Reklama

Co ženy vzrušuje?

chudej čech (Čt, 20. 8. 2009 - 23:08)

No jo Betyno, jenže to bylo za totáče před desítkami let. Dneska mladý lidi zadarmo nic nedostanou, když chtěj byt, musej se upsat bance a vzít si úvěr na 30 let, nebo si myslíš, že má někdo ve 20 jeden a půl milioni na byt? Takže dneska ty prachy hrajou pro ženskou roli jako nikdy předtim. I když ženský byly na prachy odjakživa, ale dnešní doba tuhle vlastnost vyhnala do extrémních výšin a zvlášť v době krize!

Betyna (Čt, 20. 8. 2009 - 22:08)

Karle, myslím, že jsem zamlada šereda nebyla, o chlapy jsem neměla nouzi. Dnes je mi čtyřicet. Byla jsem pohledná a vzala si kluka chudého jak kostelní myš, neměli jsme po svatbě nic, ani byt, bydleli jsme každý u rodičů, protože každý měl jinde práci, pak jsem otěhotněla, byt jsme dostali, za totality to tak chodilo, pracně šetřili na vybavení, nábytek, z každé blbosti měli radost-nikdy jsem při chození s klukem nečekala dárky, malá kytička mně potěšila nejvíc ...
Snad je takových víc - a hezčích a taky skromných, pár jich tedy znám, asi jste měli na ty baby spíš smůlu, všechny tak povrchní nejsou.

chudej čech (Čt, 20. 8. 2009 - 19:08)

Karel má pravdu. Já bych ani nechtěl bějt bohatej, nebo mít nadprůměrný příjem. Takhle vim, na čem jsem, ženský se nemusej přetvařovat, bej bohatej, nebyl bych si nikdy jistej, jestli mě nechce kvůli penězum.
Můj známý je soudce, bere 60 000 čistýho měsíčně, je mu přes 30 a je pořád panic a hádejte proč asi.

Karle, (Čt, 20. 8. 2009 - 19:08)

máš pravdu, my jme milenci už druhým rokem, dárky si nosíme od začátku na každé rande, hlavně on mně, ale protože spolu nikdy nebudeme, vyjadřuje to spíš jen, že náš vztah je mimo sexuální rovinu také citový.
Já z něj nikdy nebudu tahat peníze, ale na jeho citech mi vážně moc záleží.

Karel (Čt, 20. 8. 2009 - 19:08)

Milá Betynko a ty znáš nějakou pohlednou, která nelpí na majetku? Jsem dobře finančně zajištěný chlápek a poznal jsem už pár ženských. Slušný chlap začne o sexu až na/po třetím rande. Zkuste jako chlap přijít na druhé bez "dárku" a třetí nebude nikdy.

Hezký večer

chudej čech (Čt, 20. 8. 2009 - 19:08)

Tak mi něco řiká, že ono to smutný je, alespoň co jsem tak nějak viděl, slyšel, zažil.

Betyna (Čt, 20. 8. 2009 - 18:08)

chudej Čechu-pořád si za prachy lásku nekoupíme, sex jo a bez problému, mnohé se prodají levně, tedy své tělo. Ale skutečně pevný vztah ? A jsou přece i ženské pohledné, které na tom majetku tak nelpí, aspoň doufám, jinak by to bylo hodně smutné ...

ogar (Čt, 20. 8. 2009 - 18:08)

počáteční proniknutí penisu do kundičky...

ogar (Čt, 20. 8. 2009 - 18:08)

počáteční proniknutí penisu do kundičky...

chudej čech (Čt, 20. 8. 2009 - 18:08)

Jo ženou a zvlášť když viděj, jak tim ve vašich očích stoupnou, když budou prachatý, chudej chlap by si těžko mohl dovolit krásnou ženskou, protože taková dá vždy přednost bohatýmu.

Betyna (Čt, 20. 8. 2009 - 17:08)

já znám hodně chlapů, kteří jsou na prachy taky a dost - baví je jen žvanit o tom, co si pořídili a kolik co stojí, výsada být materiálně zaměřený není jen výsada žen v dnešní době, chlapi se za prachama ženou jakbysmet ...

petr (Čt, 20. 8. 2009 - 16:08)

never vsemu co vidis na netu:

http://rychlyprachy.hustej.net/

Skutecnost (Čt, 20. 8. 2009 - 14:08)

Zensky jsou jednoduchy tvorove, vzrusujou je prachy a pero (viz. rychly prachy, jasny priklad co jsou pro par tisocovek ochotny udelat).

nepozka (Čt, 20. 8. 2009 - 12:08)

ahoj nevim co ti na tuhle otazku rict je to tezke otpovedet abych pravdu rekla tak kazdou zenu vzrusuje neco jineho. me osobne vzrusuje to kdyz v posteli vladnu ja a ne muj partner

Návštěvník (St, 19. 8. 2009 - 01:08)

ocas, nebo chůj, nebo čurak ale velikej

Návštěvník (St, 19. 8. 2009 - 00:08)

Sem tam jsem o nějakého takového brnkla,ale chlapi jsou celkově divní,asi nic pro mne.

xy (Út, 18. 8. 2009 - 10:08)

Ona: A našla jsi takovýho muže, to by mě fakt docela zajímalo a jak dlouho jsi ho hledala.
Jinak nepochybuji o tom, že ta poslední podmínka bude ta nejdůležitější akorát taktně přesunutá na konec.

MilanEP (Út, 18. 8. 2009 - 08:08)

Mojí Yossarian vzrušuje když jí hrábnu na prachy a nebo když jí v autobusu strčím nasliněný prst do análu.

Ona (Út, 18. 8. 2009 - 07:08)

Muž musí mít:
- intelekt
- sebevědomí
- pochopení
- čas
- empatii
- sexappeal
- spoustu něžnosti
A nesmí být švorc!!
Ostatní případně doplním později.

Návštěvník (Út, 18. 8. 2009 - 01:08)

Tak to hledejme se super teleskopem,nejlíp v hlubinách vesmíra.

Reklama

Přidat komentář