Reklama

Footfetish-seznamka (líbání chodidel)

Návštěvník (Pá, 27. 2. 2009 - 13:02)

A co trampling?

Marián (Čt, 26. 2. 2009 - 14:02)

Sem šťastný, mám ženu kterou miluju a když sem se jí svěřil se zájmem o její nožky, tak místo rozvodu jsem je mohl líbat a často my dopřeje i nádherný footjob'

Návštěvník (Po, 16. 2. 2009 - 15:02)

ahoj Agillo, máš nějakej mailík??
Jirka - 1.nezne.pohlazeni"seznam.cz'

Jirka (So, 14. 2. 2009 - 19:02)

Mne o ne nejde, ja foot fetis nemam. JEn jsem komentoval situac.

Mandy (So, 14. 2. 2009 - 18:02)

Dík, Jirko. Pak se tedy vůbec nedivím, že je pro vás tak těžké najít takovou ženu, jelikož vám na ni vůbec nezáleží a jde vám pouze o chodidla!'

Návštěvník (So, 14. 2. 2009 - 17:02)

no nazdar!

Jirka (So, 14. 2. 2009 - 16:02)

Presne tak Mandy. Jedna vec je kdyz se jednomu neco libi a druha vec je bejt fetisista.
Temhle lidem vubec nejde o osobu jako takovou, smerodatny pri ne je jen ze ty zensky muzou libat a lizat nohy.
Predmetem jejich zajmu neni osoba. ale nohy.
Je to jako ve foru o amputaci, devotees jsou posedly pahylem a o ten jim jde, ne o zenu.

Mandy (So, 14. 2. 2009 - 14:02)

To Ladys: je vidět, že Foot... je pro Tebe opravdový požitek. Přiznám se, že také nevím, jak to vlastně chtějí. To jako hledáš holku, výhradně podle toho jaká má chodidla? Pak ji bereš jen jako hračku /bytost bez citů/ pro své uspokojení!'

Petr (So, 14. 2. 2009 - 12:02)

Sice tomu už moc nevěřím, ale kdyby se našla nějaká, co by se jí to líbilo od rána do večera... tak budu rád, když mi napíše na f.o.o.t.l.o.v.e.r"seznam.cz :D'

Ladys (Pá, 16. 1. 2009 - 18:01)

Zdravím všechny, co milujou ženské bosé nožky,já už od tří let koukám ženám na chodidla,vzrušuje mě to,ale málo žen nás chápe.Pokud se jim to rozumě vysvětlí,tak to respektujou, ale málokterá holka či žena ví,o co jde.Mě se líbí bosá chodidla tak u jedné z deseti, takže musím pořád hledat.Ale když najdu ty správný nožky, jsem z nich tak vyřízenej, že mě stačí se jich dotýkat a stříkám jak zjednanej.A pokud ještě natrefím na holku, která není lechtivá, abych si mohl její chodidla pořádně vychutnat jazykem, tak pak to je teprve ten správnej rajc. To úplně šílím a tak to má být.'

Alexa (Ne, 4. 10. 2020 - 12:10)

Zdravím. Zdravím.
Jsem Alexandra. Zaujal mě tvůj příspěvek a řekla jsem si, že na něj mile ráda odppovím. Jsem milá, vyšší, studující žena z Prahy, velikost nohy 38. Musím podotknout, že moje služby NEzahrnují pohlavní styk. Pokud máš zájem, neostýchej se odepsat mi na mail; [email protected]
Děkuji ti za dočtení e-mailu a přeji hezký zbytek dne.

~Alex

martin (Po, 10. 12. 2012 - 14:12)

Hledám někoho, kdo mi bude...ahoj moc rad ti tve prani splnim. Muj email: [email protected]

chces je, vem s (Čt, 22. 11. 2012 - 14:11)

No, jednou jsem to na...Ahoj Sabco, tve predstavy jsou sladke, nevahal bych ani minutu.cele by byli jen tve. Dyztak em. [email protected]

.kdo si hraje n (Čt, 22. 11. 2012 - 13:11)

Ahojky, o tve nozky se rad a...nebojte se a piste slecny, budu rad [email protected]

Jana (Čt, 22. 11. 2012 - 12:11)

Ono by vás to přešlo kdybych se zula:-))

Liborex (Čt, 22. 11. 2012 - 12:11)

Ahojky, o tve nozky se rad a...Dyztak piste slecny, damy

liborex (Čt, 22. 11. 2012 - 12:11)

Hledám nezávazně muže ,...Ahojky, o tve nozky se rad a nezne postaram, dyztak pisni [email protected]

feet (Čt, 8. 11. 2012 - 23:11)

líbání a lízání...Ozvi se draku.
A přidejte se holky...

george (Čt, 8. 11. 2012 - 22:11)

Ups, tak lízání chodidel...líbání a lízání nožek,botiček, to já moc rád. Smím li se něgdy o to pokusit a samozřejmě za to se i odměnit, budu móóóc rád...
GEORGE
MAIL: [email protected]

Martin (So, 20. 10. 2012 - 14:10)

Ahoj, zajímalo by mě, zda...ahoj, mě to se to moc líbilo, kdyby mi žena lízala chodidla a prstíky. Pěkně by mě to vzrušilo, kéžby si byla z ostravy jako já.

Reklama

Přidat komentář