Reklama

Footfetish-seznamka (líbání chodidel)

David (Ne, 2. 8. 2015 - 13:08)

Ahoj, zajímalo by mě, zda...Pokud chceš ozvi se a probereme to. [email protected]

foottmann (St, 24. 6. 2015 - 13:06)

Ahoj, zajímalo by mě, zda...i oboustraně?

Lucas (Po, 1. 6. 2015 - 01:06)

Mně by se to možná...mě mužeš bejby ;) muj email: [email protected]
líbí se mi když mi je holka líže a saje prsty a přítom já ji ?

tramplik67 (Po, 18. 5. 2015 - 20:05)

Ja nozky nejen rad mazlim,ale zboznuju,kdyz po mne slapou,ta moje by me rada uslapala k memu poteseni do bezvedomi,ale po hodce ma uz krece do lytek,vi nekdo,jak na to,kam a jak slapat a aby nic nekruplo?

tramplik67 (Po, 18. 5. 2015 - 19:05)

Ale nepreslo,to je prave nejvetsi slast,stahnout silonky,pritisknout nozky na oblicej a sat jejich vuni,hladit je jazyckem,zvlast mezi prstiky..

jan (Po, 6. 4. 2015 - 22:04)

Já bych nějakému ff...Káto i já bych vám chtěl pečovat o nožky

Jirka (Po, 6. 4. 2015 - 22:04)

Katko, pokud jsi z Prahy, napiš na [email protected], třeba se na něčem domluvíme ;-)

alien (Po, 6. 4. 2015 - 22:04)

Já bych nějakému ff...Nebuď tak přízemní :) Líbání a krása nohou a prstíků je přece hlavně o něčem jiném...

jirka (Po, 6. 4. 2015 - 21:04)

Já bych nějakému ff...V?řte Madam, že m? ne. Čichal bych vám k nim a olizoval vám je s nadšením.

Katka (Po, 6. 4. 2015 - 19:04)

Já bych nějakému ff přála svoje nohy večer když se zuju ze silonek.Ono by ho to rychle přešlo:-)))

Anonym (Ne, 25. 2. 2024 - 21:02)

No když ono to vážně hodně chlapů vzrušuje, i když se někomu zdá, že je to fakt síla a zvlášť po celodenním nošení silonek, úžasný:)

Oscar (Út, 12. 1. 2021 - 21:01)

Nepřešlo

JirkAA (Ne, 3. 3. 2019 - 23:03)

To já bych si moc přál, cítit tvé nožky když by sis je zula ze silonek. líbat ti čichat a jakkoliv hýčkat tvé nožky. :)

jarripurri@sezn (Po, 6. 4. 2015 - 17:04)

Miluji ženušky a nejvíce jejich nožky,svěří mi je nějaká paní do své péče utapkané unavené ??Miluji vůni dámských nožek a postarat se o ně by mi bylo velikou ctí.moc se těším Jeník 42 let na dámu nejlépe z Plzně,která určitě nebude litovat pokud se mi ozve,zn...spokojenost na obou stranách

Martina (Po, 6. 4. 2015 - 17:04)

Měla jsem nějakých 5 let přítele který byl footfetišista a užila jsem si své v dobrém i méně dobrém.

ryba888@seznam. (Po, 6. 4. 2015 - 17:04)

Rád pomazlím a polaskám ženě třeba i starší její unavené nožky po náročném dni k její úplné spokojenosti...nejlépe Plzeň je mi 43 a jsem moc milý

Mikeskajaroslav (Po, 23. 3. 2015 - 22:03)

Hledám nezávazně muže ,...Ahojky, mam zalibu v Lizani a cumlani chodidel, jestli mi dovolis libat prstiky Budou velmi stastny, prosim ozvi se, Dekuji. Jaroslav

Mikeskajaroslav (Po, 23. 3. 2015 - 22:03)

Hledám nezávazně muže ,...Ahojky, mam zalibu v Lizani a cumlani chodidel, jestli mi dovolis libat prstiky Budou velmi stastny, prosim ozvi se, Dekuji. Jaroslav

Leoš (Ne, 22. 3. 2015 - 12:03)

Ahoj všem ženám a taky mě moc vzrušuje když má žena krásný nohy a chodidla. Chtěl bych je hezky hladit a laskat třeba i nějaký starší ženě. Mě je 41 a jsem od Prahy. Můj email [email protected]

passion4feet (Ne, 22. 3. 2015 - 10:03)

Dobrý den dámy, líbilo by se Vám zpestřit si večer po práci / po škole tím, že si ode mne dopřejete dlouhou relaxační masáž Vašich unavených chodidel, doplněnou o něžný footworship (líbání, lízání chodidel)? Mám rád když mohu ženě po náročném dni poskytnout relax a uvolnění pro její unavené nohy. Rád bych poznal štíhlou dívku/ženu 18-38 let, která by takhle zaměřené schůzky uvítala. Uvítám i ženy, které s footworshipem nemají zkušenosti a rády by jej alespoň jednou zkusili. Nabízím úroveň, přátelský přístup a slušné jednání. Respektuji Vaše soukromí a požadavky. Já jsem vysoké, štíhlé postavy, 27 let, s VŠ, z Prahy. Bližší podrobnosti emailem. Preferuji první nezávazné setkání někde venku - na kafe. V případě sympatii by jsem byl za pravidelná setkání. Rozumná FO z mé strany při prvním setkání není problém. Preferuji ženy s elegancií, co se týče obuvi a oblečení. Budu se těšit. Praha
[email protected]

Reklama

Přidat komentář