Reklama

Kastrace

Felix Fikaný (Ne, 15. 5. 2011 - 20:05)

Je možný vykastrovat eunucha? Kdysi jsem slyšel, že v SSSR to dokázali, ale moc tomu nevěřím...

najduuz (Út, 23. 12. 2008 - 20:12)

když né kastraci tak aspon obřízku a piercing do žaludu. Najde se tu někdo?

Návštěvník (Út, 23. 12. 2008 - 15:12)

Je nás tu stále víc a žádná žena co to udělá, jen samé vytahování a nic, najde se už nějaká, co neslibuje, maily tady jsou o něco výše.

mozka (Út, 23. 12. 2008 - 12:12)

Vsichni se chcou nechat vykastrovat ja bych chtel taky ale malej problem nikdo to tady neudela tak ze nic damy mate smulu

najduuz (St, 10. 12. 2008 - 18:12)

a jak mám dlouho čekat?

Pánové (St, 10. 12. 2008 - 18:12)

vydržte, však se dočkáte...

najduuz (St, 10. 12. 2008 - 02:12)

Stando
Nevím proč bys měl být vůl,jak Tě tady jmenují.Kastrace je pěkná věc.Já jí chci taky ale problém je v tom, že nemůžu nikoho sehnat.Dej mu můj meil prosím nebo mi napiš: najduuz"seznam.cz
mohl by si to zopakovat. moc děkuju.

Návštěvník (So, 6. 12. 2008 - 20:12)

Jano můj meil je z.sam"atlas.cz a odepiš myslím to fakt

kanček (Pá, 7. 11. 2008 - 14:11)

Taktrošku ti to závidím, rád by som videl aj svoje semenníky v rukách peknej ženy, samozrejme odfiknuté a ako sa zo mňa smeje, že som vôl. Bol som s mojou manželkou v trojke a bol som vzrušený keď mi pekný chlapec šukal babu. Potajme so vybral z koša jeho kondóm a spapal som celý obsah. Milujem milencov svojej baby a zavadzia mi penis a gu?ky. Fakt ti závidím!

kanček (Pá, 7. 11. 2008 - 14:11)

H?adám pekné dievčatá, ktoré by ma zbavili oboch semenníkov najlepšie lesby, ktoré si to pri tom ako trestajú chlapca budú pekne užívať. Ja si ani nevrznem a budem vykastrovaný. Som celkom pekný chalan športový typ, ale taktrochu úchyl. Zavadzia mi to tam. Po polroku, keď mi to už nebude stáť tak by ste mi fikli aj penis. No musí sa trošku scvrknúť aby som málo krvácal. Natočíte si to a dáte na web. Ak chcete. Ozvite sa na lubokancek"centrum.sk

Dana (Po, 6. 10. 2008 - 14:10)

Chtela jsem se zeptat jaky je nejvhodnejsi vek pro kastraci hrebce? Mam hrebecka je mu rok a tri mesice, zacal stipat a bejt agresivni, spatne se mi s nim pracuje!!! Rada bych co nejdriv....ale mam strach jestli na to neni jeste mladej a nezasekne se mi v rustu dekuji!

Evald (St, 1. 10. 2008 - 06:10)

Ahoj Jano,byl jsem mimo internet.

Prosím napiš mi na e-mail:

kecalindina"seznam.cz Díky.

I. (Pá, 5. 9. 2008 - 14:09)

No, naše kočka to měla, a když jsme si pískali, jak to bude fajn, nebude se rozrůstat kočičí rok, tak nám ji chudáčka zajeli...
Máme ted 5 koček, kdo by to furt živil, i když je máme moc rádi, myslím, že to stačí

ml (Pá, 5. 9. 2008 - 14:09)

tak jdi do manželek bez tatínků.já tam budu čekat..

Návštěvník (Pá, 5. 9. 2008 - 14:09)

Ahoj, kam Ti mám odpovědět. Tady se většina lidí na účet kastrátů baví, nebo uráží. Napiš e-mail.

Evald (Po, 1. 9. 2008 - 17:09)

Jano,prosímtě,chtěla bys to udělat také mně jak tomu beránku? Byl bych ti velice vděčný.

Evald (Po, 1. 9. 2008 - 16:09)

Stando,moc ti závidím a chtěl bych to také. Musí to být úžasné a myslím to docela vážně. Prosim odpověz a díky.

RE: Standa (Čt, 12. 6. 2008 - 08:06)

Vidím, že tvůj kamarád udělá bezbolestnou oboustrannou orchiektomii, a to i bez zbytečných keců jako "tento zákrok neprovádíme, atd" nebo nějakých komisí, kde snad musím říkat důvod.. Takového člověka právě hledám, napis mi na infos.logs"seznam.cz a domluvíme se mejlem. diky za odpověď

Návštěvník (Po, 19. 5. 2008 - 08:05)

Pokud chcete, aby Vám kocour lovil myši, dejte ho na veterinu vykastrovat. Kocour se zklidní a místo touhy po kočkách se začne plně věnovat myšilovu. A taky se z něj stane větší mazel domácí. Ze zkušeností vřele doporučujeme.

Návštěvník (So, 17. 5. 2008 - 14:05)

stando jsi VŮL v pravem slova smyslu,si děláš prdel,nebo to jako mysliš vážně?to je normálně na kriminál,pokud jsi to teda nevyžadoval,ale podle ty a tvé okolí nejste normální lidé,protože normální člověk by tohle snad...no chce se mi z tebe blít,a kdo tě lituje,tak dělá chybu,pokud se scházíš s individuama,pak se nědiv...nevěřím ti ani slovo!!!jen tak dobrovolně si nechat píchnout pár injekcí?nebylo ti podezřelé proč?jsi fakt uchyl!

Reklama

Přidat komentář