Reklama

poštěváček, čistota, délka předkožky

U2 (Čt, 8. 3. 2012 - 13:03)

No tak pak se samozřejmě hádat nebudu, já klitoris nemám :) . Na druhou stranu mě (z mé skromné sexuální zkušenosti) překvapuje kolik žen vůbec netuší, že to na co koukají není klitoris, ale jeho kapucka a že to nejen že jde ohrnout, ale že by se pod tím měly umývat. Ale musím uznat, že být první kdo poštěvákovi pomůže na světlo je docela vzrušující :)

Mirka (Čt, 8. 3. 2012 - 13:03)

Tobě se to mluví ja jsem ji...Vzpomínám na léta s předkožkou s divným pocitem, proč to nemohlo být lepší, ale jisté je, že mi moje kapuce solidně likvidovala vyvrcholení, obecně pokud někdo přemýšlí proč nejde udělat orgasmus, měla by se dotyčná podívat, jestli je na poštěváčku vše jak má a pokud chce kvalitnější prožitek, není co řešit.

lLeona (Čt, 8. 3. 2012 - 10:03)

Tobě se to mluví ja jsem ji měla taky velkou a orgasmy byly nic moc a až jsem si ho vysvobodila ven tak je to uplně o něčem jiném jak při styku tak při autoerotice.Při hrani sema se sebou se mi podaří někdy i squirt to je paráda.

U2 (St, 7. 3. 2012 - 22:03)

Ježiš, to zas vypadá jako epidemie. Chlapům taky obvykle po ohrnutí předkožka nezůstane bez držení úplně shrnutá za žaludem a přesto se proto každý hned nenechá obřezat. Pokud vám to holky jde normálně ohrnout, nechal bych to tak být. Příroda ty "kapucky" vymyslela z nějakýho důvodu, odstranil bych to jen pokud nejde poštěvák vysvobodit jinak...

Markéta (St, 7. 3. 2012 - 22:03)

Diky o vikendu přijede můj přítel tak to uděláme už se těším na ty výbuchy slasti

Káťa (St, 7. 3. 2012 - 19:03)

Včera jsem si hrala s...To dáš sama, stačí přetáhnout, propíchnout kapuci jako při piercingu jehlou s vlascem, samo sebou dezinfikovanou a pomalu proti napnuté kůži, míň to bolí, a pak vlasec stáhneš a zauzluješ do smyčky proti špici kapuce, aby se rozpůlila na půl a s půlkami to samé, propíchnout, aby to nebylo moc hluboko ani málo a zatáhnout smyčku vlasce. Já ho mám obnaženého už pátým rokem a uvidíš že se ti to bude móc líbit, až bude úplně venku. Poprvé po odstranění kapuce jsem myslela že vybuchnu a bylo to famózní. Ta kapuce dovede kazit pořádný vyvrcholení. Nemusím mít ani moc odvahy, je to v pohodě, nikde krev neteče a za pár dní je hotovo a smyčka sama vypadne, až půjdou půlky od sebe. Jdi do toho sama, budeš se pak cítit suprově.

Markéta (St, 7. 3. 2012 - 12:03)

Včera jsem si hrala s poštěváčkem a zkusila jsem ho stáhnout jak jste už tady psali podařilo se mi stáhnout tu kapuci až jsem byla s toho vyjevená že to jde a co se pod ní skrývá jak mi vylezl asi 1cm daleko tak jsem ho pomasírovala a to bylo něco co jsem ještě nezažila je mi 16 a od třínácti si to dělám ale to byl orgasmus že jsem skoro šla do mdlob. Dneska jsem se opět dívala a fakt mi přes špičku přečnívá 1cm tak teď musím najít někoho kdo mi to zkrátí je to paráda takový vyvrcholení sama mám strach poraďte mi holky jak nato M

Jaruška (Po, 5. 3. 2012 - 17:03)

Kristžnko dobře jsi udělala,s tím problémy nemám.Ale můj malý synel byl na odstranění kapucky z pindíka.

