Reklama

Incest

Jorga (Ne, 15. 6. 2014 - 15:06)

Já chodím každý týden s...Jsi na "nejlepší cestě"do ní.Dávej si moc dobrý pozor,nebo se to vymkne kontrole.

Jindřich (So, 14. 6. 2014 - 02:06)

Já chodím každý týden s mladší sestrou na bazén a schválně se převlíkám s ní ve společné kabince, vždy čelem k ní aby mě viděla celého, vždycky mě ten její pohled postaví.

Jakub (Pá, 13. 6. 2014 - 12:06)

se sestřenicí jsme se jako děti šimrali:)Zato s neteří s tou mám sexik celkem často:))

Aleš (So, 7. 6. 2014 - 14:06)

Vy budete asi jednodušší...Je možné,že jsou jednodušší,ale i lidé s akademickými tituly se takovýchto nekonvenčních hrátek dopouštějí.Pokud souloží s tchánem,tak se o incest vlastně nejedná.Je to pouze nevěra.

Dan (Čt, 3. 4. 2014 - 20:04)

Ano manžel je jednoduchý a...Vy budete asi jednodušší oba dva, ale to je v pořádku. Svůj k svému, jak se říká a když vám to oběma vyhovuje, tak proč ne.

Petr (Čt, 3. 4. 2014 - 18:04)

Se sestrou jsme si vždycky hráli na doktory, asi do patnácti na tom nepřišlo vůbec divné, pak si každý našel partnera a bylo po srandě...

Lara (St, 2. 4. 2014 - 13:04)

Ty musíš mít srdce na...Ano manžel je jednoduchý a dobře ovladatelný,bere to jako samozřejmou věc a mně to vyhovuje.

... (St, 2. 4. 2014 - 12:04)

My to museli mamce...Ty máš taky dost.

Jakub (St, 2. 4. 2014 - 11:04)

My to museli mamce odpřisáhnout, že soulož mezi náma nebude. To bylo potom, co nás viděla spolu onanovat. Zatím se držíme, slovo se u nás dodržuje. Společnou masturbaci mamka považuje za puberťácký blbnutí.

... (St, 2. 4. 2014 - 10:04)

Franto,ani náhodou.Mně...Ty musíš mít srdce na dlani pro oba dva.
Manžel bude asi divnej,co?

Lara (St, 2. 4. 2014 - 10:04)

sukani meho nevlastniho tatu...Franto,ani náhodou.Mně šuká biologický otec mého muže a není to incest.Manžel říká,že je to lepší,než kdybych chodila okolo.Pokud není sex mezi pokrevními příbuznými,není to incest.Pokud pomineme morální stránku problému,tak z genetického hlediska je úplně jedno jestli mně oplodní manžel,nebo jeho otec.

Max (Po, 31. 3. 2014 - 18:03)

Jsem do té doby netušila...teda tebe bych chtel mit za segru

franta (Po, 31. 3. 2014 - 18:03)

sukani meho nevlastniho tatu s mou zenou je incest?

Janča (Pá, 28. 3. 2014 - 23:03)

Jsem do té doby netušila kolik práce je brácha schopný udělat :D

Janča (Pá, 28. 3. 2014 - 16:03)

Ve čtrnácti jsem bratrovi honila za odměnu když třeba za mě pouklizel nebo tak...Nic nového pod suncem

... (Pá, 28. 3. 2014 - 13:03)

Myslím případy, kdy se...Neobvyklé to je a ujeté také. Aby dcera tátovi leštila bambus za souhlasu matky nebo ne,je nenormální a ujeté. U cikánů a prostoduchých socialně slabých rodin asi i možné.

Rijana (Út, 14. 5. 2013 - 10:05)

Čtu to tady a je mi z toho...Nedělala bych z toho vědu když syn protáhne matinku,nebo taťka dcerunku,bráška sestřičku.Je to perverze,ale dělo se to vždycky.Nic nového pod sluncem.

Lukáši, (Út, 14. 5. 2013 - 08:05)

naprosto s tebou souhlasím.Co se tu ale píše nesmíš brát moc vážně,kolikrát to sem někdo napíše jen tak a nemyslí to vůbec vážně...

Anna (Út, 14. 5. 2013 - 07:05)

Seděla jsem v zástěře u...A kdo tu kartu zvednul? Já se taky ráda ukazuju bez kalhotek

Lukáš (So, 11. 5. 2013 - 10:05)

Čtu to tady a je mi z toho dost nablití. I když jsem nikdy nezažil, abych měl v sexu dost, tak v životě bych nevlezl na mámu, nebo na svoje setřenice. I když by byly chráněné a k početí nedošlo, hnusí se mi to, je to zvrácené a nemorální. Dřív jsem taky střídal holky jak ponožky, pak jsem chytnul mononukleozu a následky mám do ted, jsem, ale rád, že to bylo jen to. Ted mám trvalou přítelkyni, kterou miluju a nikdy bych jí nepodvedl. Třeba se to někoho dotkne a přestane prznit svou krev.

Reklama

Přidat komentář