Reklama

poštěváček, čistota, délka předkožky

Taňa (St, 22. 2. 2012 - 14:02)

To je fajn že to jde itak já ji mam taky přes špičku a na gyndě mi říkali že to stojí kolem dvou tisíc tak to si raději s přítelem koupíme nějakou fajnou flašku taky to pichneme a zaškrtime a doufam že ty orgasmy přijdou do teď to je takové nic moc a trvá to chvilku zitra na to jdeme pa pa a diky Taňa

Jirka (St, 22. 2. 2012 - 12:02)

Ja jsem měla kapuci 1cm...Můžeš být spokojená, že máš kamarádku se zkušeností a pomůže ti. Přítelkyni jsem asystoval já. Trošku jí to bolelo při propíchnutí jehlou, ale když se to dělá opatrně, postupně a ne prudkou silou, dá se to. Má ho úplně venku po odstranění těch půlek kapuce a máme spolu daleko více zábavy:)) Sranda je, že to není vůbec poznat, že kdy kapuci měla. Sama říká, že nic lepšího nemohla udělat a že ten týden-dva zaškrcování se v pohodě přežijou. První noc ale moc nespala, protože přemýšlela o tom, jak to bude vypadat.

Sandra (St, 22. 2. 2012 - 07:02)

Ja jsem měla kapuci 1cm přes špičku frajtra a orgasmus byl takový nic moc až přišla ke mě kamarádka povidaly jsme si o tom až jsem ji ukázala ten můj problém říkala že měla taky něco takového vyřešíla taky podvazáním a rozdělením předkožky i ty okraje potom podvazala a ma to fajn ukazala mi to. Tak jsme se domluvily na vikend že mi to udělá taky jak to piše Alena trošku mám strach ale prý ty orgasmy to vše vynahradi uvidíme

Alena (Po, 20. 2. 2012 - 18:02)

Je to tak, já jsem to doma zaškrtila vlascem napůl a pak i ty půlky jsem zaškrtila aby byly pryč a mám ho celý venku už asi rok a je to paráda, s mužem mám úplně jinou hladinu vzrušení, do té doby jsem sice měla orgasmus, ale byl to jenom slabý odvar, teď jsou ale pocity při vyvrcholení úplně famózní, prostě kdybych to věděla, tak už to mám snad od puberty. Celé ty roky přicházet o takovou slast je celkem drahá daň.

Jirina (Po, 20. 2. 2012 - 18:02)

Jato mam taky tak jak Terka půl centáku vykukuje a stačí ho trošku pošulat tak teču a orgasmus je otazkou vteřin je to O K

Terka (Po, 20. 2. 2012 - 14:02)

Mě přijde, že...No to je přesné. Já jsem musela doktora upozornit na to, že potřebuju uvolnit poštěváček a nakonec jsem si musela ještě ten drobný zákrok vyběhat v nemocnici a asi po měsíci a půl jsem teprve dostala termín a konečně mi kapuci pod narkózou odstranili, prý, že po injekci lokálky to oteče a není to dobře, takže jsem se probrala asi po hodině a půl a zkoušela jsem si na to večer sáhnout a bylo to dost oteklé, ale po týdnu se to perfektně zatáhlo a po vytažení stehů kouká úplně asi půl cm ven. Je to paráda. Stačí se trochu prstem projet po pysku nahoru a mám ho krásně naběhlého a orgasmus je otázkou asi dvou minut a když si dám záležet, tak se mi klepou kolena a stehna, to jsem před tím zažila jen jednou, když jsem začínala. Ta trocha nepohodlí za to stojí, stokrát se to vrátí.

Radko, (Po, 20. 2. 2012 - 14:02)

No já jsem se s kontrolou...kdo vi jestli Tveho gynekologa nezastupoval Dr. Bartak:-)

Lenka (Po, 20. 2. 2012 - 14:02)

Mě přijde, že gynekologové obvykle ignorují vše kromě toho co je "uvnitř", tedy pokud je samy neupozorníte.

Radka (Po, 20. 2. 2012 - 12:02)

No já jsem se s kontrolou poštěváčku setkala jen jednou, protože zrovna gynekologa někdo zastupoval, jinak mi ho nikdy nekontroloval. Už v té době jsem ho měla uvolněný a šel ohrnovat dobře, takže pohoda.

Marian (Po, 20. 2. 2012 - 11:02)

Asi se mu tvůj postěváček líbí ja bych ho i pocucal to by žená murčitě nevadilo

Jana (Ne, 19. 2. 2012 - 04:02)

a myti postevacku? Hmm super koutek pro uchyly ze? To je jako dotaz na muzsky jestli se mejou vevnitr v mocove roure...

Jana (Ne, 19. 2. 2012 - 04:02)

Na gynde je to normalni? To teda cumim...co treba premyslet nez neco napisu...

Jana (So, 18. 2. 2012 - 08:02)

na gynde jo ale tobe to dela...Ptala jsem se samozřejmě na gynekologa.

katka (Pá, 17. 2. 2012 - 21:02)

Holky, chtěla bych se...na gynde jo ale tobe to dela praktikej pri preventini prohlidce ?

Jana (Pá, 17. 2. 2012 - 14:02)

Holky, chtěla bych se zeptat, zda Vám doktor na gyndě taky prohlíží poštěváček. U preventivky mi to dělá vždy, je mi to takové divné, nepříjemné. Je to normální?

Lída (Pá, 17. 2. 2012 - 13:02)

ahoj holky..tak ja uplne...Njn, každá to máme jinak, já bych zase nemohla při sexu mít zakryto, protože bych z toho nic neměla, každý je jiný. Proto se mi líbí ta možnost dát si předkožku odstranit, ale vím, že je spousta holek dole fakt citlivá a neumějí si to představit. Já mám na druhou stranu pocit, že bez zákrytu bych ho měla o dost lépe dráždivý a nic by nebránilo absolutně plnému prožitku.

myška (Pá, 17. 2. 2012 - 13:02)

ahoj holky..tak ja uplne cumim.. kdyz mi to chlap dela rukou nebo jazykem a uplne ho odhali, tak je mi to neprijemne..boli to.. nedokazu si predstavit, ze bych ho mela uplne cely venku ? ´Fakt je to dost citlive..az moc.

Artu (Pá, 17. 2. 2012 - 10:02)

Přítelkyni jsem poštěváčka rozmasírovával až šel nakonec obnažit. Byl to pro nás oba neuvěřitelně erotický zážitek, přestože jí to asi dost bolelo, myslím že pokud se poštěváček nedá umývat, hrozí mu chronické záněty a tedy právě ta bolestivost. Já měl vlastně dřív velmi podobný problém ;)

Jiřina (St, 15. 2. 2012 - 18:02)

Ja jsem si taky nechala...Koukám, že nás je víc. Já taky na plastice pysků poprosila o odstranění předkožky klitorisu a mám už po opce delší dobu a kdybych mohla jdu na to dřív. Prostě je to úplně jiné a lepší.

Zdena (St, 15. 2. 2012 - 14:02)

Ja jsem si taky nechala odstranit předkožku a při jednom i zkrátit pysky měla jsem to na pojištovnu protože jsem pořád trpěla záněty sice jsem si měsíc nevrzla ale pak to pomalu už šlo nejdříve orálně a pomalu jsme přidavali až si to zvyklo a je to super.Jsem po zakroku pul roku a vůbec nevim že jsem kde byla klučina mi čouhá asi 5mm o orgasmy mám uplně jiné než předtím ahoj Zd.

Reklama

Přidat komentář