Reklama

Footfetish-seznamka (líbání chodidel)

Ester (Čt, 14. 4. 2005 - 16:04)

mrknete na www.puncoska.com - jsou tam docela zajimave clanky, ankety, disku, po zaregistrovani i fotogalerie, povidky, atd.

doktor z hor (St, 16. 6. 2004 - 23:06)

..myslim že každá slečna která se o svoje nožičky stará podvědomě touží a dělá jí dobře když si třeba všimne že jí na ně nějakej muž kouká...a naprosto souhlasim s názorem že je těžký najít si holku partnerku proto abych jí mohl lízat nožky....ale myslim si že pokud máš partnerku kterou miluješ a nenápadně si s jejíma nožičkama na začátku vztahu začneš hrát a děláš to tak dobře-že se nestane abys ji šimral atd:))))což je mimochodem docela obtížný:))pak už to je naprostá samozrejmost-krásná součást předehry a je to fakt vzrušující a to hrozně moc:))a pak byste se divily jak potom partnerka sama touží a ajk jí vzrušuje že má její nožičky někdo tak strašně rád:))))je to paráda...ženská nožka která vypadá že se o ní majitelka stará to je fakt ta nejvetší nádhera:))))'

Nick Fucker (Út, 18. 5. 2004 - 13:05)

Souhlasím s Bohušem i s Bětkou že je třeba to zahrnout do předehry nebo samotného sexu ... já např.mám partnerku, která má ráda misionářskou polohu s nohama na ramenou a tak si vždycky dám přitom její nohy na ramena a během samotného sexu jí jemně lížu chodidla nebo se do nich alespoň zabořím a jí to vůbec nevadí.Nebo ona leží na zádech a já ležím na boku, kolmo k ní. Děláme to v téhle poloze a mohu přitom chytnou její jednu nohu a mazlit se s ní.nebo když dáte dalevo že se vám líbí párkrát se otřít penisem o její paty při poloze na pejsky, tj.zezadu, pak Vám třeba začne jako mě během zajíždění zezadu (a v pokleku), hladit chodidlem varlata. Chce to prostě ji k tomu jemně natlačit, ale pořád to brát jako doplněk sexu. Díky tomu ani nemusí o Vaší tajné zálibě vědět :-)Nick'

Richard Lahoda (Út, 20. 4. 2004 - 21:04)

Milé dívky, strašně toužím, aby mě některá z Vás masírovala chodidla. Lehnu si nahý na břicho a dám se do Vaší péče. A pak můžete zase vy. Napište.'

bohouš (Čt, 6. 11. 2003 - 02:11)

Ahoj Bety Jak se máš. Já jsem zatim žádnou nenašel.:o(. Všíchní tvrdí že jsem moc simpatickej kluk.Měl jsem už 2 dívky od tý doby co jsem tu nebyl, ale žádnou to nevzrušovalo.:o( A ty jsi pořád zadaná Betynko???????'

iva (Út, 9. 9. 2003 - 08:09)

Jasne Petre Novy...privazat, na hlavu dat polstar a pekne si to uzit a pak jeste zmlatit...ale hlavne do mrte se poradne udelat...no a pak nezapomenout rozvazat ...

Petr Nový (Po, 8. 9. 2003 - 21:09)

Bohouši, rafni jí za ty hnáty ať se cuká nebo ne. Jsi Chlap a ta tvoje ženská se musí podřídit.Tak. A holky, teď jsem zvědavej.'

bohouš (Ne, 7. 9. 2003 - 21:09)

Hmm tak to je škoda Betynko. Tady na doktrce .cz neni žádná :o( . Ty jsi snad jediná :o(. Možná ještě Ivča ,ale ta bude určitě taky zadaná. Betynko tak se měj krásně. A když tak mi ještě něco napiš .Pa'

Bětka (Pá, 5. 9. 2003 - 13:09)

Ahoj Bohoušku,mám sex moc ráda, hlavně dlouhou něžnou předehru. Ale zklamu Tě, jsem totiž zadaná, takže Ti budu držet palce, abys našel tu, které se laskání nožiček bude líbit. Měj se krásně, Bětka :-)'

bohouš (Pá, 5. 9. 2003 - 01:09)