Kristýna (Po, 5. 3. 2012 - 13:03)

Kamarád je doktor a tak jsme s přítelem od něj sehnali znecitlivění a pomohl nám s tím u nás doma. Jediné co bolelo byla první injekce, pak už jen vím, že po pár minutách to zašil a bylo po všem. Už po třech dnech jsem to nevydržela a udělala jsem se. Bylo to nádherné a nepopsatelné. Taky jsem si po zahojení všimla, že mi trochu přistřihl asi dva cm pysků po délce od klitorisu asi o tři mm, protože jsem je tam měla dost hrbolaté a bavila jsem se s ním o tom a jsem ráda, protože se mi to nelíbilo a pěkně se to zahojilo, že by to nikdo nepoznal, že jsem měla kapuci a ten kousek pysků měla jinak.

Hanka (So, 3. 3. 2012 - 15:03)

to jsou nesmysly ... co to...Reaguji na na osobu, která se podepsala jako Teda: To je pak hned vidět kdo je jak velký čuně... Chápu když to někomu nejde přetáhnout, ale když ani neví že si to má umývat...

Nikola (Čt, 1. 3. 2012 - 18:03)

Jančo ten nebo ta co si říka teda je asi pěkny puritán ani neví asi kde se poštěvák nachází

Janča (St, 29. 2. 2012 - 20:02)

to jsou nesmysly ... co to...Sám jsi divnej a asi poštěváček nemáš, protože kapuce je na každém klitorisu, jenom někde jde přetáhnout, jinde ne a někde je jakoby stažená pořád, nejsme stroje, abychom byly stejné, tak v případě, že nejsi nějaký remcal a jsi holka se prohlédni, protože jestli máš kapuci zjistíš.

teda (St, 29. 2. 2012 - 20:02)

to jsou nesmysly ... co to máte za divné poštěváky s kapucema ... to snad není pravda

Sandra (St, 29. 2. 2012 - 19:02)

Před hodinou jsem se šla sprchovat a když jsem si přejela rukou po buchtičce tak mi zůstal ten vlasec v ruce a ferda už kouká asi 1cm ven je to paráda jenom jsem ho trošku pohladila a už reagoval ale ještě ho nechám v klidu až se to trošku zatáhne pak ještě si podvážu ty zbytky kapuce. Pa Sandra

Vladka (Po, 27. 2. 2012 - 19:02)

Je mi 17 a nikdy jsem ještě neprohlížela důkladně poštěváka až teď když jsem si přečetla vaše komentáře tak když jsem se koupala zkusila jsem stáhnout kapuci a s podivem jsem zjistila že to jde potom jsem si po něm par krát přejela prsty a dostala jsem neskutečný orgasmus.to s přítelem jsem ještě tak neměla ukážu mu to a pak se musím rozhodnout jestli si to nechám rozpůlit na gyndě nebo tak jak píšete ale určitě to rozpulíme když to přítel uvidí co to se mnou dělá nebude proti

Lenka (Po, 27. 2. 2012 - 09:02)

A nebolí to když s tím normálně chodíš?

Sandra (Po, 27. 2. 2012 - 07:02)

Ahoj holky tak jsem to v sobotu s kámoškou udělala.Převařila a pořádně vydesinfikovala jehlu i s vlascem chytla jsem si kapuci nehty potáhla nahoru a kámoška mi ji propíchla asi jeden cm daleko trošku to zaboleli ale dalo se to vydržet pak jsme protáhli vlasec zavázali a ted čekám až se mi to rozdělí a ferda vykoukne ven

Default User Image
Mirka (So, 17. 2. 2024 - 16:02)

Můžu se zeptat kolik dní 

 

Gabča (Ne, 26. 2. 2012 - 20:02)

Tak tohle téma jsem asi...No tak ten sýr je opravdu špatný, jsou to přemnožené bakterie na mazu a odumřelé kůži, co se nedostaly přirozeně ven, prostě umýváním. I to je jeden důvod, proč je potřeba ohrnovat poštěváček úplně. A to neříkám ten hlavní - lepší sex a daleko kvalitnější vzrušení při masturbaci, když je venku z předkožky:)

Zuzka (Ne, 26. 2. 2012 - 17:02)

Tak tohle téma jsem asi radši neměla číst. Já vůbec netušila že i holky mají předkožku. Tak jsem tu kůžičku mezi pysky nadzvedla a mám tam taky ten "sýr".

Reklama

Přidat komentář