Reklama

Kastrace

rád (St, 24. 10. 2012 - 18:10)

taky bych chtěla...Evelíno a uděláš si ho sama (vykastruješ si ho)

evelína (St, 24. 10. 2012 - 13:10)

taky bych chtěla vykastrovaného přítele. Nemusela bych se bát, že mi bude zahýbat, vlastně by mu nic jiného, než věrnost nezbylo, s tím mikropindíkem by ho žádná jiná ani nechtěla, navíc by zošklivěl, narostly by mu prsa a boky, měla bych ho jako otroka, musel by pěkně uklízet,vařit, prát, žehlit, co taky jiného s takovým nechlapem-kastrátem. Na sex bych si samozřejmě někoho našla, to by se ten můj eunuch nemohl divit. Ještě by nám při tom sexu mohl pěkně posloužit - a my bychom se mu hezky smáli. Budu ráda, když se mi přihlásí nějaký takový kretén, samozřejmě taky požaduju, aby na tom byl finančně dobře, já žádného kastráta živit nebudu, chci být sama rozmazlovaná.

eva (St, 24. 10. 2012 - 11:10)

evi je mi 61 a to už je...ty starecku vzmuz se do mne se o dovolene trikrat behem dvou hodin vystrikal ctyriasedmdesatnik ze mu je tolik jsem se dozvedela az u snidane muj dvaatricetilety pritel se na to nikdy nezmohl vek neni rozhodujici chce to takovou co te vyrajcuje rozhlizej se kolem a zatim si je nech

s (So, 20. 10. 2012 - 19:10)

v kolika letech si myslis ze...evi je mi 61 a to už je nepotrebuju

eva (So, 20. 10. 2012 - 16:10)

evi a ty jsi šikovná, ja...v kolika letech si myslis ze mas byt vykastrovan zajimal by mne ten vek abys to hochu neuspechal a pak nelitoval zes nejakou zapomnel naplnit uvedom si je to nevratny zakrok mist kde Te vykastruji najdes kdyz skutecne hledas dost ale tezko najdes kliniku kde ti provedou transplantaci varlat a kdyby nahodou bude to pekne drahe

D (Pá, 19. 10. 2012 - 20:10)

no tak to je fajn, chlapů je...Na druhou stranu ovsem, prumerne vykonny byk by byl technicky schopen oplodnit cele okresni mesto. Muzu, kteri se chteji nechat vykastrovat, zase az tolik po svete zatim nebeha; i kdyby to ale mel byt nejaky masovejsi trend, hrozbou pro preziti lidstva by se to asi stejne nestalo.

jo, ale pokud mas problem si najit vyhovujiciho partnera, tak je mi to nicmene uprimne lito...

s (Pá, 19. 10. 2012 - 17:10)

pouzij damskou silonku po...evi a ty jsi šikovná, ja bych chtěl vyřezat, už mám věk na vyřezání, kulky mi vaděj

jo (Pá, 19. 10. 2012 - 13:10)

no tak to je fajn, chlapů je míň než žen, z toho cca 5% je homosexuálů, velké procento kriminálníků, velké procento kurevníků a z toho ubohého zbytku se ještě nějací debilové nechají vykastrovat a udělají ze sebe zrůdy s velkýma prsama a mikropenisem. To je fakt potom zázrak najít v těch zbylých nezadaných někoho normálního.

Leos (Pá, 19. 10. 2012 - 12:10)

A k cemu tolik...ja byl hospitalizovan ve ctrnacti letech s tezce pohmozdenymi varlaty po padu s kola take mi provadeli odbery semene ale proto aby mne nemuseli vykastrovat

Martina (Pá, 19. 10. 2012 - 11:10)

A k cemu tolik...memu manzelovi bylo take nekolikrat odebrano semeno a ulozeno ve spermabance ale vykastrovan byl asi za mesic po odberu

Erika (Pá, 19. 10. 2012 - 10:10)

Chtela jsem se zeptat jaky je...chci se zeptat jaky je nejvhodnejsi vek pro vykastrovani muze

D (Čt, 18. 10. 2012 - 18:10)

rada bych slysela i jiny...A k cemu tolik "asistovanych odberu semene" pred kastraci? A jak souvisi odber semene s "dokonalym vyprazdnenim varlat"? A proc by mela byt kastrace provedena nejpozdeji do jedne hodiny od takoveho vyprazdneni? Neni to cele nejaka blbost?

