Reklama

Co ženy vzrušuje?

... (Po, 7. 12. 2009 - 19:12)

Tu moji nejvíc vzruší, když si po sexu utřu péro do záclony a prdnu si u toho.

Jarda (Po, 7. 12. 2009 - 00:12)

Dnešní "ženy" nejvíce vrušuje plná kreditka.

:-) (St, 2. 9. 2009 - 15:09)

a hlavně má prachy...

Honza (St, 2. 9. 2009 - 15:09)

to: nezávislý čtenář
Máš recht,dělám to podobně.Sice jsem celkem pohledný a za vodou,ale stálou partnerku nemám,zásdaně nevěřím žádné,že jí nejde jen o prachy.Takže když mne ta stávající omrzí nebo začne mít nestandartní nároky na finance, je odejita a najdu si jinou. Takhle vystřídám kolem 5 holek za rok a neměnil bych.Hlavně si je nenechat zahnízdit v bytě !!!

sissyboy (Po, 24. 8. 2009 - 03:08)

Co jsou to ty bukvy a bukvice?

Jiří (Ne, 23. 8. 2009 - 22:08)

Ona: Nejsem ženatej a v současnosti i bez přítelkyně. Popravdě jsem spíš čekal kritiku, že jsem moc náročněj, čemuž bych se ani nedivil.

Ona (Ne, 23. 8. 2009 - 20:08)

On a Jiří - celkem dobrá představa o ženských, vaše názory jsou mi sympatické.
Ještě mi napište, jestli jste ženatí a jak dlouho a jaké jsou teď ty vaše vyvolené.
Těším se - i na názory ostatních.

Maja (Ne, 23. 8. 2009 - 20:08)

xy: :-)))

xy (Ne, 23. 8. 2009 - 12:08)

w: Aha, tak to vzrušuje každýho průměrnýho šimpanze, to jsem se toho moc nedozvěděl.

w (Ne, 23. 8. 2009 - 02:08)

Když mi chlap než mi ho tam šoupne vstrčí prst do dírky a pak ho vytáhne a olíže do sucha,musí mu při tom pěkně zvlhnout a cukat pták.

Návštěvník (Ne, 23. 8. 2009 - 01:08)

a oplzlí dědci plní chorob..

dědek (So, 22. 8. 2009 - 19:08)

Fakt opzlá diskuse a zato může ten sexus, to je choroba!

on (So, 22. 8. 2009 - 19:08)

ona- ty jseš ale samice!!! Mě se líbí, když ta moje prostě chce chce chce a já chci pak taky, prostě si předemnou roztahne nohy a je to, něni co řešit.

Jiří (So, 22. 8. 2009 - 18:08)

Mě se líbí, když je ženská štíhlá, sportovní postavy, má pěkný dlouhý štíhlý nohy a "labutí krk", chodí sportovně oblečená, ráda se směje a je pohodová, nenamyšlená a nezajímá se jen o povrchní věci(typu co si oblíct, jakej účes a jak žije která celebrita, nebo kdo se s kym vyspal), měla by mít trochu rozhled, aby se sní dalo bavit na různá témata, taky by měla mít ráda přírodu a zvířata. A hlavně musí mít charakter(neměla by se vyspat s každym, neměla by pomlouvat a měla by stát při partnerovi), prostě fajn holka. Vim, že jsou to vysoký nároky pro dnešní generaci mladejch žen, ale vy ženy jste taky náročné. A samozřejmě by jí neměly zajímat partnerovy peníze. Já vim, to už opravdu chci moc.

Ona (So, 22. 8. 2009 - 15:08)

Kašlete na politiku, vraťte se k tématu.
Tak jinak: co se vám mužím líbí na ženách??

vlastenec (So, 22. 8. 2009 - 12:08)

A jak se to zpívá v tý písničce, křivá se huba šklebí, jak jsem byl rád, když odešla Džamila, to jsem nevěděl, že na její místo daj Kocába, fuj jak já tyhle pseudohumanisty a falešný demokraty nenávidim. Celý tohle ministerstvo pro práva menšin bych zrušil.

jjjjjj (So, 22. 8. 2009 - 12:08)

xy: Mluvíš mi z duše, navíc je to jeden z největších zlodějů v týhle zemi, je typickym příkladem bezohledného kapitalistického lumpa z ODS. Si vpomínám jak Julínek jako na oko přidal zdravotnim sestrám, po půl roce se ukáže že trošku přidáno dostala jen necelá třetina sestřiček, ony dělaj za 12 000 čistýho a tyhle hyjeny maj statisícový platy + samozřejmě podíly v různej firmách, všelijak ulitý peníze bokem o kterejch nikdo neví atd. A ještě by si zvedali platy. Fuj je mi na blití.

xy (So, 22. 8. 2009 - 11:08)

Muž musí..., jak smutná písnička, když tak nad tim přemejšlim, tak to vaše charisma je vůbec hlavnim kritériem, je to vidět i v politice, kdejakej šmejd hlavně že má charisma, tak ho zvolíme, to je ubohost. Já absolutně nechápu, co lidi viděj třeba na takovim Topolánkovi, vždyť je to grázl nejhoršího zrna, paktuje se z mafiány, kuje špinavé politické pikle proti opozici, na dálnici jezdí jak hovado přes 200, ale hlavně že má úsměv a charizma. A ta jeho obelhaná písnička o rovnějch šancích demokracii a svoboďě, je to ubohé. Navíc má IQ jak předseda JZD, to je taky asi jediná organizace, do který by se hodil a kterou by snad dokázal i dobře vézt.

Ona (So, 22. 8. 2009 - 09:08)

A jak tady čtu ty vaše nářky, tak spousta náš ženských vůbec nejde po penězích, ale třeba jen po troše lásky, která nám doma chybí. Jsme i takové, které jsme finančně zabezpečené nebo nenáročné. A nemáme zpotřebí tahat z chlapů peníze.
Stačí mít charisma jako má ten můj.

Pro přehlednost (So, 22. 8. 2009 - 09:08)

text

Reklama

Přidat komentář