Reklama

Footfetish-seznamka (líbání chodidel)

unohou"seznam.c (Po, 18. 12. 2006 - 04:12)

Plzeň. Dobrý den, rád bych dělal nahou společnost oblečené dámě či slečně, případně i s kamarádkami a škemral o dovolení olizovat chodidla. Podrobnosti a nabídka v mejlu. Nejde o sex. Děkuji.'

Ahojky všem ... (Ne, 27. 8. 2006 - 22:08)

King4"seznam.cz
Moc by se mi líbilo mít štíhlou kamarádku s touto zálibou. Může být i zadaná .... Třeba jen pro zpříjemnění života ...'

Mirek (Ne, 13. 8. 2006 - 23:08)

Ahoj hledam kluka nebo divku ktery maj zalibu v bavlnenych puncochach sms0910345865

jenicek (Út, 25. 7. 2006 - 14:07)

Nazdar babovky,mam takovy problem ,chci se seznamit s nejakou holcinou ,zenou.Vzdy se vsak divam na prstiky u nohou a pak vyvozuji to ostatni,Je to proste u mne na prvnim miste,Krasa rukou,nohou,jemna ,pekne baculata..Spousta zen si to vsak neuvedomuje a dba pouze o makeup,coz je zalostne,.Smula je vsak ta ze,holky ktere do me jdou nemaji to co chci a naopak.Je to nestesti,nemohl bych mit holku s nohama proti memu gustu.Nejsem jinak moc narocny,hlavne at s ni cni taky osobnost a neni uplne nepohledna a ma rozum a srdicko na pravem miste.Pak je to ma vyvolena na cely //rest of my life//Vek od,,,no to je vlastne jedno,,do,,,,no ja nevim ale i holky co maji ctyricet jsou nekdy velice pritazlive.Ja mam 38,tak jestli si chcete neco zacit ,jdeme na to.Cus...........

Mirek (So, 22. 7. 2006 - 00:07)

Ja hledam divku nebo kluka co se mu libi nozky v bavlnenych detskych puncochach maji takou hladkou latku na chodidle

Lukáš (Ne, 22. 5. 2022 - 05:05)

Mě moc

Ondřej (Út, 14. 4. 2020 - 17:04)

Já bych ti ty nohy tak olízal až bys z toho dostal orgasmus

King4"seznam.cz (Út, 11. 7. 2006 - 06:07)

Moc by se mi líbilo mít štíhlou kamarádku s touto zálibou. Může být i zadaná .... Třeba jen pro zpříjemnění života ...'

Ondrej (Po, 26. 6. 2006 - 00:06)

Mna neuveritelne vzrusuje ked ma dievca na vonkajsej strane palcov trosku stvrdnutu kozticku.a aj na patach!!!

Karlik (Ne, 25. 6. 2006 - 11:06)

Mnohem vice sexy je, kdyz je divka v posteli naha a ma na sobe jenom beloucke ponozky

sarah (Ne, 25. 6. 2006 - 03:06)

mě taky vrzušuje když mohu dívce vzít její nožky do ruky a mazlit se sni mi a olizovat je.Milan'

Ty taky? (So, 24. 6. 2006 - 23:06)

Ty taky?ty taky? no tak se nestyd za to ze tady neco napises,nedus to uz v sobe.Dostan to ven!Tak neco napis,co se ti libi.

(Čt, 18. 5. 2006 - 11:05)

Já já já já já já já já já já já já já já já já já já já já já já já já já já já já
také také také!!!!'

Palcek (Po, 15. 5. 2006 - 15:05)

Palcek

Atymon (Pá, 12. 5. 2006 - 20:05)

Adka to ti verim ze je to super!Aspon vies co chces.

Adka (Pá, 12. 5. 2006 - 13:05)

mňa ve?mi vie vzrušiť, keď mi priate? vezme prštek na nohe, dá si ho do pusy a jemne ho cumlá....ježiskove oči, to je super a keď ma pohladí na chodidlách,alebo len na členku,prejde mnou až triaška vzrušenia..:)mňam'

Atymon (Pá, 12. 5. 2006 - 13:05)

Prichadza leto,dievcata maju na nohach zabky a je to ten najkrajsi pohlad aky len cez leto moze byt.Velmi ma to vie vzrusit.A masirovanie,bozkavanie to je super!Je to vynikajuca predohra.Velmi ma vzrusuje ked chodim v lete v zabkach a dievcata na mna pozeraju.Kazdy sme nejaky!

Sandoval (Pá, 12. 5. 2006 - 12:05)

Je svatá pravda co říka doktor z hor, díky tomuto postupu jsou někteří z nás už dlouho šťastní.'

Sarah (Út, 1. 11. 2005 - 09:11)

tak mě osobně tyhle praktiky hodně vzrušují, nejen proto že je to velmi příjemné když mi přítel olizuje chodidla a cumlá palce a tak dále ale hlavně proto že vidím jak je z toho vzrušený k nepříčetnosti. divim se holkám kterým to vadí, co je na tom špatnýho? zkrátka nevědí o co přicházejí! :-)'

Lenka (Čt, 27. 10. 2005 - 07:10)

Je to zvláštní, že nás heterosexuální holky líbání chodidel moc nebere, ale lesbičky jsou touhle aktivitou přímo posedlé. Nedávno jsem četla autobiografickou knížku od Jany Němcové pod názvem Z DENÍKU LESBIČKY a tam jsem se s podrobným popisem této praktiky setkala.'

Reklama

Přidat komentář