Reklama

Kastrace

Jenomže (St, 25. 3. 2015 - 17:03)

Záleží komu...ale také v...někteří to potřebují,nemohou za to.Jasně,normální zdravý člověk by si to jen tak pro legraci nenechal.

Zdeněk (St, 25. 3. 2015 - 17:03)

Copak ta cesta,ale ten...Záleží komu...ale také v kolika letech.Já bych to dnes v 54 letech klidně vydejchal,jen by mě sralo cpát do sebe hormony a mít zkaženou dovču.

Věra (St, 25. 3. 2015 - 14:03)

Jsi trochu mimo,probudit se...Copak ta cesta,ale ten výsledek to je síla.Musí to být opravdu zážitek probudit se a nemít varlata.

Karel (St, 25. 3. 2015 - 13:03)

Jsi šťastný člověk....Jsi trochu mimo,probudit se ve strašných bolestech a zpáteční cestu letadlem prostát (cca.10h)není zas taková sranda.

Věra (St, 25. 3. 2015 - 11:03)

Na té párty, které se...Takže nechat vykleštit záletného muže v Thajsku není žádný problém.Je to sice celkem pár desítek tisíc,ale je to jednou provždy.

Láďa (Pá, 13. 3. 2015 - 19:03)

To tam kastrují muže pro...Na té párty, které se pořádají v lepších hotelech, se najdou všehoschopné děvy, které si nechají podobně zaplatit jako společnice. Některá během zábavy nepozorovaně ti dá něco do nápoje a ty za chvíli o ničem nevíš. Odtahnou tě do pokoje a když se probudíš jsi bez kulek a děvy nikde, Pak přiběhne hotelová obsluha a dohodne rychlý odsun na pohotovost, kde ti ránu řadně ošetří a píchnou antibiotikum proti tetanu.
Jinak je možné za 135 dolarů se nechat vykleštit ve zdravotnickém zařízení. Tam se z toho nedělají tak velké problémy jako u nás. Pouze ta letenka něco stojí.

Věra (Po, 23. 2. 2015 - 16:02)

Máš pravdu, taky jsem byl...To tam kastrují muže pro zábavu gratis,nebo jsi za to musel zaplatit?Když ano,tak kolik?

Jiří (Pá, 20. 2. 2015 - 17:02)

Máš pravdu, taky jsem byl...Jsi šťastný člověk. Máš o jednu starost méně.

Jan Pohan (Pá, 20. 2. 2015 - 17:02)

Nevím co na tom mate jsem...Máš pravdu, taky jsem byl vykleštěn na jedné párty v Thajsku. Dnes, po dvou letech jsem eunuch na plný úvazek. Nestojí mě a sex mě nezajímá. Takže je potřebné si vše rozmyslet. Bez hormonů není sexu. A měním se i fyzicky. Malý prsa, smrsklý penis, asi 5 cm. Nic moc.

Jan Pohan (Pá, 20. 2. 2015 - 17:02)

Nevím co na tom mate jsem...Máš pravdu, taky jsem byl vykleštěn na jedné párty v Thajsku. Dnes, po dvou letech jsem eunuch na plný úvazek. Nestojí mě a sex mě nezajímá. Takže je potřebné si vše rozmyslet. Bez hormonů není sexu. A měním se i fyzicky. Malý prsa, smrsklý penis, asi 5 cm. Nic moc.

Jan Pohan (Pá, 20. 2. 2015 - 17:02)

Nevím co na tom mate jsem...Máš pravdu, taky jsem byl vykleštěn na jedné párty v Thajsku. Dnes, po dvou letech jsem eunuch na plný úvazek. Nestojí mě a sex mě nezajímá. Takže je potřebné si vše rozmyslet. Bez hormonů není sexu. A měním se i fyzicky. Malý prsa, smrsklý penis, asi 5 cm. Nic moc.

Majka (St, 26. 6. 2013 - 22:06)

Ke kulkám se dostanete snadno . Stačí žiletka a tenký silon na podvázání kulek . U chlapů je to stejné jako u jakéhokoli samce co má kulky v pytlíku ! Já jenom nevěřím že by to chlapovi kromě doktora někdo dělal .

Lea (Út, 25. 6. 2013 - 14:06)

A proč se ty krávy...Jaképak ublížení na zdraví,je to skutečně chirurgický zákrok jako každý jiný.Bohužel v Čechách málo využívaný.Pokud je to potřebné má být muž vykleštěn zrovna tak jako kanec,kozel nebo býk.

jinak je to čes (So, 7. 2. 2015 - 11:02)

CP

info od pojišto (So, 7. 2. 2015 - 11:02)

Když přijdete o varlata úrazem
stupně
do 30 %
POHLAVNÍ ORGÁNY
091 Ztráta jednoho varlete (při kryptorchismu hodnotit
jako ztrátu obou varlat)
10 %
Ztráta obou varlat
092 do 50 let 25 %
093 nad 50 let 15 %
Ztráta pyje nebo závažné deformity
094 do 45 let do 30 %
095 do 60 let 15 %
096 nad 60 let 10 %
097 Poúrazové deformace ženských pohlavních orgánů do 40 % toto je ze stranek ceske pojistovny kdyby náhodou někdo myslel že vydělá nato že si nechá ufiknout kulky a pak to nahlásí jako úraz.
TZN pokud máte trvalé následky na smlouvě na 100000Kč tak dostanete cca 250000 když se vykastrujete a jste mladši 50 let
kdyz budete mit progresi takk mozna 400 tis.

!?! (So, 22. 6. 2013 - 10:06)

A proč se ty krávy nenechají vykastrovat sami? Já bych jim dal tresty za těžké ublížení na zdraví!

Papája (So, 22. 6. 2013 - 10:06)

Pokud žena nechá vykleštit...Komu to vyhovuje?

Jorga (Pá, 21. 6. 2013 - 12:06)

Eriko souložit s...Pokud žena nechá vykleštit muže protože to tak vyhovuje,proč nějaké odsudky.

Erika (Čt, 20. 6. 2013 - 09:06)

Eriko souložit s...Je to špatné přirovnání,jsou ženy téměř ploché s malými cecíky a přesto jsou muži s nimi spokojeni.Protože nesnáším antikoncepci preferuji eunucha,který má a udrží erekci,jeho ejakulát je spermií prostý a to mi vyhovuje.Tebe nenutím ke kastraci,tak proč ti to vadí?

Tomáš (St, 19. 6. 2013 - 22:06)

Eriko souložit s chlapem,který nemá kulky,to nevím co tě na tom může rajcovat,to mi případá jako bych měl souložit s ženou která nemá kozy a má jen díru,níc víc.Ale neberu ti to když se ti to líbí užívej si to takto,ale těch bezkulkáčků moc neseženeš asi.Doufám tedy,že kdyby se ti podařilo s někým zplodit syna,že ho necháš za včasu také vyklešit,ano?

Reklama

Přidat komentář