Reklama

Incest

Návštěvník (anonym) (So, 25. 5. 2019 - 15:05)

Deviace (z lat. deviare, odchýlit se z cesty) znamená odchylku, v češtině obvykle jednání člověka nebo skupiny, které se odchyluje od sociální, kulturní nebo morální normy. Takové jednání se označuje jako deviantní a jednající člověk jako deviant. Tato odchylka od normy může být negativní (častější užití), ale i pozitivní. Opakem deviantního chování je chování konformní. Vnímání deviací se mění v závislosti na kulturním prostředí, na sociálním prostoru a času. Hodnocení určitého chování jako deviace závisí na hodnotícím subjektu a na jeho pojetí společenských norem; například i náboženská, ideová nebo mocenská menšina může považovat za deviantní jednání většiny, a současně být sama většinou považována za deviantní.

Návštěvník (St, 5. 3. 2008 - 12:03)

No Reti dobrej pokus jak zamest stopy.ale ja ti na to neskocim.zacala ti horet koudel u prdele tak se bojis poldu a kecas tady ze sis to vymyslel.ale my vsichni vime ze ses pedofilni incestni prase.nazdar.

Reti (St, 5. 3. 2008 - 10:03)

Nebaví, ale deviace se musí řešit v příčinách, ne až v následcích. Já si jen vypůjčil případ z literatury a cílem bylo testovat společnost, jak zereaguje. Zda doporučí lékaře, psychologa, psychiatra, sexuologa, či se omezí jen na urážky. Jde o to, jak se k podobným případům lidé staví, a hledání důvodů, proč lidé, kterým se to opravdu stalo, to neřeší a skončí třeba v blázinci. Tito lidé mají podle tohoto testu oprávněný strach jít i k lékaři, aspoň já bych se na jejich místě bál. Je tedy otázkou, zda my jako společnost můžeme být s tímto stavem spokojeni. Já tvrdím že nikoliv.

pozorný čtenář (St, 5. 3. 2008 - 10:03)

No ale stejně jsi hovado na hlavu padlý,když vymejšlíš takovýhle krávoviny! Co tě na tomhle může bavit?!!

Reti (St, 5. 3. 2008 - 10:03)

Dámy a pánové, děkuji za vaše příspěvky, právě jste se stali obětí výzkumu. Já žádné děti nemám a nic z toho, co zde padlo se nestalo. Výsledek výzkumu bude mít sice nižší relevanci, ale dokáže, že česká společnost není schopna poskytnout pomoc. Pozorným čtenářům a že jich tu bylo, určitě neunikly nedostatky, jak by to bylo možné vůbec provést, což vypovídalo o nereálnosti případu. Nicméně tito lidé v naší společnosti opravdu existují, a proto vznikl tento podlý projekt. Děkuji vám za spolupráci.

Blaník (Út, 4. 3. 2008 - 23:03)

Moje řeč.Reti do plynu a Baník do školy.

Návštěvník (Út, 4. 3. 2008 - 22:03)

spravne!!!Reti do plynu.

Baník (Út, 4. 3. 2008 - 20:03)

Hele Reti kde jsi ted jsem to ukázal mím romským kamarádúm co tady píšeš.A oni říkají že takový maj v lochu nejradči. Sloužit kouřit a mrdat je do prdele.Aby si to užily. Už se těšíš napsali by sme ti toho výc ale dochází mi baterie v lapteopu. Tak se měj ty zmrde!!!!!!!

Návštěvník (Út, 4. 3. 2008 - 19:03)

http://cz.iq-test.eu/?d=9024 Mezinárodní IQ test...Podpořte ČR

Baník (Út, 4. 3. 2008 - 19:03)

Hele ten pedofil Reti se asi musel posral strachy. Já jsem si to taky od toho Reti přečtl a taky mi připadá jak uchyl.S takovýma do basy. Hodit je k černejm ty je napravý.Takovej nemá co dělat mezi normálníma lidma.Špína jedna pedofylní.

Katka (Út, 4. 3. 2008 - 18:03)

Já jsem si to myslela hned že ten Reti je pedofil. Dát ho za mříže uchyláka.

