Reklama

Kastrace

Nikol (St, 19. 6. 2013 - 15:06)

eriko ty kurvo dej sobe picu...Proč ji urážíš? Kdyby se mi naskytla příležitost také bych to zkusila s vykleštěným.Ta jistota nemožnosti oplodnění dovoluje ženě soustředit se na prožitek a dosáhnout báječných orgasmů.

Erika (St, 19. 6. 2013 - 09:06)

Eriko takže máš ráda...Ano pochopil jsi to naprosto správně,děkuji.

Tomáš (Út, 18. 6. 2013 - 19:06)

Eriko takže máš ráda soulož s vykleštěným chlapem a jde ti o to.aby byl neplodný pokud to dobře chápu.

Erika (Út, 18. 6. 2013 - 16:06)

Erika, ani sama nevieš, čo...Dávkováním hormonů lze erektivní schopnost regulovat.Neplodnost vykleštěného je trvalá.

Helena II (Út, 18. 6. 2013 - 15:06)

Pinďoury v každém...Erika, ani sama nevieš, čo píšeš. Keď ho necháš vykastrovať preto, aby sa ukľudnil, za dva mesiace je impotent a teda nesúloží (orientačne to platí vo viac ako 95 % prípadoch) na . Ak ho necháš vykastrovať a chceš, aby súložil, musí mať hormóny a to je potom ešte väčší býk.

Erika (Út, 18. 6. 2013 - 15:06)

Eriko to by tu běhalo asi...Pinďoury v každém případě ponechat,soulože jsou schopní,jen neplodní.

Tomáš (Út, 18. 6. 2013 - 14:06)

Eriko to by tu běhalo asi eunuchů,bez kulek.To by se ženské na chlapech vyřádily.
Možná by ani ty pinďoury neměli,že by jim je taky nechali odříznout,to je asi lepší obříznout.

Erika (Út, 18. 6. 2013 - 12:06)

Některé ženy se k takovým...Co je na tom špatného,pokud to žena uzná za vhodné měla by nechat muže vykastrovat jako psa nebo kocoura,nezabíjí je to,jen zklidní a jak známo zbaví plodnosti.

sam (So, 24. 1. 2015 - 13:01)

Souhlasím s tebou Milane,mě...Jak to nepomohlo? To už bys tu nebyl? Nebo jak jsi na tom? Očividně žiješ. Já bych si nechal vyndat koule preventivně už kvůli tomuhle.

Zdeněk (So, 24. 1. 2015 - 07:01)

Jste úplně dementní ja...Souhlasím s tebou Milane,mě je vzali při rakovině prostaty(pro větší šanci léčby)a nakonec to bylo zbytečný,stejně to nepomohlo.Ale za tu šanci to stálo a implantáty jsem tenkrát nechtěl i když dnes bych je k vůli zvědavým pohledům docela chtěl.

jura454 (Pá, 23. 1. 2015 - 18:01)

Dobrý den je zde někdo kdo by mě vykastroval jako otroka, pouze vážně

:) (St, 21. 1. 2015 - 22:01)

Co chcete po žigulíku ???

gin (St, 21. 1. 2015 - 10:01)

Jak se někomu může líbit něco, kde je na první pohled vidět, že je to zmrzačené. To je evidentní úchylka.

Magda (St, 21. 1. 2015 - 10:01)

Jste úplně dementní ja...Škoda že máš implantáty. Mě se líbí muži s prázdným pytlíkem tak bych tě jinak požádala o fotku a třeba bysme se i sešli.

Milan (Út, 20. 1. 2015 - 15:01)

Jste úplně dementní ja jsem přišel o varlata když mi bylo šestnáct a nevzpamatoval jsem se z toho psychycky. stalo se mi to tak že jsem jel v autě a měli jsme havárku, seděl jsem uprostřed a jak sjme nabourali a já nebyl připoutanej tak se mi zabodla mezi nohy kovová řadící páka z žigulíka a úplně mi roztrhala pytlík. Jak to bylo přesně si nepamatuju byl jsem dva měsíce v komatu doktoři mi řekli že mne museli vzít varlata že byly tím nárazem moc poškozený a přerušený nějaký svaly a tak. dali mi místo nich nějaký silikonový implantáty naštěstí.Dneska beru hormovy a kdyby ne tak se mi už nepostaví co mám k tomu dodat. budte rádi že jste a nekecejte tady ty svoje sračky.

Jana (So, 10. 1. 2015 - 17:01)

Jasně, kluci, buďte rádi,...Přesně, kluci, kuličky si chraňte, aby vám celý život správně fungovaly.

Tady ta diskuse je těžce úchylná..

Doktor (So, 10. 1. 2015 - 13:01)

Neví někdo, jak se provadí?Jak se provádí? Nejjednodušší je rozříznout šourek, vytlačit varle, vytáhnout až jsou viditelné cévy a chámovod a ty zaškrtit - zneprůchodnit šitím. Tato fáze operace je mimořádně důležitá na preciznost, aby nedošlo posléze k vnitřnímu krvácení z tepny vyživující varle, ve které je jako v každé tepně velký tlak. Pak je možné varle bezpečně odříznout. Před opětovným sešitím šourku je nutná kontrola, zda někde nedochází k viditelnému krvácení a případně tato místa ošetřit. Zhojení bývá rychlé, po 7-10 dnech lze odstranit stehy. U pacientů se V této fázi osvědčuje co nejdříve pomoci hojivému procesu homeopatickým lékem Graphites. Bere se v ředění 9 CH, 5 globulí 2 x denně po dobu minimálně 14 dní i déle. V době hojení je potřeba se vyhnout fyzické námaze a sportu. Pro co nejlepší vzhled jizvy jsou vhodné silikonové gely, které jsou sice drahé ale účinné, že jizva za pár měsíců již není skoro vůbec znát, zejména když je řez veden v zadní části a středem šourku. Na jizvu lze též použít osvědčený Bepanthen.

Leoš (Pá, 9. 1. 2015 - 15:01)

Proč ten kluk ze sousedství ji neměl?

Jitka (Čt, 8. 1. 2015 - 21:01)

Hoši, hoši, máte v...Jasně, kluci, buďte rádi, že ty kuličky máte :)

Spíš se snažte, ať vám co nejvíce stříkají. Čím víc, tím líp.

Pepa (Čt, 8. 1. 2015 - 20:01)

Hoši, hoši, máte v hlavách seno. Nechat se dobrovolně zmrzačit to může udělat jen blbec.

Reklama

Přidat komentář