Bětko to je přesně ono zařadit to do předehry.To vždycky dělám.Akorát s tim rozdílem že se věnuju této části těla intenzivněji než třeba prsům nebo bříšku nebo vnitřní straně stehýnek.A to proto že mě to více vzrušuje.Ale problém je v tom že většině žen se mazlení a líbání jejich chodidýlek moc nelíbí nebo je to vůbec NEVZRUŠUJE!!!!!!A v horšim připadě se za své chodidla stydí nebo nevim proč ,ale nechtěji abych se jich vůbec dotýkal natoš jim je laskal a líbal.No a mě například moc vzrušuje když by mi žena obejmula penis svými chodidli a udělala by mi to snima!! Ale, to už se jim vůbec nesnažim navrhnout. Parkrát jsem to zkusil a bez úspěchu!!Bětko jestli tě tenhle druh předehry a sexu vzrušuje rád bych tě poznal. Prý jsem atraktivní.Aspoň to o mne kámošky tvrdí.'

bohouš (Pá, 5. 9. 2003 - 01:09)

Bětko to je přesně ono zařdit to do předehry.To vždycky dělám.Akorát s tim rozdílem že se věnuju této části těla intenzivněji než třeba prsům nebo bříšku nebo vnitřní straně stehýnek.A to proto že mě to více vzrušuje.Ale problém je v tom že většině žen se mazlení a líbání jejich chodidýlek moc nelíbí nebo je to vůbec NEVZRUŠUJE!!!!!!A v horšim připadě se za své chodidla stydí nebo nevim proč ,ale nechtěji abych se jich vůbec dotýkal natoš jim je laskal a líbal.No a mě například moc vzrušuje když by mi žena obejmula penis svými chodidli a udělala by mi to snima!! Ale, to už se jim vůbec nesnažim navrhnout. Parkrát jsem to zkusil a bez úspěchu!!Bětko jestli tě tenhle druh předehry a sexu vzrušuje rád bych tě poznal. Prý jsem atraktivní.Aspoň to o mne kámošky tvrdí.'

Bětka (St, 3. 9. 2003 - 07:09)

Ahoj,proč by se toho mazlení se s nožičkama měla každá leknout? Jednou jsem to zažila a bylo to moc příjemné a vzrušující, ale ten kluk to opravdu zahrnul do předehry. A nepřipadalo mi to vůbec zvláštní. Proč také? Cožpak nožky nepaří k partnerovi? Když se mazlíme s penisem nebo s broskvičkou, také to nikomu nepřipadá divné (samozřejmě existují vyjímky jako u všeho). Akorát než bych hledala nějakou ženu či dívku po netu, radši bych tím překvapila být vámi partnerku. Mějte se, Běta.'

Zdeněk (St, 6. 7. 2022 - 11:07)

Mne například vzrušují spocene smradlavé dámské nožky, když k nim mohu cichat a u toho se udělat, koukám zprávy staré skoro 20 let.

Andrea (St, 6. 7. 2022 - 12:07)

No vidiš a kvůli tomu že mi smrděj nohy se se mnou rozešlo už dost chlapů.Pravda je že to je strašný smrad,ale nejde o hygienu či pocení,ale hormony.Přes jaro a léto,kdy chodim bosá,to jde,ale jak musí nohy do ponožek a zavřených bot tak to je v prdeli :-(

Default User Image
Kuba (So, 30. 12. 2023 - 11:12)

Moc rád bych Tě [email protected]

Ministr (Po, 15. 8. 2022 - 10:08)

Andreo, me smradlavy nohy vzrusuji, cim vic, tim vic se mi to libi! Napis na:
[email protected]

Návštěvník (Čt, 28. 7. 2022 - 11:07)

Já bych ti smradlavé nožky pravidelně omýval svým jazykem. Mě to moc chutná a ty bys byla spokojená s čistotou svých nožek. Co já bych dal za holku které se pořád potí nohy.

Andre011 (St, 13. 7. 2022 - 14:07)

Ahoj Andrejko. Takovou ženu bych nenechal odejít... Vůně, ano vůně chodidel, ta přirozená, mě strašně moc dráždí... Kdysi jsem se tu seznámil s jednou mladou paní, která mi v tom rozuměla a měla ráda, když jsem jí je čuchal, líbal a lízal chodidla, cucal prstíky... Pak mi udělal luxusní footjob... Bohužel, dneska je to všechno pro prachy, bez prožitku... Kdybys měla zájem poznat někoho, komu by se to líbilo, nechej na sebe kontakt... Nebo napiš na [email protected]

nožný (St, 6. 7. 2022 - 12:07)

Já bych se ti taky postaral o nohy. Navyše, vyřešil bych ten smrad.

Andrea (St, 6. 7. 2022 - 17:07)

Jako že když bys u toho honil tak by nohy přestaly smrdět ?

Reklama

Přidat komentář