Reklama

Incest

jééééé (So, 1. 8. 2015 - 08:08)

to je psina, A co nadrženci jste tak nadržený, že si ulevujete kecama nebo impotenti a frigidky. nebo vám nikdo nedá

laddiss (So, 1. 8. 2015 - 07:08)

S neteri uz rok mame pomer protoze ji to bavi a s vrstevnikama nechce

Vasek (Pá, 31. 7. 2015 - 10:07)

Ziju sam se svym 21 letym synem. Je o dve hlavy vetsi a mnohem silnejsi. Uz davno nemam zadnou autoritu. Kazdy den mu musim nastavit zadek aby si ulevil. Kdyz prijde ozralej z hospody tak celou noc klecim u jeho postele a slouzim jako zachod aby nemusel vstavat.

Honza (Pá, 31. 7. 2015 - 09:07)

Náhodou já miluju rodinné...Když se milujou v tajnost tak ať si to rozdávají mezi sebou ale veřejně to je dost blbé.Tak jsem jednou se sestrou souložil ale to jsme byli oba pod párou a oba jsme to chtěli zkusit jak to chutná se sourozencem.

Hmmm.... (Po, 27. 7. 2015 - 14:07)

...a tva babicka s dedou byli taky sourozenci.Cemuz bych se nedivil,u primitivnich kmenu je incest bezny jev.

Blanka (Po, 14. 12. 2020 - 06:12)

byla jsem nadržená a nechala sem se vyhonit okurkou z trhuBylo to boží a otom sme se ještě ve srše vyhonili vzáiemně

uďo (Po, 27. 7. 2015 - 14:07)

Náhodou já miluju rodinné...tvůj problém není normální... :DDD

udo (Po, 27. 7. 2015 - 13:07)

Náhodou já miluju rodinné mrňouskování. Když je máma doma, tak kolikrát se hezky pomazlíme. Ségra, když jí to chytne, stáhne mi rajtky chňapne po kámošovi, a cucá jak lízátko. Máma i ségra si lížou frndy předemnou, já sedím v křesle, mastím si brko
a pln vzrušení sleduju, jak se jim houpou kozy
velikosti 5. a 4. s pořádnými dvorci. V závěru je postříkám semenem. 14.výstřiků jen to fikne. Obě mají frndy pěkně chlupatý. To jsou
kočky par excelance, že byste čubrněli:D D D

Alex (Po, 27. 7. 2015 - 12:07)

Jirka má pravdu skoro ve všem co píše, nemohu s ním nic jiného než souhlasit.
Základem jsou dvě věci prevence a rozvíjen komunikace s mládeží.
Všímat si toho jak se chovají a jak jednají, pokud jde o ojedinělý případ pod vlivem alkoholu tak z toho bych asi nic nedělal ale pokud by se to opakovalo vícekrát podruhé už by jsem s ním o tom promluvil a pak případně navštívil poradnu nebo nějakého psychologa.
Tam se nemáte čeho obávat jsou vázáni mlčenlivostí jako lékaři.
Drogy to je jiná věc tam to chce zareagovat co nejdříve a určitě neváhat vyhledat odbornou pomoc.

Pavlína (Ne, 26. 7. 2015 - 10:07)

Pavlino,je zvlastni,ze sama...Spíš ze strachu,unést tu strašnou pravdu.Jinak máš pravdu,každý totiž dokážeme druhému poradit,ale potom při stejné situaci u nás samotných si rady nevíme,tak to přece bývá.Pokud nezažíváme,pak velice dobře umíme poradit.

Jirka (Ne, 26. 7. 2015 - 10:07)

V obou pripadech (Vasem i p.Dany) bych doporucil alespon konzultaci s Psychologem.Klidne nejprve "mezi ctyrma ocima" a dal postupovat az podle jeho doporuceni.

Jirka (Ne, 26. 7. 2015 - 10:07)

Pavlino,je zvlastni,ze sama hledat pravdu o svem synovi a pracovat tak na vzajemnem pochopeni nechcete,jinym vsak radite pravy opak...(?)

Pavlína (Ne, 26. 7. 2015 - 08:07)

Dobrý den. Občas se...U mého syna se také zjistila porucha.Raději nic nevidět,bojím se toho,co bych našla.Na vašem místě bych se ho zeptala.Ještě neplašte,třeba se na ty stránky podíval,nevíte,třeba u jeho kamaráda může být problém,tak mu chtěl poradit.

sexualni.zneuzi (So, 25. 7. 2015 - 22:07)

Shrneme-li, pachatelé incestu nejsou pouze osoby z nižších společenských vrstev. Obyčejně netrpí psychózou nebo mentální retardací. Nebývají to praví pedofilové, spíše osoby s emočními problémy. K incestnímu jednání je vedle sexuálního uspokojení motivují také zvrácené emoční potřeby (potřeba kontroly, moci, uznání, pozornosti, identity a sebehodnoty).

Dana (So, 25. 7. 2015 - 20:07)

Dobrý den. Občas se podívám na tyto stránky a to jen proto že nevím co dělat a jak to řešit. Jde o to že jsem asi před rokem objevila v hostorii v počítači odkazy na stránky- mom son, incest matka syn a podobné nechutnosti, a je to tam stále kdykoliv je syn doma sám. Synovi je devatemáct let a momentálně žádnou holku nemá. Jinak je v pohodě a nikdy si nic špatného ke mě nedovolil. Jen mám starost a dost mě trápí že ho asi vzrušují takové prasárny

Jirka (So, 25. 7. 2015 - 19:07)

Ta prevence je zalozena na tom,ze se tema drog netabuizuje.Ve skole je zalozena na diskuzich s byvalym uzivatelem,ktery vypravi o tom,jak tezka cesta ceka toho,kdo se po ni vyda.To tema by se nemelo prechazet mlcenim ani doma.Byt rodicem,predlozil bych synovi (dceri) povinne k precteni nektere z knih o tomto tematu (napr.My,deti ze stanice Zoo,nebo z Ceskeho kraje Vondrka:Smrt ma jmeno zavislost;R.John:Memento a.d.).

Jirka (So, 25. 7. 2015 - 19:07)

Ja preci nechci desit,ale vim,ze dospivani je dnes problematicke,vsude spouta lakadel a 'liberalni spolecnost' dela,ze je to tak v poradku,ze je to kazdeho vec.Dusledky nevideji;bohuzel.Existuje ale primarni prevence,ktera se snazi predchazet rizikum.Promluvit si proto s prave dospelym synem proto neni na zavadu;mohl by si promluvit s otcem?Pokud maji k sobe blizko..!
2.) Z adiktologickeho pohledu jsou mi ucinky Stimulancii zname,proto tuto moznost nevylucuji.Ve stadiu experimentovani s nimi je cesta k zachrane jeste pomerne dobra..

Renata (So, 25. 7. 2015 - 17:07)

Vím,ale pak je to pro matku ještě víc stresující.Jistě by si všimla,kdyby bral nějaké drogy.Pití také s mírou.

Jirka (So, 25. 7. 2015 - 17:07)

Nenabadam k janc'eni,ale k prevenci,chapej(te)...

Renata (So, 25. 7. 2015 - 16:07)

To bych až tak nejančila,proč hned drogy,jistě byste si něčeho všimla.

Reklama

Přidat komentář