Reklama

Kastrace

Petra (Út, 14. 1. 2014 - 14:01)

13000 bylo za obrizku kulky jsme mu vyrezali s kamoskou.
Jinak docela se to pekne hoji za chvili nam vypadaji steky a zadna erekce takto jde rychle nic nepraska.
:-)

Ivana (Po, 13. 1. 2014 - 14:01)

Ahoj Petro to asi bude ku...Těch třináct tisíc je jenom za obřízku,nebo je vtom i vyřezání kulek?

Dana (Čt, 9. 1. 2014 - 16:01)

Ahoj Petro to asi bude ku prospěchu věci pokud byly problémy s předkožkou jak popisuješ.Docela mě zarazila ta cena 13 000 to mi zdá hodně.Také by mě zajímalo jak to bude fungovat s tím testosteronem.Pokud je od srpna bez kuliček zvykne si i na tuto úpravu.To,že to po zákroku bolí věřím,pokud má jizvu za žaludem má tedy celou předkožku pryč.Obdobně to mají i ti dva kluci od mé kamarádky.ale těm to dělali když byli malinký,ale také mají úplnou obřízku.
Brzy se jim to zahojilo a zvykli si na to.Uvidíš,že i jemu se to zahojí a bude se ti to líbit

Michal (Čt, 9. 1. 2014 - 13:01)

Karle, kde se dá opatřit...Nejde jen o pouhé kápnutí,jde mililitr sterilizačního roztoku do každého varlete,jehlu zasunout přesně do jeho poloviny a potom pomalým stlačováním pístu stříkačky aplikovat.Pokud nejsi znehybněný,nebo lokálně umrtvený je nebezpečí,že si ublížíš.Nevím co Ti s kulkama udělá chlorid vápenatý mně aplikovali roztok čistého kalcia a po naplnění druhé kulky jsem omdlel.Přivedli mně k sobě a já zvracel v noci už jsem nemohl vydržet tak mi ho několikrát vyhonily a to mi ulevilo jinak mi snad hráblo.Kulky jsou nefunkční,potvrzeno diagnosticky úplná absence spermií v ejakulátu.Nikomu to nedoporučuji,lepší je určitě klasické vyřezání kulek při umrtvení.

Pepa (Čt, 9. 1. 2014 - 11:01)

Karle, kde se dá opatřit ten CaCl,pod jakým obchodním názvem ? Jaké množství ti toho kámoška tam kápla ? Děkuji za odpověď.

petra (Čt, 9. 1. 2014 - 08:01)

Ahoj Danco tak jsem mu nakonec zařídila obrizku na doukromne klinice za 13000. Doktor se sice ptal ale stsren řekl ze to ma po úraze. A bylo hotovo. Ted ho MS obrizliho těsně pod zaludem rak jsem hvedsva jak to bude vypadat az se zahoji. Jinak mu doktor nabídl testosteron tak si ho vzal a uvidíme jestli se postaví když jo občas si s nim vrznh bídě to zajímavý ten prazdnej pytlicek :-) a když bude zlobit tak mu seberu tabletky. Jinak říkal UE za obřízka docela bolí dělali mu to v lokale.

Lea (St, 8. 1. 2014 - 12:01)

Já myslím že to jsou jen...Což o to udělat to lze kdekoliv při zachování přísné hygieny,dokonalá dezinfekce a musí to dělat někdo kdo má znalosti z oboru a jistou zručnost.Je nesmyslné aby nějaká žena kastrovala muže připoutaného doma na válendě byť i ostrým kuchyňským nožem a ještě posilněná alkoholem.To jde opravdu o život.

Mirka (So, 4. 1. 2014 - 20:01)

Mirko tonevadí,že mu...A ty máš nějakou takovou zkušenost s úpravou samečků?

Renata (So, 4. 1. 2014 - 19:01)

Já myslím že to jsou jen vaše fantazie který blázen by takovou operaci proboha dělal doma ? Může se to vždycky zvrtnout a pak půjde o život !

