Reklama

Kastrace

Pepa (Čt, 3. 7. 2014 - 16:07)

Obřezání není...Jolano - hlavně rituální zábava pohled.

Jolana (Čt, 3. 7. 2014 - 16:07)

V těle a na těle nic není...Obřezání není zmrzačení.To si pleteš z vyřezáním varlat,vykleštěním,kastrací.Obřezání je jen neškodné odstranění předkožky žaludu.Důvod je náboženský,hygienický nebo kosmetický.

gin (Po, 30. 6. 2014 - 17:06)

Nemit predkozku nevadí je to...Zatím je to výhoda, když obřezaných kluků je málo a tak to holky, protože je to exotické, přitahuje.

petr (Po, 30. 6. 2014 - 17:06)

Nemit predkozku nevadí je to výhoda ale bez varlat je to na prd scvrkne se a nepostavi vim z vlastni zkusenosti

Pepa (Po, 30. 6. 2014 - 12:06)

"kdyby Stvořitel...V těle a na těle nic není zbyečné.Vše má svůj účel. Pokud snad někomu vadí předkožka při kopulaci, či masturbaci, stačí si ji prsty přitáhnout a přidržet u kořene pindíka a dosáhnete stejné rozkoše jako byste byli obřezáni a není nutné se nechat mrzačit.

Tony (Ne, 29. 6. 2014 - 08:06)

Chtít mne podvázat tak by..."kdyby Stvořitel chtěl, tak bychom předkožku neměli"

Nad tímto jsem si dlouho lámal hlavu, dlouhé roky na to však už znám odpověď. Dočasné rozpoznávací znamení pro vyvolený národ. Když jsem se dostal na stránky karaitských židů, to je těch, co vůbec neuznávají Talmud a tvrdí o sobě, že jsou následovníci saduceů, tak jsem zjistil, že radikální forma obřízky, jak ji provádějí rabanitští židé (následovníci farizeú, typičtí tím, že hlavní slovo v jejich náboženské obci má rabín) je z Božího hlediska ilegální. Obřízku ještě nařizuje islám, ten však mám za naprosto zpatvařené a zvrácené náboženství. I když, všechny ty slepice, které tvrdí, že chlapi mají být obřezaní a všechny úchylačky, co by rády chlapy kastrovali, bych odsoudil k doživotnímu chození v burce.

scorpion (Ne, 29. 6. 2014 - 06:06)

Chtít mne podvázat tak by baba dostala přes držku a letěla by z baráku, našel bych si lepší. Obřízku pokud to není ze zdravotních důvodů není nutno dělat, kdyby Stvořitel chtěl tak bychom předkožku neměli. Vasektomii má dělat lékař a ne nějaká hovada. Pokud to dělají některé úchylné semetriky tak je v Tunisku prodat za velbloudy. Lucka, Jana a další, to asi nebudou ženy asi se někdo za ně vydává. Jinak dámy, myslím si ve vašem případě, dlouhé vlasy, krátký rozum.Petr a Jirka by měli navštívit psychiatra.

Petr (So, 28. 6. 2014 - 22:06)

Jo podvazat jsem se nechal dobrovolne byla to dohoda muzu s nima se vsema spat v grupaci a ony vedi ze je neopodnim deti stejne nechci, jen jste mne vystrasily doufam ze podvazaly jen chamovody a ne cela varlata to zjistim jak???

Ale (So, 28. 6. 2014 - 07:06)

moje otázka směřovala na to podvázání.Obřízka ve 12 to chápu ale podvázání bylo nedávno takže mu 12 nebude a na takový zásah má právo jen sám,nikdo jiný.

gin (So, 28. 6. 2014 - 07:06)

nerozumím.Ty jsi...Ve 12 letech je takový kluk nesvéprávný a nemůže nic nadělat. Zákony toto dovolují. Petrovi to třeba nevadí, ale co znám ze svědectví z německých fór, tak někteří kluci toto odnesli těžkou psychickou újmou. Pro někoho to má horší následky než zneužití pedofilem. Jsou blbí rodiče, především matky, které toto svým synům dělají a ještě si myslí, že pro jejich dobro. Mnohé takové na německých fórech tyto své postoje vehementně obhajují. A jsou tam ještě sociopati, kteří je v tom utvrzují a k tomu podněcují. Nedá se nic dělat, je to legální. Já osobně byc

