Reklama

Incest

Lenka (St, 15. 4. 2009 - 12:04)

Blanko. Musím přiznat že ti dost závidím. Mám doma syna je mu sedmnáct a je tak trochu uzavřený sám do sebe. Ani žádnou holku nemá. Někdy si myslím jestli třeba nemá s děvčaty nějaký problém. Moc ráda bych mu s tím pomahla ale nevím jak na to. Neuniklo mi že mě dost často šmíruje když jsem ve spodním prádle. Abys mi rozuměla, moc ráda bych spojila příjemné s užitečným. Blanko nemohla bys mi poradit jak na to?

Olin (Pá, 25. 10. 2019 - 20:10)

Mámu jako ty bych si přál. Nechala mě ji okukovat nahou atd ale když sem ji napsal že bych chtěl pomoc tak mi řekla že sem uchil. Vím že to není správné ale chtěl sem se sní spojit a sblizit.

Lída (Ne, 29. 9. 2019 - 10:09)

Nevíš jak na to ,nech si umýt záda a ona si nechá samozřejmě od tebe a tak jí namydli kundu a už je to hotovo.

Lída (Ne, 29. 9. 2019 - 10:09)

Nevíš jak na to ,nech si umýt záda a ona si nechá samozřejmě od tebe a tak jí namydli kundu a už je to hotovo.

Blanka (Út, 14. 4. 2009 - 23:04)

Lenko, přefikne mně tak jednou za dva měsíce pokud přijede na návštěvu sám,jinak jezdí s rodinkou ale je to pořád moc hezké, navíc mně vzrušuje když mně vypráví jak cvičí v posteli manželku. Nehrozí že by se to provalilo,tak si to užívám a zkoušíme i trochu perverznější sex ale jak říkám je to jen jednou za čas..

Monča (Út, 14. 4. 2009 - 20:04)

Nedávno jsem viděla film kde syn šoustá s mámou. Pěkně mě to vzrušilo hlavně když jsem si uvědomila že mám doma taky pěkného kluka. Bez chlapa jsem pět let a ted toho incetu mám plnou hlavu. Masturbuji a myslím na syna... Asi už mi haraší v kebulce..

Olin (So, 14. 12. 2019 - 20:12)

Neharasi, já začal fetovat upnul se na mámu. Chodil kni do vany, nenapadne ji osahavat, mít záda až na prsa a nechala se mě stal před ní a ji to nevadilo. Je sice silnější ale to nádherný tělo prsa obří klin mě mě dostal. Chtěl sem do ní zasunout za cokoli i když má tátu nechala se osahavat víc a víc až sem se jí zeptal jestli si to můžu sní ve vaně udělat a řekla když se nestidis a nikde to neřekneš tak jo. Ona se natáhla roztahla nohy a řekla tak můžeš i sahat tam sem začal. Jezdil sem ji prstem po klitorisu a hned sem strikal a ona řekla to je vše? Tak sem ho vzal a žalud sem ji položil mezi pysky a zeptal se jestli můžu, řekla zhasni a můžeš. Tak sem se udělal v ni

Jan (Ne, 15. 12. 2019 - 05:12)

Ja to chápu taky kdyz sem zlobil tak sem myslel a upnul se na matku...

Lenka (Po, 13. 4. 2009 - 22:04)

Blanko a co ted? přefikne tě občas?

L (Po, 13. 4. 2009 - 20:04)

Udělat chybu může každej. Já mu to docela věřím. Na vojně jsme měli kluka kterej se kvůli mámě zabyl. Potom našli u něj ve skřínce dopisy od mámy kde mu psala že už to mezi nima musí skončit.

Blanka (Po, 13. 4. 2009 - 20:04)

nedělejte z toho vědu. Jsem devět let sama a od svých šestnácti let mně píchal syn..
Měl trochu problémy s děvčaty protože byl nesmělý i když hezký...
Dnes je mu 22 let, je ženatý a nejen že z toho nemá žádné trauma ale myslím že jeho žena byla velice mile překvapená jak je v pelíšku šikovný...pochopitelně se nikde nechlubí a já také ne.

Maruna (Pá, 26. 2. 2021 - 17:02)

Me taky a picha me dodnes

tabatěrka (Po, 13. 4. 2009 - 16:04)

Jo tak ty souložÝš ?No tak to potom jo.Ani nemusíš nic dál popisovat.

Tom (Po, 13. 4. 2009 - 11:04)

Je mi pětadvacet a pořád při honění myslím na sex se svojí matkou. I při sexu s jinou ženou si představuji že souložým s matkou. Několikrát jsem i zaplatil starší prostitutce za to aby hrála moji perverzní matku. Asi jsem úchyl ale nemohu si pomoct.Žijeme spolu bez otce v jedné domácnosti a chováme se k sobě jako manželé až na ten sex.

p (Po, 23. 3. 2009 - 12:03)

to ja lezel s mou 16 letou neteri v posteli,usli jsme kdyz jsme spolu koukali v noci na televizi a ja se po hodine probudil.mela mezi nohama deku a vystrcenou prdelku nemohl jsem odolat bylo to tak vzrusujici a krasne zakazany jen na to pomyslet.porad jsem si rikal ze na ni nemuzu sahnout,ale pak se me postavil a ja ji kdyz spala rukou chytil za buchticku,byl to nadhernej pocit drzet v ruce kundicku svy 16 lety neteri,mela ji vyholenou takovou krasnou,maknul jsem ji i na postevacek a v ruce jsem mel svy péro a honil si ho.v tu chvili jsem myslel na to jak bych ji namiril zaluda proti pipince a zajel do ni a klouzal po jeji stave v jeji mlady broskvicce a pak ji vystrikal a dal ji ho pak mokryho do pusy k olizani mych kouli a penisu po cely delce,v tu chvili bych ji klidne opichal,bylo to tak krasne perversni.rano se me zeptala jestli se ji to zdalo ze jsem ji makal mezi nohy a ja samozrejme zapiral.

Yossarian (Ne, 22. 3. 2009 - 14:03)

Už nebude nic .....Maru už se udělal

(Maru je ten syn, takových je plnej xchat...a nikdo už se s nima nechce bavit )...:):):)

Návštěvník (Ne, 22. 3. 2009 - 14:03)

Ne,ne.já chci o Smolíčkovi..A nebo o Červené Karkulce..:-)

Návštěvník (Ne, 22. 3. 2009 - 12:03)

Tak a ted ještě tu o Budulínkovi

Maru (Ne, 22. 3. 2009 - 12:03)

První půlrok jsme se milovali i několikrát denně, zvláště syn chtěl pořád. Časem to mezi náma ochladlo ale když jsem si vzala nové erotické spodní prádlo a pěkně se nalíčila tak neodolal. Byli jsme jako milenci. Vydrželo nám to pět let a vůbec toho nelituji. Dnes už jsem stará a syn se ke mě chová velmi dobře. O tom co mezi náma bylo nemluvíme.

R. (Ne, 22. 3. 2009 - 11:03)

A opakovalo se to dál ? Jaký vztah máte dnes ?

Reklama

Přidat komentář