajtříka a říkal jo v pořádku.To poprvé co jsem se sté hrůzy co bude zkoušet nevzrušila a on byl spokojený potom mi říkal že chtěl jenom vidět jestli jsou zhojeny okraje kapuce.

Maruš (Út, 20. 3. 2012 - 11:03)

Ja když jdu na gyndu tak si...No tak tohle znám, taky jsem si udělala to obnažení a u gyndaře jsem zkoušela už dvakrát myslet na všechno možné, abych se nevzrušila a není to možné, prostě zvlhnu a natečou mi pysky a ztvrdne poštěvák, zezačátku jsem si připadala trapně, ale beru to, že se s tím už potkal a jsem taková, že aspoň ví, že mi to normálně funguje jak má.

Zuzka (Út, 20. 3. 2012 - 08:03)

Ja když jdu na gyndu tak si ještě ráno zašukám ještě ve vaně jak se sprchuji tak se taky schválně udělám a pří prohlídce to trochu. pomáhá ale ne vždy.Můj doktor když ho vidí obnaženého neopomene na něho sáhnout jak je citlivý no a už to jde někdy mi naběhnou pysky,postaví se bradavky,taky zvlhnu ale někdy zase úplně v klidu.Jo nesmí mí po něm jezdit to se nedá vydržet. Tak že Blanko nejsi v tom sama a myslím že nás co ho máme venku není málo co se na gyndě i uděláme

Blanka (Út, 20. 3. 2012 - 08:03)

Včera jsem byla poprvé na gyndě od doby, co mám poštěváka bez kapuce. Musím teda říct, že v sexu to je super, ale u prohlídky jsem toho zase litovala. Když se doktor dotkl poštěváka, okamžitě jsem reagovala. Naběhly mi bradavky, stoupl mi tep, zrudla jsem v obličeji a v pochvě zvlhla. Doktor na to nic, ale já myslela, že se studem propadnu! Bez kapuce ho mám třetí měsíc, tak jen doufám, že se ta citlivost trochu sníží, abych při další prohlídce tak nereagovala. Máte s tím taky takový problém?

Panterka (Po, 19. 3. 2012 - 20:03)

Když si ohrnu poštěváka abych si ho umyla, stačí aby na něj dopadla voda ze sprchy a musím toho nechat, je strašně citlivý. Dotknout se ho prstem by mě snad i zabilo. Nedovedu si představit že by mi ho kůžička nekryla vůbec.

Pavla (Po, 19. 3. 2012 - 17:03)

Já jsem si kapuci rozdělila...Já jsem to provedla podobně, ale sama a zkušenosti mám úplně stejné. Vřele doporučuji. Je mi 26 a už jsem přemluvila ségru, aby si to píchla taky a oddělala ty půlky. Večer jdem na to. Protože jsme o tom mluvily, jak se mi to líbí, ani neváhala.

Milena (Ne, 18. 3. 2012 - 07:03)

Mi vyčuhuje s kapuce frajtr asi 1cm pří největším vzrušení v klidu ho mám zalezlý v kapuci.Před týdnem jsme se s přítelem na jedné party bavili jak je to nejlip kolik mit frajtra ven holky si pochvalovaly když je obnažený pořád chlapům se to taky líbí.Tak když jsme dorazili domů trošku ovíněni dali jsme se do díla kapuci propíchli provlekli vlasec zatáhi a už mám dnes kapuci na dva díly a frajtřík je na světle pořád je to fajn i když mám kalhotky těsnější tak se mi stalo že by jsem se i sama udělala ale to si svyknu. No a teď to hlavní sex to je jak z jiné planety stačí trošku mazlení rukou a už se to valí jeden orgasmus a další a při samotném styku to ani nemluvím to je skoro vcelku po celou dobu soulože no paráda díky za tu party

Default User Image
Mirka (Ne, 18. 2. 2024 - 12:02)

Jak dlouho se to hojí 

lLeona (So, 17. 3. 2012 - 09:03)

