Reklama

Kastrace

D2 (Čt, 21. 2. 2013 - 20:02)

Pana Kalouska by měly hodit do Orlické přehady. Dacana.

D2 (Čt, 21. 2. 2013 - 20:02)

Pana K.Schwarzenberga by měli vykastrovat.

D (Čt, 21. 2. 2013 - 20:02)

Věř si čemu chceš...Jak souvisi ministr zahranici s tematikou kastrace? Copak je to kastrat ci kastrovatel?

Láďa (Čt, 21. 2. 2013 - 18:02)

nevíte o někom, kdo by to dokázal udělat? Petemu se nedivím, jsem na tom podobně..

Pete (Ne, 17. 2. 2013 - 06:02)

Že mu to věříte,vždyť...Věř si čemu chceš "manželko", ale raději se nauč pravopis ty mudrci. A Schwarzenberg je čestný a neposkvrněný muž viď...

manželka (So, 16. 2. 2013 - 21:02)

Že mu to věříte,vždyť si vymýšlý. Nikdo by mu to normálně neudělal,jenom pokud by byl nemocný,tak to jo,ale jinak nee..

z. (So, 16. 2. 2013 - 13:02)

Pete a nechtěla by si to tvoje pani zopakovat na jiným chlapovy, taky bych chtěl a moje manželka se toho bojí, neumí to

Pete (Pá, 15. 2. 2013 - 11:02)

Ty jsi zahnul,nebo cos jí...Udělali jsme to po dohodě bych jí dokázal svůj vděk že jsme spolu už 22 let a pořád šťastní a ona mě vždycky podporovala i když jsem jí párkrát zahnul. Bude se to zdát divné ale manželka je výjmečná žena a aby už nemohla mít podezření sám jsem jí tohle navrhnul. Chci se víc věnovat vnoučatům a ne mít pořád v hlavě jen kde si ukojit svý choutky. Už mě to unavovalo, snad mě kastrace zklidní a budu se moci věnovat víc jiným věcem.

Michal (Pá, 15. 2. 2013 - 09:02)

Mě vykastrovala teď v...Ty jsi zahnul,nebo cos jí provedl,že Tě takhle potrestala? Kastrace u mužů se jen tak neprovádí.

Láďa (Čt, 14. 2. 2013 - 16:02)

Mě vykastrovala teď v...nemohl bys mě doporučit k té dotyčné?

Pete (Čt, 14. 2. 2013 - 08:02)

Mě vykastrovala teď v sobotu manželka doktorka. Už to ani nebolí a hojí se to rychle. Je to fakt zvláštní pocit nemít koule. Když si tam šáhnu a koule nikde. Jizva je ještě citlivá a když si pytel zmáčknu trochu to bolí. Mažu to depanthenem a v pondělí bych chtěl jít už do práce. Snad nenastanou komplikace. Je to zvláštní taky při chůzi ten pocit volna mezi nohama. Zatím se cítím úplně normálně a mám i chuť na sex ale netroufám sikdyby se tam něco utrhlo aby nenastaly komlikace. lepší počkat až se to úplně zahojí.

Ivan (Út, 12. 2. 2013 - 14:02)

Extrémní dominy v USA prý...V některých případech se prachaté sadistky ukájí tím,že ty hochy kastrují bez použití jakékoliv anesteze.Chlapcům pokud bolestí neomdlí tak z toho hrábne.Nic jiného než komunita nezbývá.

Max (Út, 12. 2. 2013 - 14:02)

No spíš potřebuju někoho,...Jak to potom vysvětlíš u doktora při prohlídce,když zjistí,že nemáš kulky.Přeji Ti pevné zdraví,ale nejsme nezranitelní.

Láďa (Út, 12. 2. 2013 - 12:02)

Samo vykleštění,není...No spíš potřebuju někoho, kdo to udělá bez lékařské zprávy.. třeba nějaká domina nebo dominant

Max (Út, 12. 2. 2013 - 12:02)

Chci se nechat vykastrovat,...Samo vykleštění,není problém.To zvládne studentka veteriny ve druhém semestru.Ty potřebuješ lékařskou zprávu s diagnozou,která takový zákrok vyžaduje.

Láďa (Po, 11. 2. 2013 - 17:02)

Xeňa,
a kontakt?...Chci se nechat vykastrovat, nevíte kde? [email protected]

PETER (Ne, 10. 2. 2013 - 23:02)

Spravila som môjmu chlapcovi...WOOW keby ze je takych zien ako ty viac, si urcte uzasna

R (Čt, 7. 2. 2013 - 23:02)

Extrémní dominy v USA prý vykastrovaly i kluky před pubertou , jsou z nich potom otroci v uzavřené komunitě , ale je to podle mě zvěrstvo , stejný jako znásilnění malý holčičky chlapem ! Něco jinýho je , když se takhle ke kastraci rozhodne dospělej chlap , je to považovaný za největší důkaz oddanosti svojí paní - domině . Samotné kastrace se proto zůčastňuje velká komunita domin . Aspoň to jedna domina říkala v rozhovoru na netu . Ale já teda nesnáším když jeden ovládá druhýho a je jedno jestli ženská nebo chlap !

Milena (Čt, 7. 2. 2013 - 14:02)

dřív než jeho varlata...Teda tohle je fakt hustý,vykastrovat kluka před pubertou.Fakt je,že kulky má zhruba polovina populace,ale krásný hlas málokdo.Ale stejně si myslím,že ti jednou nepoděkuje.Možný je i opak,hoch vlastně nebude vědět o co přišel.Hlavně rozhodni správně

Martina (Čt, 7. 2. 2013 - 13:02)

když Ti to funguje proč se...Má úplnou pravdu,když si ta tvoje šetří kundu,jak cikán ruce,vyšukej některou z nás nadrženejch.

Reklama

Přidat komentář