Reklama

Co ženy vzrušuje?

kikirik (Pá, 1. 5. 2009 - 16:05)

kravo jedna jak si to dovoluješ

kikirik (Pá, 1. 5. 2009 - 16:05)

kravo jedna jak si to dovoluješ

Marek (Ne, 26. 4. 2009 - 12:04)

hm tu mou kdyz s ni tresu je to zvlastni. Ale jinak holky vzrusuje vas, kdyz vam caje jakoby postevacek?

Milan (Pá, 27. 3. 2009 - 15:03)

Zaoimave je dobre cosi o tom vediet:-*
Ale osobne je omnoho zajimavejsie dojst sam ;-)

Jana (Pá, 13. 3. 2009 - 13:03)

Prosimte tome tva partnerka ti opravdu do ust nemoci ale pouze se uspokojuje je to jeden z ograzmu proto bych ti radsi nenavrhovala jestli se ji smis vimocit do ust :-D

Iva (So, 24. 1. 2009 - 00:01)

myslím si, že většina žen se hlavně stydí mluvit o tom, co jim dělá dobře a taky z vyprávění mého milence o jeho ex manželce vím,že můžou být velké rozdíly u žen vtom, co které dělá nebo nedělá dobře, já preferuji něžnosti, laskání, miluji orální sex,pomaloučku,ale právě třeba vím, že ta ex manželka tvrdila, že dotýkání se jejího klitorisu ji bolí,,, taky je příjemné něžné zasouvání a roztahování vagíny,,,na prvním rande si těžko partneři budou povídat o tom co si budou navzájem dělat,,,

Zana (Po, 19. 1. 2009 - 11:01)

tak to asi vacsinu zien,ale len niektore si to priznaju!ja ale k tej osobe musím nieco cítit musím ho mat rada a vediet ze aj on mna!neviem si to predstavit s uplne cudzim chlapom!

Karin (Po, 19. 1. 2009 - 11:01)

mně představa milování z cizím chlapem - po dlouholetém manželství ...

Zana (Po, 19. 1. 2009 - 11:01)

Mna najviac vzrusuje zakazane ovocie,s milencom!s nim ma vzrusuje vsetko!aj to co trebars s manzelom uz nie,pritom mi to robí povedzme ze rovnako dobre a naozaj mu zalezí na tom aby ma uspokojil,ale...predsa s milencom je to ovela ovela vasnivejsie a vzrusujucejsie!a ked viem ze ma miluje tak o to viac!vasnive ale jemne bozkavanie a drazdenie bradaviek je pre mna niekedy viac nez samotny orgazmus,neskutocne sa viem pritom vzrusit!nikdy som nemala vaginalny orgazmus a preto uprednostnujem oralny sex!milujem ked citim jeho jazyk medzi nohami a privadza ma k vrcholu,hmm....

Exprd (Ne, 18. 1. 2009 - 23:01)

Tu moji nejvíc vzruší, když si po sexu utřu péro do záclony.

Taky blbec (Ne, 18. 1. 2009 - 12:01)

Myslím,že větší a hloupější krávu najdeš už jen v JZD.A ta by to možná napsala bez chyb.

Návštěvník (Ne, 18. 1. 2009 - 11:01)

Já sem masochysta . Vím že je to hodně zvláštní ale vzrušuje mě dělat si bolest v pupíku . Hodně se do pupíku mačkám , ňákou úzkou tyčkou jako je třeba tuška apodobně . Tu bolest si chci dělat jenom v pupíku , nikde jinde . Často se mačkám hodně silně , že to bolí fakt hodně , často mám strach abych si vážně neublížila . Taky mě vzrušuje když můžu působit bolest v pupíku někomu dotyčnému . Nikomu ale ze své úchylné potřeby neublížím , dokať mi neřekne že to sám chce . To bych se radši zabila , než to udělat . Mačkání do pupíku mě vyloženě vzrušuje . Nedělám to proto že bych se cítila psichicky špatně . Je tady ještě někdo takoví , jako jsem já ?

Kotatko (Ne, 18. 1. 2009 - 11:01)

Nejvíc mě dokáže vzrušit lízání...to mě dostane téměř až k vrcholu,ale pak ho musím zastavit a hned ho mít v sobě...a nejvíc si to lízání vychutnám vleže...a nejlepší technika ,která zabírá na mě (nemusí zabírat na ostatní),je když rychle kmitá jazýčkem...a když má fantazii,to znamená,nedělat to pořád stejný...

Návštěvník (Ne, 18. 1. 2009 - 10:01)

Zádná vlažná romantika.Pořádně divokej neandrtálec.

Casanova (Ne, 18. 1. 2009 - 10:01)

Mě vzrušuje líbání,lízání,a když mě před nebo po sexu partnerka pořádně počůrá,mám ho tak tvrdyho že bych s ním zatloukl stovku hřebík!

Casanova (Ne, 18. 1. 2009 - 10:01)

Ten Dement kterej napíše (my) místo (mi) už o něm vypovídá jeho IQ.

Tak (So, 15. 12. 2012 - 21:12)

Vím, láska a sympatie....určitě při seznámení chceš vědět o tom druhém všechno a pokud by to byl nějaký sociální případ,tak i to už prostě člověka odradí,to je pravda.Žít v chudobě by nechtěl asi nikdo z nás.A je fakt,že ti vzdělanější s dobrým postavením jsou i přitažlivější.

Milan (So, 15. 12. 2012 - 21:12)

vždycky nejde jenom o...Vím, láska a sympatie. Bezdomovec lásku v ženě nevzbudí, jiné je to s nějakou bohatou osobností v luxusní restauraci, tam emoce vznikají lehce :D

Milane (So, 15. 12. 2012 - 20:12)

Pich + 10 mil. kaček v...vždycky nejde jenom o peníze,je to tak těžké pochopit? Jasně,když by mi je někdo dal,tak neodmítnu,smích.Ale víš,jak to myslím.

Milan (So, 15. 12. 2012 - 16:12)

ženu vzrušuje jen...Pich + 10 mil. kaček v hotovosti na stole ?

Reklama

Přidat komentář