Dana (So, 4. 1. 2014 - 09:01)

Mirko tonevadí,že mu ppindík stát nebude,ale potrestaný byl už tím,že přišel o kulky.Jestli se zmenší následně nebo ne,to už nevadí.Něčím čurat musí a orálně tě bude uspokojovat,ano jako samec skončil.

Mirka (Pá, 3. 1. 2014 - 16:01)

Mirko to je dost drsné,to by...Vždyť mu ten pindík už stát nebude a bude ho mít jen na čúrání. A četla jsem, že jim prý ještě změnší. Tak si s jeho "doslova" pindíkem moc neužiji. Může mě tak jen orálně uspokojovat! Jako samec skončil!!! proto bych si s ním hrála po svém! :)

z.sam (So, 28. 8. 2010 - 11:08)

Škoda, nejsou tu ženy co jen nekecaj a chtěji si splnit svůj sen a vykastrovat muže, co je už nechtěj, protože jsou starší, kolem 60 a vaděj jim kulky. Tak je tu nějaká?

z.sem (Čt, 24. 6. 2010 - 19:06)

dyode,jsem rozhodnut a odhodlán ti je dát, jen dej kontakt. z.sam

dyode (So, 19. 6. 2010 - 00:06)

Stando,moc ti závidím a...fakt to myslíš vážně? tohle nejde pak vzít zpět? jsi připraven být eunuch a jen poslouchat?

K Richardovi (Po, 17. 5. 2010 - 18:05)

No v USA jsou případy,že...Když se někdo chce nechat vykastrovat, tak ať se nechá. Každý je strůjce svého osudu.

eunuch (Po, 15. 4. 2013 - 07:04)

Kastrovat kluky po narození..."Eunuši nezahýbají". Cha cha. To si myslí manželka taky, ale jsem na hormonech a nevěřili byste jak jsou ženský zvědavý když se to dozví. Nevěří... chtějí to vidět... a poznat v praxi... Tolik žen a i o hodně mladších jako teď po kastraci jsem neměl za celý život! Podle zkušenosti je spousta ženských co s chlapama nespí protože nechtějí děti a antikoncepci brát nechtěj. Tyhle ženy když se dozví že se mnou to nehrozí přestanou mít zábrany a začnou si o to skoro říkat. Nikdy bych nevěřil jak jsou ženský v tomhle zvědavé jak opičky a že budou reagovat tak jak většinou reagují. Úplně se na to vždycky těším když to některé chci říct a bavím se její reakcí, tím údivem a zvědavostí. A vlastně vším co následuje když mi sahají ta ten prázdnej pytel a nevěří že můžu ještě fungovat.

A (Po, 15. 4. 2013 - 02:04)

Jorgo tobě asi zahnul chlap...myslíš, Richarde, že Jorga vůbec někdy nějakého chlapa měla?

Richard (Ne, 14. 4. 2013 - 21:04)

Jorgo tobě asi zahnul chlap že jo ?

Jorga (Čt, 11. 4. 2013 - 13:04)

...Takže ty dominantní ženy vlastně napomáhají přirozené selekci samců.K zachování kvalitního potomstva byl vždy silný dominantní samec,nikoliv submisívní,ten si pozici plodícího samce nikdy nevybojoval.Takže když ty submisivní magory nechají vykleštit bude to jen ku prospěchu.Zkvalitní se populace a ony získají otroky,kteří si nedovolí odporovat svým paním.

honza (Út, 9. 4. 2013 - 18:04)

http://www.youtube.com/watch?v=os1uI-n0fNs
tady se vy blbci muzete povdivat jak to vypada do toho muze jit jenom magor
doporucuju to same udelat s temafeministickejma krávama
http://www.youtube.com/watch?v=os1uI-n0fNs

Reklama

Přidat komentář