Tina (Čt, 18. 10. 2012 - 13:10)

Chtela jsem se zeptat jaky je...rada bych slysela i jiny nazor pri jedne debate na tema kastrace muze jsem se dozvedela ze osmnactiletemu muzi ma byt jeden den v tydnu po dobu deseti tydnu provaden asistovany odber semene po poslednim dokonalem vyprazdneni varlat ma byt nejpozdeji do hodiny vykastrovan

eva (Čt, 18. 10. 2012 - 10:10)

Naco schánět nějaké...pouzij damskou silonku po prvnim uzlu potahni sourek od tela a pevne obtacej az se varlata vzdali od podbrisku udelej druhy uzel kuze sourku je pekne napnuta lze dobre vyholit a po dezinfekci muzes byt okamzite sikovnou zenou vykastrovan

Petr77 (Út, 16. 10. 2012 - 19:10)

Ahoj, jsem vykastrovaný v...Ahoj,jo,popis mi,jak ti to udelali v soukromi

magda (Út, 16. 10. 2012 - 16:10)

Pavlo, a proč si tedy...detatko neni problem i kdyz mas doma eunucha v kazdem baru najdes nejmene dva chlapy kteri do cizi manzelky radi semeno nastrikaji preji hodne uspechu

Eunuch Bob (Út, 16. 10. 2012 - 10:10)

Já se nechal vykastrovat loni v létě Turecku. Byl jsem tam na dovolené a zpátky už jel s prázdným pytlem. Dělali to jedním řezem přes šourek tak se to i dobře hojilo a nebyly vůbec komplikace. Zatím jsem bez hormonů a dá se to vydržet. Prsa mi zatím nerostou ani nepřibírám. Jezdím na kole a sportuju tak to snad tak zůstane. Snad jen se trochu snížil sexuální chtíč, ale to jsem ostatně chtěl takže maximální spokojenost.

Jana (Po, 15. 10. 2012 - 17:10)

Radime, doufám, že jsi to...Dotaz pro Pavlu Tak jak pokračuješ? Co... To byla tedy šílená nehoda. Jak se na to tvářili lékaři? Nebylo to nějak vyšetřováno jako sebepoškozování? Navíc smůla, do pytlíku si nemůže dát ani náhradu. A jak to prožívá přítel po roce? Kolik je Vám let? v této diskuzi pslai jiní eunuši, že se jim hodně zmenšil penis a narostla prsa. jak je to u Tvého přítele? Však rozepiš se trochu, jaké je to doma mít eunucha. Co druhá dvojice? Pravda je pro sex by prospěla hormonální kůra. To nechceš? Takto Ti to lépe vyhovuje. nebo raději s někým jiným.

D (Ne, 30. 9. 2012 - 17:09)

jo ale kastrace prodlužuje...Kluci, ktere vykastruji (ci spise v minulosti vykastrovali) v utlem veku, se opravdu dozivali signifikantne vyssiho prumerneho veku nez jejich nevykastrovani vrstevnici. Meli v krvi v mladi a strednim veku tak 50x mene testosteronu, cili mene riskovali a meli silnejsi imunitni system. Jinou veci je ovsem kvalita zivota - cim radostnym naplnit zivot bez "stavy".

A to nemluvim o tom, ze kastrace v dospelem veku jsou nejednou spojeny s transsexualitou a prijimanim zenskych hormonu. M2F transsexualove vsak pachaji sebevrazdu s mnohonasobne vyssi specifickou pravdepodobnosti nez zbytek populace, trpi hostilitou ve svem okoli, a jsou vystaveni i nezanedbatelnemu zvysenemu riziku ruznych rakovin nebo trombozy. Pochybuji proto, ze si tim vsim prodluzuji zivot.

Secteno a podtrzeno, kastrace prodluzuje zivot jen nekterym kategoriim kastratu, a u vsech kastratu takrka bez vyjimky zpusobuje problemy, ktere maji zavazny vliv na kvalitu zivota jich samotnych, i lidi v jejich okoli. Zodpovedny muz, ktery se chce nechat vykastrovat, by tedy mel vazit faktoru celou radu a v zadnem pripade nejednat zbrkle.

! (Ne, 30. 9. 2012 - 10:09)

Vykastrovat by jsi potřeboval ty, aby se ta tvoje blbost nemohla dále šířit dědičně!

Reklama

Přidat komentář