Reklama

Kastrace

jirka (Pá, 5. 9. 2014 - 12:09)

nevim proc resite takovyhle...A proc jste mu to Madam nechala udelat ?

petra (Pá, 5. 9. 2014 - 12:09)

nevim proc resite takovyhle sracky mu je taky vykastrovany a bylo to za deset minut orzriznout šourek podvázát a šmik a je hotovo žadne riziko infekce vysledek jasný a hojení dobré prověřeno jak osobní zkušeností doma tak 10000 let zkuseností předku. Penis se znemsi je dobré obřezat aby neplandala ta předkožka dost pak někdy zapáchá od moči.

Radim (St, 3. 9. 2014 - 11:09)

Pegasus
Pokud sneseš...Ivo jak ty alkoholové injekce Tvůj partner snášel.Chladila jsi mu pytlík, aby tu bolest vydržel. Nezačaly mu kulky po čase uhnívat. Ocásek u se mu jistě nepostaví a pouze mu plandá mezi nohama.
Jistě, má co chtěl.

Iva (Út, 2. 9. 2014 - 17:09)

Pegasus
Pokud sneseš injekci do varlat, dej si párkrát do každýho etylalkoholovou (nejlépe tu nejsilnější)a máš co chceš.
Můj partner už to má za sebou, funguje to.

Helena II (Čt, 28. 8. 2014 - 22:08)

Helenka,ďakujem za...Pegasus
Stačí raz dostatočne dlho. Ale daj si radšej niečo, čo menej bolí - napr. taký lieh, bolehlav, točené v trenírkach ...

jirka (Čt, 28. 8. 2014 - 08:08)

Madam vy jste dominantni ?

Kamila (Čt, 28. 8. 2014 - 08:08)

Helenka,ďakujem za...Nechápu proč takovéto drastické zákroky,nechala jsem muži podvázat pouze chámovody,je to téměř bezbolestné a hotovo do 15min.

Pegasus (Čt, 28. 8. 2014 - 07:08)

Pegasus
Predpokladám, že...Helenka,ďakujem za vyčerpávajúcu odpoveď. Viac menej by som chcel vedieť konkrétne od niekoho, komu sa to takto podarilo, koľko krát asi to treba urobiť, aby tie bunky odumreli, to je všetko.

Helena II (St, 27. 8. 2014 - 22:08)

Vrátil jsem je zpět a...mirku
Bude - vždy keď sa náplasť odlepí, tak ti gule zas vypadnú ...

Helena II (St, 27. 8. 2014 - 22:08)

Potreboval by som vedieť, po...Pegasus
Predpokladám, že si mal na mysli možnosť vzniku trombóz pod gumičkou.
Ak chceš stopercentne predísť vzniku trombóz pod gumičkou na vrecku, jediná istota je si ju tam nedávať. To je odpoveď, že?
Ale aby som veci uviedla na správnu mieru. Je to ako s kadejakými inými zdravotnými "nehodami". Podstatné sú tu predovšetkým danosti pre vznik trombóz všeobecne. Najčastejšia je obezita. Ďalším faktorom podporujúcim ich vznik je, ak máš také prípady v rodine. Taktiež zhoršený zdravotný stav po vážnych operáciach. Teoreticky môžu trombózy vzniknúť hocikde a hocikedy tam, kde je spomalený, či zastavený krvný obeh.
Môžem ťa ale upokojiť, že trombózy až tak často len z tohoto dôvodu nevznikajú. To by totiž mal trombózy každý človek so sedavým zamestnaním, alebo každý komu stŕpne ruka, či noha, keď ju má dlho v nesprávnej polohe (pritlačená a pod.) Iste si v správach počul, či v novinách čítal, že napr. po zemetrasení niekoho vytiahli o tri dni, keď bol zavalený. Tri dni bol skoro bez pohybu a mal preto trombózy? To by boli vždy všetci iba mŕtvi. Okrem toho - vieš koľkí muži si nechávajú pri sex hrách podviazať vajcia kadejakými šnúrami? A - nič. Alebo si pozri na nete "tits torture" a tam modré cecky tých báb. Tam tiež krv asi veľmi neprúdi a čo myslíš, koľko z nich potom bolo hore kopytami ?
Teda - normálnemu zdravému mužovi, ktorý má správnu životosprávu a dostatočnú fyzickú aktivitu (kondičku) sa pri erotických hrách s gumičkou na vrecku trombóz z tohoto dôvodu obávať nemusí. Jednoducho preto, že prv než by ti také niečo reálne hrozilo, odumrú ti bunky produkujúce hormóny - teda sa vykastruješ. Tu sa všeobecne uvádza kritická doba 2 - 3 hodiny. Potom sa už gumička dolu dávať nemá, resp. nemôže, ale to nie je práve a výhradne kvôli trombóze.
No a po kastrácii kliešťami nič také nehrozí, lebo krvné zrazeniny vzniknuté v žilách pri a vo vajciach pod rozmačkaným miestom, sa jednak nemajú ako dostať do tela a jednak sa jedná o úrazové zrazeniny, ktoré majú iný charakter.
Na meil by si chcel napísať aj niečo iné?

