Reklama

Kastrace

??? (St, 6. 3. 2013 - 12:03)

To je různé otevřená tak 2-tis. uzavřená tak 5-tis.záleží na veterináři . Ale určitě ber uzavřenou i líp se to hojí !!! Pokud tady někdo zase nefóruje

Lucka (Út, 5. 3. 2013 - 21:03)

Mám dotaz...kolik stojí otevřená a kolik uzavřená kastrace koní??

D (Út, 5. 3. 2013 - 15:03)

Ty vole není na důchody !...Kdyz ale nekdo mermomoci chce prosedet zbytek zivota u okenniho parapetu, bez maskulinni agresivity, sexualniho apetitu a jakekoli kloudne motivace, je to vicemene jeho vec.

Nikdo nema povinnost nosit kule mezi nohama, a kdo jiz je nema, ten zase nema naprosto zadnou povinnost brat umely testosteron.

Kdo chce kam, pomozme mu tam.

:) (Út, 5. 3. 2013 - 12:03)

Ty vole není na důchody ! Jaká dlouhověkost- naopak pořádný koule a testosteron atˇ kape i z nosu !

Petr (Pá, 1. 3. 2013 - 22:03)

Kastrace může být klíčem k dlouhověkosti, spekulují vědci - http://www.novinky.cz/veda-skoly/279687-kastrace-muze-byt-klicem-k-dlouhovekosti-spekuluji-vedci.html

Petr (Pá, 1. 3. 2013 - 22:03)

Michale, která veterinářka to provádí?

Michal (Pá, 1. 3. 2013 - 05:03)

Nejbezpečnější kastrace...Ty vole napíchl jsem levou kulku,potom to bylo k zbláznění.Včera jsem se domluvil s veterinářkou v pátek budu bez kulek a bez bolesti.

:) (Čt, 28. 2. 2013 - 23:02)

No to je fakt ,potom ještě kleště a gumičky . No jo ,jak je libo .

Petr (Čt, 28. 2. 2013 - 20:02)

Nejbezpečnější kastrace doma bez chirurgického zásahu je pomocí obyčejné injekční stříkačky a jehly. Vše dostanete v prodejně zdravotních pomůcek. Stříkačku naplníte alkoholem 98% a vpíchnete do každého z varlat. Opakujte několik dní. Trošku to bolí, jakmile to po dni nebo dvou odezní, tak vpíchněte alkohol znovu. Varlata vám odumřou a začnou se scvrkávat. Poté můžete regulérně navštívit lékaře, požádat o vyšetření a odumřelá varlata si nechat odstranit, stejně vám tam budou už na nic.

:) (Čt, 28. 2. 2013 - 15:02)

To musí být rajc ! Pro jistotu mít už namačkanou 155-ku na mobilu . A co pooperační péče ? Tu asi zajišťuje babka kořenářka :) Ale jinak Přemek Podlaha by mohl aspoň dát vsuvku - jak si udělat doma eunucha svépomocí - jak psala Martička :)

D (St, 27. 2. 2013 - 10:02)

Na 95% si z nás dělá...Takove veci se jiste stat muzou, a nekdy tez stavaji. Presto se lide, kteri budou kastrovat jine bez odpovidajici kvalifikace a vybaveni, vzdycky najdou. Je to totiz rajc, a rajc vzdycky laka...

:) (Út, 26. 2. 2013 - 23:02)

Na 95% si z nás dělá někdo srandu ! Manželka doktora jo ? Může dojít ke krvácení ,změna tlaku ,šok ! To by potom volali záchranku ? Co by jim řekli ? Že si hráli na doktory ? Hlavně se musí dobře podvázat nebo zašít cévy na kterých kulky chlapovi visí ! Může silně krvácet i když se mu špatně nařízne při kastraci pytlík ! Může to být rychlá cesta na krchov a do kriminálu !!!......jo četl jsem ,že v USA se chlapi nechali kastrovat před partnerkami ale na klinice !

eva (Út, 26. 2. 2013 - 14:02)

To fakticky zírám.Manželka...Když to ten trubka chtěl,tak je to v pohodě.Je to sice odvaz,ale proč ne?Horší je když ho uspí a ráno zjistí,že nemá kulky.To musí být šok,z toho může fakt hrábmout v hlavě.

Marta (Po, 25. 2. 2013 - 14:02)

Udělali jsme to po dohodě...To fakticky zírám.Manželka vykastruje manžela,zbaví ho žláz.Je to pro muže hrozné.Udělat si eunucha,to zvládne jen silná povaha,musí být velice dominantní.Já bych nevykastrovala ani psa.

XXX (Ne, 24. 2. 2013 - 23:02)

¨Vykastrovat a důkladně obřezat.

A jaký orgán js (Ne, 24. 2. 2013 - 23:02)

Anální díra?

Izolda (Ne, 24. 2. 2013 - 22:02)

Pan Karel Schwarzenberg je veliká PIČA.

XXX (Ne, 24. 2. 2013 - 15:02)

Naříznout vykulčit tyto nedobré lidi a pro sychr i obřezat čuráky je přeci krásná.

Eunuch (Ne, 24. 2. 2013 - 09:02)

Láďo dej sem svůj email.

D3 (Pá, 22. 2. 2013 - 16:02)

Celou vládu bych nechal vykastrovat. Včetně Klause a preventivně i Zemana.

Reklama

Přidat komentář