Reklama

Kastrace

Jorga (Út, 9. 4. 2013 - 11:04)

Jorgo já myslím,že by se...Kastrovat kluky po narození je obtížné varlata ještě nesestoupila do šourku,není ani potřeba takového výkonu v jejich věku.Je tu řeč o mužích,kteří byly použiti jako samci a oplodnily ženy.Jejich vykleštěním se rodiny stabilizují,eunuši nezahýbají.

Aleš (Po, 8. 4. 2013 - 15:04)

Jorgo já myslím,že by se měli kastrovat hned malý klucí po narození,ale co by jste dělaly vy slepice,vymřely by jste.

Jorga (Po, 8. 4. 2013 - 13:04)

Pokud má žena s mužem...Naprosto souhlasím Berto mluvíš mi s duše.Pokud byly muži použiti jako samci mají být vykleštěni z nezpochybnitelných důvodů které uvádíš.Kulky při práci a péči o rodinu nepotřebují.A nemají potřebu rozptylovat se děvkami zlatokopkami.Kastrace mužů by měly být legální.Nemuselo by hledat kdo jim to udělá.Zaplatit se to musí stejně,jen stát přichází o peníze.

D (Pá, 5. 4. 2013 - 13:04)

Pokud má žena s mužem...> Svůj čas věnuje práci a rodině...

vazne o tom pochybuji.

Na nejake venovani se potrebuje i energii, a na energii potrebuje i hormony.

Bohuzel, realita velmi casto nefunguje tak, jak bychom si prali, a i dobre minena opatreni mivaji casto spoustu nezamyslenych dusledku, namisto nemnoha dusledku zamyslenych ci ocekavanych.

Berta (Pá, 5. 4. 2013 - 12:04)

Pokud eunuch nebere...Pokud má žena s mužem děti nestojí o to aby její muž oplodnil jinou ženu.Vykleštěním je to muži znemožněno,eunuch nemá potřebu zahýbat.Svůj čas věnuje práci a rodině,vážně o tom uvažuji.

Richard (Čt, 4. 4. 2013 - 23:04)

Pokud eunuch nebere testosteron tak je to dost hrozný pohled Berto ! Zakulacená postava pindík jak u 5-letého děcka místo pytlíku kousek kůžičky . NORMÁLNÍ ŽENSKÉ SE TO LÍBIT NEMŮŽE !

Berta (St, 3. 4. 2013 - 10:04)

Ja te chapu - sama by ses...I kdybych se případě jeho neschopnosti nechala uspokojit jiným mužem.Svého eunucha bych neopustila.

D (Út, 2. 4. 2013 - 14:04)

To je naprosto špatný...Ja te chapu - sama by ses chtela pojistit, aby te on neopustil, ale pokud jde o tebe, zalezelo by i nadale jen na tvem vlastnim rozhodnuti, zda mu zustanes verna, ci nikoli.

A pokud by ses snad rozhodla ho opustit prave kvuli nepredvidanym dusledkum jeho kastrace, byl by to jen a pouze jeho problem, a ne tvuj.

D (Út, 2. 4. 2013 - 14:04)

Vykleštěn - stará by mi...Pokud bys mel ovsem dostatek vule zajit do te hospody, o loveni ryb vubec nemluve.

Kastrati jsou povetsinou lide neprubojni a neagresivni - backory sedici u okna.

Nemuzes se domnivat, ze bys byl po kastraci temer stejny jako dosud, jenom bez kuli.

Kastrace by poznamenala zbytek tveho zivota masivne a mnohostranne, a to i v nepredvidanych ohledech a v nepredvidanych rozsazich.

Richard (Út, 2. 4. 2013 - 14:04)

Vykleštěn - stará by mi platila bolestné a já bych v klidu seděl v hospodě a na rybách a jezdil bych si kam se mi zlíbí a dělal bych si co se mi zlíbí nó možá by to nebylo tak maré kurnikšopa !!!

Berta (Út, 2. 4. 2013 - 13:04)

Vykleštěn a pak opuštěn...To je naprosto špatný výklad.Vykleštěn,aby neopustil!

michal33 (Út, 2. 4. 2013 - 13:04)

Myslím,že je to dobrá...Vykleštěn a pak opuštěn bezva

Berta (Út, 2. 4. 2013 - 13:04)

Podľa cenníka z 1.1.2013 je...Myslím,že je to dobrá cena.Rozhodně to za to stojí.Také zastávám názor,že po zplození dětí má být muž vykleštěn.Odstraní se nevěra a všechny důsledky z ní plynoucí.

D (Po, 1. 4. 2013 - 17:04)

Muž může být vykastrován...> Vydělávat peníze a starat se o rodinu mu půjde lépe,než kdyby je měl.

Pokud vim, kastrati obycejne byvaji malo prubojni a agresivni. To s vydelavanim penez moc dohromady nejde.

Helena II (Po, 1. 4. 2013 - 17:04)

Kolik stojí kastrace muže s...Podľa cenníka z 1.1.2013 je to 900 - 1000 euro.

Martina (Pá, 22. 3. 2013 - 11:03)

Zajímalo by mne v jakém...Muž může být vykastrován kdykoliv.Pokud žena chce mít doma poslušného sluhu,tak okamžitě.Není proč otálet.Až bude chtít dítě,může být oplodněna samcem,nebo se provede inseminace jako u samic hospodářských zvířat.Její eunuch v tomto ohledu nemůže posloužit,bez kulek to jaksi nejde.Vydělávat peníze a starat se o rodinu mu půjde lépe,než kdyby je měl.Nebo ho nechat vykleštit až po splnění samčích povinností.

Hana (Čt, 21. 3. 2013 - 14:03)

Zajímalo by mne v jakém věku by měl být muž vykastrován? Prý už vykastrovali i panice,je to prý výhodné,nemůžou holku oplodnit.

? (St, 6. 3. 2013 - 23:03)

Ty Lucko ,já nejsem žádný odborník ,ale na 100% vím ,že Německé pojišťovny neproplácejí majiteli peníze za úhyn koníka při výhřezu střev ,který byl kastrovaný otevřenou metodou . V některých zemích se prý kastruje prakticky jen uzavřenou !!! HLAVNĚ ALE AŤ TO KONÍKOVI DĚLÁ ODBORNÍK - PROTOŽE ZDRAVÍ KONÍKA JE NEJDŮLEŽITĚJŠÍ !!! TAK SE NEJDŘÍV POPTEJ KOŇÁKŮ V OKOLÍ - HODNĚ ŠTĚSTÍ .

Lucka (St, 6. 3. 2013 - 16:03)

To je různé otevřená tak...Děkuju :-) já mám zkušenost s tou otevřenou u pan? u který jezdim ale právě nevim která je lepší....když je koník celoročně na louce jaká by pro něj byla lepší ta otevřená nebo uzavřená??

Berta (St, 6. 3. 2013 - 13:03)

To je různé otevřená tak...Kolik stojí kastrace muže s vložením implantátů?

Reklama

Přidat komentář