mirek (St, 27. 8. 2014 - 14:08)

Vrátil jsem je zpět a zalepil náplasti. Ony se strašně smaly kulky byly docela studený. Myslíte ze to bude MIT nějaký následky?

mirek (St, 27. 8. 2014 - 14:08)

Ahoj chci se zeptat byl jsem na jednom sjezdu pro nezadane. Trochu se to zvrtlo a holky si prohlizely myho obrezanyho pindoura.a chtěly to vyzkoušet byjy čtyři kolem 26-29 let potom jsme hodně pili a Rano jsem se s nima probidil v posteli. Všechno bylo super az na palcivoi bolest v rozkroku.a kpukal jsem ze mám vy daný varlata ven z pytlíku a podvazany.

gin (St, 27. 8. 2014 - 08:08)

Byla sice ode mně téměř o dvacet let starší, ale jak se tehdy říkávalo: "Ze starý slepice je nejlepší polívka" Jako zkušená baba mě ,když jsem byl ještě mladej ňouma zaučila náramně.

gin (St, 27. 8. 2014 - 08:08)

MaDi
Ja sa ti divím, koľko...Tak, tak. Jedna taková s vyřezanými vaječníky mě krásně zaučila do šukání. To vědomí že na ní nelze nic zkazit a že nemusím používat šprcku bylo náramné. Byla sice alkoholička, ale pokud šlo o postel, dovedla držet dekórom. Povinná sprcha u ní v bytě před promilovanou nocí a další povinná sprcha ráno. Taková krása, když vím, že mám pod sebou babu, která nemůže otěhotnět a do který to můžu stříkat naplno. Jenže, kdepak ty loňský sněhy jsou. Tehdy ve Vanďáku, což je mý rodný město, když ještě fungovaly textilky, tak tam bylo sedm bab na jednoho chlapa. To by musel být kluk buďto totální impotent nebo bukvice, když by odtamtud neodešel plně nezaučen. Dnes tam textilky nefungují, místo těch bab jsou tam nastěhoní cikáni, takže dnes je lepší kdysi tak krásnému městu se obloukem vyhnout. Tenkrát alkoholičkám jako byla Ivana vyřezávaly vaječníky normálně. Dítě u takovejch by muselo jít hned do kojeneckého ústavu, a tak se tomu tehdejší komunistický stát takovým způsobem bránil a těch ženskejch se vůbec na nic neptal. Dnes by ženský řvaly kvůli porušování lidských práv, ale Ivaně to vůbec nevadilo, byla ráda, že může naplno šukat. Měla dvě děti, ty však stát svěřil do péče jejich otci. Jak jsem poznal, u baby na rozdíl od chlapa to sexuální apetit neomezí, Ivana ho měla obrovskej. Akorát jsem pak z takových nocí byl párkrát vystrašenej na venerickým oddělení. Tenkrát jsme si naštěstí mysleli, že se AIDS šíří pouze mezi bukvicemi.