Oto (Út, 4. 3. 2008 - 18:03)

Reti, doufám, že se bavíš tak dobře jako já. Nejvíc se mi líbí ty psychologové - amatérky. Ty bych rád viděl naživo, to by byla ještě větší prdel. No nic, radím zas já - dochechtej se a běž na pifko.

Rada ! (Út, 4. 3. 2008 - 18:03)

Reti důkladně jsem prostudoval vaše příspěvky. Došel jsem k názoru že máte pedofilní sklony. Incestní pedofílie. Prožíváte to co se stalo vám v dětství s otcem a neustále vás to vzrušuje. V podvědomí myslíte na své syny od kterých očekáváte podobné incestní chování.Měl by jste okamžitě vyhledat odbornou psychologickou pomoc a léčit se. Paní Dana jednala správně v zájmu vašich dětí i vás.

Dana (Út, 18. 3. 2008 - 00:03)

Ahoj Marie,
ja ziji sama se synem jiz 15 let. Zustala jsem s nim sama, kdyz mu bylo 13. A bohuzel techto letech jsi ta prvni ve ktere zacne pozorovat zenu. Kdyz mu bylo 16, tak jsem taky parkrat nasla sve spodni pradlo od jeho semene, takze vim o cem mluvis.
Tak jsem jeden ecer dala rec na tema on a holky. Bavili jsme se a tak jsem jemne atukla i to spodni pradlo. Sice mu bylo trapne, ale priznal se mi. Rekl mi i ze si pri tom predstavuje miloani se mnou. A ja se pak zachoala tak, jak jsi psala, ze by ses asi zachovala. Svolila jsem. Hodne dlouho jsme pak meli pravidelny sex. Trvalo to asi 8 let. Pak si nasel pritelkyni a dnes je statsne zenaty.

Drban (Út, 4. 3. 2008 - 16:03)

Je to matěj!

Kato, nemůžeš, (Út, 4. 3. 2008 - 16:03)

80 procent jsou výmysly!

Katka (Út, 4. 3. 2008 - 16:03)

Četla jsem to co psal Reti asi je fakt vážně nemocnej.Děti bych mu nesvěřila.

Návštěvník (Út, 4. 3. 2008 - 16:03)

No ono je tady asi 90% lží. Ale znám pár lidí kteří taky psali blbosti na různé diskuzní fora. A pak koukali když to museli vysvětlovat různým orgánům. Prej obrovskej trapas.Některé soc. pracovnice jsou dost aktivní. Kariéra je kariéra.

Doktor (Út, 4. 3. 2008 - 13:03)

Reti, tvýmu fotrovi se to líbilo, kdyby nechtěl, tak by ti nikdy nedovolil, abys ho vykouřil. Tak když se o to pokusí tvoje děti, tak ho propleskneš, vysvětlíš mu, že se tohle nesmí a snad to pochopí. Spíš si myslím, že jak o tom pořád mluvíš, v duchu si přeješ, aby se to stalo a někdo z tvých dětí tě vykouřil.

Jan (Út, 4. 3. 2008 - 12:03)

A co když to ten/ta Reti bere jen jako rétorické cvičení? Nenapadlo vás, že to vypadá jako sociologické nebo psychologické cvičení? Já bych si na to i vsadil.
Tak jako tak to je vysoce zajímavé téma, i kdyby šlo o fabulaci. Pokud je to skutečnost, nemá co sociální odbor řešit, jeho případ je promlčen, navíc byl pachatelem i obětí zároveň. A k ohrožení jeho dětí dojít nemůže, poněvadž není pedofilem, a pokud jsem to dobře pochopil, nemá ani homosexuální sklony. Sociální odbor by mohl udělat jediné, doporučit mu linku pomoci či obdobné pracoviště. Ta dáma, která to předala úřadům, očividně neví, o čem mluví, ten člověk nespáchal žádný trestný čin, za který bychom jej mohli potrestat. Dokonce i ta jeho událost se tuším stala v době, kdy byl pod hranicí 15-ti let, čili nebylo by možné jej postihnout ani tehdy. Nyní by se rozbila jen fungující rodina, zničilo by se několik lidských životů - jeho synů, jeho ženy i jejo samotného, a to jen na základě podezření. Zde není co šetřit.

Reklama

Přidat komentář