Reklama

Kastrace

lucka (Út, 12. 5. 2015 - 23:05)

neverim dejte fotku pak uverim nikdy jsem prazdnej pytel neviděla tak do toho

Jenda (Čt, 30. 4. 2015 - 08:04)

Bez koulí je to super doporučuju! Vždycky jsem měl pocit že mi něco nepatřičnýho vylezlo z břicha a vadí mi mezi nohama. Něco jako kýla. Konečně jsou pryč a cítím se mnohem zdravěji. I taky proto že žádnou neoplodnim a nebudu muset platit alimenty. Ještě se zbavit prázdnýho pytle ale to nechám na jindy.

gin (Čt, 30. 4. 2015 - 00:04)

taky nemožnost dostat...Karle, skvělé. Když si necháš odříznout hlavu, tak je naprosto vyloučeno, že dostaneš rakovinu mozku.

karel (Čt, 30. 4. 2015 - 00:04)

U strážců vnitřních...byla to reakce na "jolanu: - U strážců vnitřních harémů byly vyřezány celé genitály.Dnes se vyřezávají....."

karel (St, 29. 4. 2015 - 23:04)

taky nemožnost dostat rakovinu varlat a výrazně snížit možnost vzniku rakoviny prostaty......

Lucka (Pá, 17. 4. 2015 - 10:04)

omlouvám se že jsem vlezla na tuto diskusi fakt jste mne pomohli - mysleno ironicky pro sociopaty. Vidim že je to tu jeden kretén vedle druhýho. doufám že budete jednou ve stejné situaci jako my. Bavte se tu dobře Tupci

lucka (Čt, 16. 4. 2015 - 18:04)

Já se ptám proto, že si chci pak ty jeho koule nechat našít nad pipinu. Nevím co je na to špatnýho se tady zeptat?

Tak (Čt, 16. 4. 2015 - 14:04)

Debile ja nic upravovat...pokud to myslíš vážně, řeš tento problém s lékaři, a ne zde!

lucka (Čt, 16. 4. 2015 - 12:04)

Debile ja nic upravovat nechci resime tuhle otazku protozr musime. Jsem zoufala chci normalni radu a ne sracky

Luci (Čt, 16. 4. 2015 - 09:04)

Penis se po kastraci...a kdy ty podstoupíš ženskou obřízku, když bys stále tak ráda něco upravovala?

Lucka (St, 15. 4. 2015 - 22:04)

ma karcinom prostaty a doktor mu to navrhl jako soucast lecby tak zjistujem co a jak díky.

Lucka (St, 15. 4. 2015 - 22:04)

ma karcinom prostaty a doktor mu to navrhl jako soucast lecby tak zjistujem co a jak díky.

Je (St, 15. 4. 2015 - 17:04)

někdo kdo to podstoupil?

A (St, 15. 4. 2015 - 17:04)

Je pravda že po kastraci se...tvůj partner to bude podstupovat? Jestli se můžu zeptat,z jakého důvodu?

Luci (St, 15. 4. 2015 - 17:04)

Je pravda že po kastraci se...Penis se po kastraci většinou nezmenší, pokud se používá..., ale bez hormonů se mu bude po čase špatně stavět a tím i používat na jiné věci, než na čůrání, takže pravěpodobnost je, že bude časem menší. Předkožka se dá také "upravit", aby neplanala (třeba obřízka).
Zaručeno nic nemáš. K erekci kulky chlap ani nepotřebuje, pokud bude mít dostatečnou stimulaci, stát mu bude, i když ne již tak pevně, jako s kulkama. Bez kulek mu ubude testosteron a tím bude ke vzrušení potřebovat větší stimulaci, když se nyní postaví, když uvidí pěknou holku, tak bez kulek by se musela před ním vysvléknout a s erekcí mu pomoci....,
Pokud by jsi chtěla mít jistotu, že se mu nepostaví, musela by jsi mu ho uříznout i koulema.... Pak by to bylo na 100%

Marcel (St, 15. 4. 2015 - 17:04)

Pokud někdo opravdu chce být vykastrovaný, zde najdete kontakt na oficiálního doktora v Thajsku. Za cenu 125 USD jste bez nich a ne někde doma pokoutně, ale od odborníka. Je to jeden z Thajských doktorů, který se zasazuje o právo býk kdykoli vykastrován a to i do 18 let, což je nyní v Thajsku problém.. : http://doctorthep.pl.tl/PROCEDURES-AND-PRICES.htm

lucka (Po, 13. 4. 2015 - 22:04)

Je pravda že po kastraci se zmenší pindík?? Ten můj má celkem malyho v klidu asi 8 cm a dlouhou předkožku tak dva cm za žalud Nebude mu potom moc plandat?? Je zaručeno že mu už nebude stát?
Máte někdo fotku jak to vypadá díky Lucka

Eva (Út, 1. 12. 2020 - 23:12)

To se nestaraj vikastruj a on nek si to potom řeší obziskom hlavně varlata ven a klid

Josef (Čt, 26. 3. 2015 - 10:03)

Hele a je pravda, že v...Franto, to by se ti mohlo klidn sát i u nás. Šlapce nezaplatíš, přiběhnou její pasáci a za chvíli jsi bez kulek.Nepotřebuješ kvůli tomu letět na Thailand.

Franta (Čt, 26. 3. 2015 - 06:03)

Hele a je pravda, že v Thajsku mohou vykastrovat chlapa, když nezaplatí za prostitutku ?

Reklama

Přidat komentář