Pegasus (St, 27. 8. 2014 - 07:08)

Pegasus
A niekto iný by ti...Potreboval by som vedieť, po akom čase vzniknú pri tomto spôsobe trumbusy. Nerád by som si totiž nedopartením spôsobil embóliu. Ďakujem za odpoveď!

Helena II (St, 27. 8. 2014 - 06:08)

Pegasus
A niekto iný by ti...Potreboval by som vedieť, po akom čase vzniknú pri tomto spôsobe trumbusy. Nerád by som si totiž nedopartením spôsobil embóliu. Ďakujem za odpoveď!

Helena II (Út, 26. 8. 2014 - 21:08)

Medulienka, prosím Ťa,...Pegasus
A niekto iný by ti nevedel poradiť? Naznač o čo ti ide.

Helena II (Út, 26. 8. 2014 - 21:08)

A Olčo, už jste si nechala...MaDi
Ja sa ti divím, koľko času ty musíš stráviť pri PC pri čítaní a písaní takýchto príspevkov. Nie si ty náhodou nejaký policajt na vyhľadávanie pedofilov (čo je teraz zvlášť v móde, namiesto tunelárov a pod.)? Alebo nezamestnaný trpiaci depresiami z nečinnosti. Študent, či doktor z psychiatrie? Najskôr hádam nejaký kresťanský fundamentalista.

Čo sa týka tvojich postojov ohľadne zákonnosti, práva na to, či ono, etiky, morálky a tak, sme - pokiaľ si dobre pamätám mali zo dva rozsiahlejšie príspevky koncom januára. Ja som na tvoje názory napísala argumenty opierajúce sa jednak o historické udalosti a tiež o zvyky v iných krajoch. Ty si mi na to dodnes konkrétne neodpovedal. Akurát po čase si znova spustil tie tvoje kázne. Aha vidíš ... nie si ty farár? Neboj sa Boh ti odpustí návštevy týchto bona fide.

Vyrezanie vaječníkov. V našich krajoch je určite je viac žien s vyrezanými vaječníkmi, než mužov bez vajec. A keď máš informácie zo ženských oddelení z nemocníc z čias pre nejakými 20 rokmi, tak budeš vedieť, že z vyrezávania materníc a vaječníkov sa na mnohých miestach žiadna veľká veda nerobila. Aj pri kadejakých blbostiach (trhliny na krčku) vyrezali maternicu a keď už bola baba otvorená, preventívne aj vaječníky. No protestuj, že ty si si chcel vaječníky nechať, keď si pod narkózou.

jirka (Út, 26. 8. 2014 - 16:08)

MaDi
Aj keď si oslovil inú...Pipinky krasne voni. Temer denne pred partnerkou klecim a skemram jestli ji k ni muzu cuchat pred sprchovanim .

Helena II (Út, 26. 8. 2014 - 16:08)

Co to tu blekotáte? Jaký...MaDi
Aj keď si oslovil inú dámu - čo myslíš, je môj muž toho istého názoru na vulvy (všeobecne) ako ty? Ak áno, prečo si ho potom tak náruživo do nej strká?
Ak sa denne dvakrát sprchuješ, asi to má nejaký osobitný dôvod. Neviem aký, ale normálne to ľudia nerobia.
A len tak na okraj - každá zdravá vulva má kyslé prostredie (nehostinné pre zlé baktérie a nemá sa zvnútra vymývať), charakteristické prostredie a tým aj svoju istú vôňu, čomu ty hovoríš smrdutý zápach. Na rozdiel od teba, mne gynekológ hovorí že ten správny.

Reklama

Přidat komentář