Já jsem si kapuci rozdělila sama s kamaradkou manželovi jsem nic neřekla až se kapuce rozdělila tak jsme večer na to vlítli už když tam zajel prsty tak to bylo něco a pak šulinem to jsme se nestačili divit co se dělo frajtřík stál v pozoru jako eifelovka a ja jsem měla jeden orgasmus za druhým a vrchol byl když mi ho vzal mezi rty to jsem přicházela o dech a chytaly se mě mdloby.Teď sexujeme jen tak zlehka a je to jak naplno kdysy.Holky nevahejte a kapuce dolů . Ato podotýkám je mi 35 let. čau L

Lucka (Pá, 16. 3. 2012 - 19:03)

Já můžu popsat zkušenosti, v 24 letech jsem si ho uvolnila podobně jako je tady popsáno a úplně mi to obrátilo sex. Je to něco jako že před tím to bylo tak na 10% a teď naplno. Je to dokonalé.

Světlana (Čt, 15. 3. 2012 - 20:03)

Holky byla jsem asi před měsícem na gyndě na kontrole tak jsem se ptala pana doktora jestli by šla odstranit ta kapuce tak se mi na to dival stahoval natahoval nadzvedával až jsem si začala myslet že si se mnou hraje, pak mi řekl že to není takové aby se to upravovalo. Jelikož je mi 22 let a sexualní život je přede mnou tak jsems přítelem vzala situaci do vlastnich rukou.Kapuci jsme propichli provlekli vlascem zauzlili a za tři dny byl těšitel venku . Tak a ted už vím co je mega orgasmus jsem zvědavé co na to můj gyndař řekne ještě odstraníme okraje ať má vice vzduchu no je to uplně jiný sex když je frajtřík venku

Milena (Čt, 15. 3. 2012 - 09:03)

Ja jsem byla minuký rok v...My jsme si s přítelem po domluvě jednou udělali krásný večer, on mě opil a zbytek si nepamatuju. Jenom ráno čouhal vlasec z kapuce a po třech dnech vypadl a rozdělil kapuci. Už zbývá jenom udělat to samé s těmi půlkami, co zbyly po kapuci. Ale je fakt, že to vypadá úžasně, a to jsem se vzhledem spokojená jak já, tak přítel. A ještě lepší jsou ty požitky, které mi celou dobu utíkaly, prostě je sex o dost větší radost.

Vanesa (Po, 12. 3. 2012 - 11:03)

Ja jsem byla minuký rok v lázních a moje spolubydlící taky tak stará jak já 28 let mi o této možnosi říkala jak se zbavit kapuce moc jsem tomu nevěřila že to jde a funguje to Jednou na večírku jsme se troško opily a tak zabrany šly stranou a při sprchováni na pokoji ně volala do sprchy ať se jde podívat jak to vypadá . Bylo mi to takové divné ale šla jsem,ona roztáhla nohy a to jsem ještš neviděla jak ji krásně stál poštěvák a úplně bez kůžičky no paráda . To když jsem viděla tak jsem se ji zeptala jestli mi to taky tak udělá sehnali jsme vlasec jehlu a už to šlo večer jsme ho pichli svazali a za rtí dny už na mě koukal krásně obnažený kulihrášek. Teď jak ho chytnu mezi prsty tah do chvilky mám taký orgasmus co jse nikdy nezažila a řítel ten nechápe vůbec co ce se mnou děje při sexu no je to bomba .Holky nevahejte a frajtry ven z kapuce čauky Van.

Jirka (So, 10. 3. 2012 - 18:03)

Já jsem holce taky pomohl od kapuce vlascem a říká, že nevěděla do teď co je sex. Takže to má opravdu skvělý efekt, není se čeho bát. Po kapuci ani památky a frajtřík super venku, moc pěkný a úplně jinak dráždivý.

Milan (Čt, 8. 3. 2012 - 20:03)

Já jsem své přítelkyni pomáhal před pětí léty osvobodit fiškulina z kapuce bylo to pro mě dost vzrušující pro ni však nikoliv protože očekávala jak to bude bolet ale přežila to bez bolesti a dodnes nelituje že na to přistoupila a to měla 38 let sex u nás nabral úplně jiný směr a vždy si na něj čas najdem doporučuji všem dvojicím co je sex už nebavi

Reklama

Přidat komentář