gin (So, 28. 6. 2014 - 07:06)

nerozumím.Ty jsi...Ve 12 letech je takový kluk nesvéprávný a nemůže nic nadělat. Zákony toto dovolují. Petrovi to třeba nevadí, ale co znám ze svědectví z německých fór, tak někteří kluci toto odnesli těžkou psychickou újmou. Pro někoho to má horší následky než zneužití pedofilem. Jsou blbí rodiče, především matky, které toto svým synům dělají a ještě si myslí, že pro jejich dobro. Mnohé takové na německých fórech tyto své postoje vehementně obhajují. A jsou tam ještě sociopati, kteří je v tom utvrzují a k tomu podněcují. Nedá se nic dělat, je to legální. Já osobně byc

Tomu (So, 28. 6. 2014 - 06:06)

mne bylo asi 12 kdyz mne...nerozumím.Ty jsi nesvéprávný nebo jejich majetek nebo jak je to že si s tebou dělají co chtějí?To ti je jedno?

petr (So, 28. 6. 2014 - 06:06)

mne bylo asi 12 kdyz mne obrezali. podvazali mne pred pul rokem

Máma to chtěla (Pá, 27. 6. 2014 - 22:06)

TO ja nevim co podvazali...A chtěls to tenkrát ty? Kolik ti bylo přesně?

petr (Pá, 27. 6. 2014 - 21:06)

TO ja nevim co podvazali vsechno rikali ze jenom chamovody jak to poznam?? normalne mam zatim erekci i strikam. nevim jakou mam obrizku proste nemam predkozku a jizvu mam pul cm za zaludem delali mi to kdyz jsem chodil na zakladku mama to chtela.
jaky je to typ obrizky??

Nina (So, 21. 6. 2014 - 15:06)

Jsem obřezaný a neměl jsem...Alíky sice platit nebudeš,protože žádnou neoplodníš.Pokud Ti podvázaly jen chámovody,tak lze v případě potřeby získat semeno z varlat chirurgicky.Pokud podvázaly úplné semenné provazce,tak z tebe udělaly eunucha.Erekci můžeš mít ještě mnoho let po jejich zákroku a uspokojovat ženy ale jako opravdový muž jsi skončil.Jsi pro ně taková živá, bezriziková šukací mašina,samozřejmě,že jim to vyhovuje.

konyova (Pá, 20. 6. 2014 - 09:06)

Jsem obřezaný a neměl jsem...mam syna nesestouply mu varlata ted v deseti letech mu je lekari stahly ale bohuzell nebudou funkcni a jeste nejaky zanet ktomu musi mu byt odstraneny chtela bych vedet jestly to bude mit vliv na erekci v dospelosti a co me vubec ceka resp jeho dekuji

gin (Čt, 19. 6. 2014 - 14:06)

Jsem obřezaný a neměl jsem...Pokud nechceš mít nikdy děti. Vazektomie je totiž zpravidla nevratná. Jinak ty potiže zatím mít nemůžeš, záleží totiž na stylu obřízky. To nastává pouze u té, co byla odstraněna celá vnitřní předkožka a uzdička a nastává to až kolem čtyřicítky asi tak u 10% takto upravených, že jim zkeratinizuje žalud natolik, že už nedokážou udělat. U devíti z deseti toto vůbec nenastane, takže i kdybys měl tento styl, je hodně velká pravděpodobnost, že se ti to vyhne. Místním úchylačkám by takovej chlap a ještě k tomu bez kulek plně vyhovoval.

petr (Čt, 19. 6. 2014 - 12:06)

Jsem obřezaný a neměl jsem s tím nikdy problém jen ve škole to chtěly všechny holky vidět to mi nijak nevadilo. Komu taky jo. O kulky přijít fakt nechci ale kdo ví zatím mi je jenom podvazala přítelkyně s kamoskou výměnou za to ze bufu moct spat s ni i i kamoskama z její party obřízka je prej super. Říkaly všechny a byt sterlilni je pohoda nrpotrebujes kondom a vis ze aliky nebudou jo a je mi 22

gin (Čt, 19. 6. 2014 - 11:06)

Proč zmrzačit?Snad jen...Tak o tomto vím už poslední dobou dost. Píšu o tom na patřičných vláknech. Vás by bylo také potřeba dole obřezat a bylo by to fifty fifty.

Reklama

Přidat komentář