Reklama

Kastrace

gin (Čt, 9. 10. 2014 - 12:10)

Tak nás nenapínej a dej...Nástup se mi o tejden oddálil, tak musím něco udělat, zveřejním to, teprve až tam toho bude víc.

Mimoto, jak jsem to dělal, tak jsem zjistil, že Remondino tvrdil, že obřízka vyléčí nebo je prevencí více jak 100 nemocí, mezi nimiž je i alkoholismus. Že bych se nechal vopižlat a byl vyléčenej z chlastu? To by mohli zrušit odmašťovny a j alkoholiky jednoduše vopižlat.

gin (St, 8. 10. 2014 - 21:10)

Gine nechlastej :-) Guy mi doporučil, abych začal tím, to teď Mario tvoří pro kluky. To asi nevěděl, co Mario vytvoří. I já se trochu stydím, když to překládám. Číst to taková Hana, tak stoprocentně vyletí z kůže.

Helena II (St, 8. 10. 2014 - 20:10)

Pro někoho je smrtelným...Ja nemám také zmýšľanie, že by transfúzia bola smrteľným hriechom. Práve naopak.
Ja som sa len pokúsila naznačiť, čím sú podložené kázne MaDiho, že teda maximálne cirkevnými tézami a čo sa dá postaviť proti nim - vecné a hmatateľné argumenty.

gin (Út, 7. 10. 2014 - 18:10)

Pro někoho je smrtelným hříchem transfuze krve, máš podobné smýšlení.

Helena II (Út, 7. 10. 2014 - 18:10)

Tu srovnáváš dvě...Ja osobne medzi transplantáciou srdca a maternice, v samotnej podstate, žiadny rozdiel nevidím. Napr. tu:
"Nemenovaná Švédka s transplantovanou maternicou ako prvá na svete priviedla na svet zdravé dieťa. Tridsaťšesťročnej žene, ktorá sa narodila bez maternice, darovala tento orgán 61-ročná rodinná priateľka."
A to ešte nehovoriac o nepoškvrnenom počatí, čo dnes nie je nič až tak výnimočné. Aj keď ja osobne dávam prednosť počatiu, resp. "počínaniu", poškvrnenému.

sardanapal
Samozrejme verím, že za oboje je niekto vďačný. Ja len, že keď už tu niekto toho Stvoriteľa spomínal...

gin (Út, 7. 10. 2014 - 12:10)

Ano,člověk se plete...To už mi pořádně smrdí ujetou eugenikou.

Lea (Út, 7. 10. 2014 - 12:10)

Ja sa pletiem Stvoriteľovi...Ano,člověk se plete stvořiteli do díla a teprve čas ukáže jaké škody napáchá.Selektivní kastrace genetiku ovlivní jen pozitivně.

gin (Po, 6. 10. 2014 - 21:10)

Ja sa pletiem Stvoriteľovi...Tu srovnáváš dvě bioeticky nesrovnatelné věci. Je velký rozdíl mezi transplatací srdce a použitím jiné ženy jako líhně.

Helena II (Po, 6. 10. 2014 - 20:10)

Heleno vem motyku a běž...Ja sa pletiem Stvoriteľovi do jeho diela? To nie náhodou tí transplantovatelia, oplodňovatelia a čo ja viem, kto ešte? Je podľa teba v súlade so Stvoriteľom mať v sebe cudzie srdce, alebo porodiť u cudzej maternice? Asi sotva. Tak by som si rada prečítala tvoj a MaDiho názor.

A to jako myslí (St, 1. 10. 2014 - 19:10)

Ja osobne plošnú kastráciu...že ženský nepřenášejí na své děti defekty či nechtěné vlastnosti? Kdepak... Slepice selektivně sterilizovat ještě před pubertou...

Adolf (St, 1. 10. 2014 - 18:10)

Heleno vem motyku a běž dělat na pole. Uživíš aspoň sebe. Tam, kde někteří končíte myslet já teprve začínám. MaDi má správné názory, nepleť se ženo Stvořiteli do jeho díla.

Helena II (St, 1. 10. 2014 - 18:10)

Pleteš si plošnou kastraci...Ja osobne plošnú kastráciu nenavrhujem. Iba som napísala, k čomu sa dá dospieť logickou úvahou. To som napísala iba ako protiváhu tým kázniam, čo tu máva MaDi. On tu tými duchovnými prednesmi všetkých presviedča, že správne je len to, ako to vidí on. Až sa tu objaví, nech ma presvedčí, v čom som napísala hlúposť (aj keď záver úvahy tak vychádza).
Čo by sme potom s tými mužmi robili? Tá výberová by za uváženie určite stála. V nejakom starom Grécku, ktoré ľudstvu dalo mysliteľov, filozofov, vedcov, spoločenský systém atď., nebolo problémom vadné deti hádzať zo skál a do mora.
No a nám tu Brusel a kdekto diktuje, že si musíme nechať rozmnožovať sa ... Predsa by malo byť normálne, že spoločnosť má záujem, aby sa rozmnožovali nájomní vrahovia, nenapraviteľní násilníci, dementi v ústavoch. Zvlášť, keď sa stále omieľa, kde bude ľudstvo v budúcnosti brať zdroje na výživu.

Radek (Út, 30. 9. 2014 - 14:09)

Plošná kastrace....
To už...Pleteš si plošnou kastraci se selektivní.Plošnou navrhuje Helena II.Darina ji kritizuje a píše o selektivní,čili výběrové v opodstatněných případech,což by stálo za uvážení.Rozmnožování lidí s dědičnými duševními chorobami a sexuálních zločinců není přece v zájmu žádné rozumné společnosti.

Adolf (Út, 30. 9. 2014 - 11:09)

Plošná kastrace....
To už tu chtěli zavést nacisté a uvědom si vysoce vzdělaná Darino jak dopadli.

gin (Út, 30. 9. 2014 - 11:09)

kážeš o kastraci mužů?...Kde jsou takto vopižlaný ženský, tam jsou vopižlaní i chlapi, a ti kvůli zmenšené citlivosti úzkou nutně vyžadují. Pokud nemají úzkou, tak preferují sex do řitě a v tom případě je jim obřízka jako ochrana před HIV na nic.

Tak co, ty huso (Po, 29. 9. 2014 - 20:09)

Je vidět,že jsi ještě...kážeš o kastraci mužů? Mimochodem, proč by měl chlapa zajímat ženský orgasmus? Upravená ženská je úzká, nestačí to? Není tohle podobný přístup jako ten tvůj?

Darina (Po, 29. 9. 2014 - 19:09)

a faraonská obřízka u...Je vidět,že jsi ještě pořádný sex s ženskou neměl.Obřezané ženy jsou zbaveny stydkých pysků i klitorisu.takto upravené ženy dosahují orgasmu velmi vzácně,takže zážitek pro muže je nedokonalý.Je to jako v té politice,potrestáme Rusko sankcemi a doplatíme na ně my.

A co sterilizac (Po, 29. 9. 2014 - 18:09)

Plošná kastrace mužů...a faraonská obřízka u pitomejch slepic?

Darina (Po, 29. 9. 2014 - 15:09)

klara
Plná možno, ale...Plošná kastrace mužů včetně jejího zdůvodnění mi připadá slušně řečeno neracionální.Selektivní kastrace z důvodů nešíření dědičných chorob,zvláště duševních a kastrace nebezpečných sexuálních deviantů agresorů by měla být samozřejmostí.

gin (St, 24. 9. 2014 - 20:09)

za chorobnou feministku?...Možná šílená feministka vyznávající zrůdnou eugeniku.

Reklama

Přidat komentář