Reklama

Footfetish-seznamka (líbání chodidel)

Sabina (Pá, 14. 10. 2011 - 11:10)

No, jednou jsem to na příteli zkusila, ale využila jsem situace, když byl dost pod vlivem, takže to ani neví. Průser je, že doma nosí vietnamky a to jsou pro mě muka, ani neví, co to se mnou dělá...Rozhodně bych nechtěla být otravná nebo tak, ale sem tam...Jednou mi přítel řekl, že jede na pedikúru a málem to se mnou seklo...Nyní mu říkám, kam by ses táhl, udělám ti to sama, myslí si, že mu upravím nohy, ale já jsem z toho úplně vzrušená:))) Třeba by mu to nevadilo, třeba by se mu to líbilo, ale já se strašně stydím si o to říci-miláčku, chci ti olízat nožičky, třeba by si myslel, že jsem úchyl. Na netu o footfetišismu jsou jen ženské nohy nebo gayové, ale stejně se na to kouknu, tedy na ty gaye. Stejně je to múj tajný sen toto udělat, hrát si s nožičkami úplně normálně, kdy to bude bavit i druhého a nebude death:)))Odhodit stud je ale těžké. Ale dík za reakce:)

Ahoj, zajímalo by mě, zda...Ahoj,tak to se neboj,takovych chlapu je spousta.:)

Zajímavé, ale nikde tu...Ahoj,tak jsou i zeny ktere maji rady kdyz lizou muzska chodidla.Ja takovou mel,ale byla na to tak ujeta,ze to bylo az nehezke a otravne.

Karel (St, 12. 10. 2011 - 10:10)

Mně by se to možná líbilo, ale manželka by to asi nechtěla dělat a navíc je mi blbý si o to říkat.

Sabina (St, 12. 10. 2011 - 10:10)

Ahoj, zajímalo by mě, zda je nějaký muž rád, když mu žena líže a líbá nohy. Já taková jsem a nemůžu nikde nikoho na toto téma najít, nic na netu ani v reálu. Moc mě to vzrušuje a všude jsou jen muži, co chtějí ženské nohy.

Roman (St, 5. 5. 2021 - 00:05)

Ahoj mám to rád, můžem si je lízat navzájem, nápis mi na email [email protected]

Petr (Po, 8. 6. 2020 - 21:06)

Ozvi se 774113287 pa Petr

Footfetish (Út, 11. 10. 2011 - 10:10)

Zajímavé, ale nikde tu nevidím nic o tom, že by žena milovala lízat nohy muži. To by vzrušovalo k zbláznění mě, ale nikde jsem nic na netu o tom nenašla a tak bych to chtěla zažít...

Sharky (Čt, 2. 3. 2023 - 16:03)

Tak se někdy zastav a zažiješ to.

Viennettka (St, 7. 9. 2011 - 18:09)

Ahoj, já si hrozně ráda lakuji nehty, mám o tom i blog. Obvykle fotím laky na nehty na rukou, ale uvažuji, že bych začala fotit i na nohou. Nevím však, zda by to někoho zajímalo. Pokud ano, napište mi prosím komentář na blog do komentářů článků. Adresa je: http://www.viennettka.blogspot.com/ Díky a ahoj.
V.

foot fetish sez (Út, 23. 8. 2011 - 12:08)

http://footstyle.cz/seznamka.php

Monika (Pá, 19. 8. 2011 - 19:08)

Příznivcům ff zašlu fotografie svých štíhlých sněhově bílých chodidel.Cena symbolická. Piš na [email protected] a určitě se dohodneme.

Honič (So, 13. 8. 2011 - 09:08)

Pěkný počin. Mě se ale nejvíc líbí ty fotky z ulic. A nejradši mám fotky holek v minisukních, kde jsou krásně vidět celé nohy.

Pepa (So, 13. 8. 2011 - 08:08)

Podívejte se na mojí stránku s tématikou foot fetiš. A seznámím se moc rád, pokud bude s kým :) http://cisteni-bot.webnode.cz

Jirka38 (Út, 9. 8. 2011 - 12:08)

Ahoj,mam zajem o jakoukoliv zenu,ktera chce lizat a libat nozicky.Piste na 605 314 366

japí (So, 30. 7. 2011 - 01:07)

Já měla dva roky za...Hanko, co měl tvůj přítel za nápady ať taky nestačíme koukat...

Martin (Po, 18. 7. 2011 - 17:07)

Ahoj, najde se nějaká hezká holka v Brně, kterou by bavilo, kdybych jí líbal, hladil a cucal nožičky a prstíky. Odpověď prosím na [email protected] Díky

FF (Pá, 15. 7. 2011 - 15:07)

http://footstyle.cz/FOOT%20FETI%C5%A0.html

Michal 36 (So, 2. 7. 2011 - 12:07)

Dobrý den.Foot fetish,feet jak chcete je velmi vzrušivá praktika.Je pravda né každé se to zamlouvá,většinou potom ale touží každá,jde o to že si to ti dva mají říct.Třeba při sklence dobrého vína.Líbat,masírovat můžete ženě možky-chodidla po koupeli,při sexu!Je to rajcovní pro oba a my muži to máme fakt rádi!:).A když podkáte "Pěkné nožky" na pěkných botkách nebo v sexy Kozačkách.. Ahoj M. [email protected]

divka14 (Pá, 1. 7. 2011 - 13:07)

tak kecam ja ja chtela byt jenom zajimava tak mu kdyz tak piste na to cislo omlouvam se klukovi kterymu sem to mozna skazila PROMIN

Reklama

Přidat komentář