Reklama

Rakovina varlat

Danek (Po, 15. 1. 2007 - 15:01)

Kde bych přesně musel mít tu bulku ?

Prosím !!!! (Po, 15. 1. 2007 - 15:01)

Od kolika let muže kluk dostat rakovinu varlat ?

Danek (Po, 15. 1. 2007 - 15:01)

V kolika letech může kluk dostat rakovinu varlat a příznaky Prosím .

jožin (Ne, 14. 1. 2007 - 19:01)

Ahoj Pavle Je to náhoda ,ale před několika dny jsem si našel uplně to samé co popisuješ jinak žádné problémy nemám.Už jsem byl u ,,obvoďáka,,-myslí si ,že je to žánět mazové žlázky.Domluvili jsme se tak,že pokud dojde k jakékoliv změně příjdu k němu a napíše mi doporučení k urologovi.Pokud bych ,ale trval na tom urologovi byl ochoten mě tam doporučit hned-pro uklidnění nervů.Uklidnil mně ,ale ten červík pochybností hlodá a tak nevím jestli se tam nenechám radši odeslat.Napiš,jak ses rozhodl.

Pavel (St, 10. 1. 2007 - 13:01)

Ahoj, mám dotaz. Malá (cca 4 mm) tvrdá bulka se mi objevila ne přímo na varleti, ale je jakoby přirostlá zevnitř ke kůži (k šourku).. Nevím co to může být. Díky za každou odpověď.

Pavel (St, 10. 1. 2007 - 13:01)

Ahoj, mám dotaz. Malá (cca 4 mm) tvrdá bulka se mi objevila ne přímo na varleti, ale je jakoby přirostlá zevnitř ke kůži (k šourku).. Nevím co to může být. Díky za každou odpověď.

davka (St, 13. 12. 2006 - 19:12)

ahoj, nahmatal jsem si před asi pěti dny malou bulku na varleti, dneska jsem byl u urologa a udělal mi ultrazvuk a prohlídl si to. Zjistil že to není nádor ale jenom nějaký přirozený výrustek, mám příjít za čtvrt roku na prohlídku, kdyby něco. Tak lidi neztrácejte hlavu a hned jak něco zjistíte tak s tím běžte. Jsem teď rád že jsem šel a mám klid. Kdyby to bylo něco horšího, aspoň bych přišel včas

Ludvík (So, 9. 12. 2006 - 18:12)

Zajímám se o Východní medicínu. Přivedly mě k ní zdravotní potíže manželky, při kterých si naši lékaři nevěděli rady a já jsem hledal alternativu léčení. Při tomto hledání jsem se prokousával různými metodami a prostředky a nyní mohu říci, že jsem konečně našel léčebné postupy, které jsou opravdu unikátní a vymykají se běžným a ze všech stran do nás

Tomas (Ne, 26. 11. 2006 - 21:11)

Dobry den,

doporucuji si precist projekt http://www.bumbarisparis.org , Honza tam popisuje jeho zkusenosti s bojem s rakovinou varlat.

David (Ne, 26. 11. 2006 - 11:11)

dobrý den,je mi 26 let a nahmatal sem si v sourku nad varletem malinkou bulku, nevim zda je to normalni, dekuji

David (Ne, 26. 11. 2006 - 11:11)

dobrý den,je mi 26 let a nahmatal sem si v sourku nad varletem malinkou bulku, nevim zda je to normalni, dekuji

..... (So, 18. 11. 2006 - 21:11)

ahoj, davnejsie(asi pred 8 rokmi) som bol operovany nieco so zilou ktora vyzivovala semennik. No a teraz v poslednom case ma to operovany varlat pobolieva. je to normalne ? ma 18 rokov.

věra (So, 11. 11. 2006 - 18:11)

Šance je velká, pokud přišel včas. Můj muž se z toho dostal-před pěti lety.

... (Út, 7. 11. 2006 - 12:11)

Dobry den, vsiml jsem si, ze mam u prveho sourku nad varletem hodne takove tkane, pusobi to jako vetsi mnozstvi zilek, a v levem sourku to nemam.. jo to normalni? Je mi 17 let

Ady (Ne, 29. 10. 2006 - 15:10)

Ahoj, mám poslední tři dny takový zvláštní pocit v šourku, nebolí mě varlata, ale cítím takové drobné pálení či snad táhnutí v oblasti, kde se šourek upíná k tělu. Co to může znamenat? Děkuji

Martin T. (So, 28. 10. 2006 - 17:10)

Promiň, ale tvůj dotaz mi připadá jako od malé holky, která spoléhá na nějaké věštění na dálku a radu na zázračný lék. Věřím, že máš strach o svého přítele, proto veškeré abnormality v této oblasti by měl diagnostikovat lékař! Ono totiž může jít pouze o nějaký zánět nebo cystu anebo taky o něco vážnějšího, zbabělostí si tady moc nepomůže a čekat naivně až to přejde samo je poněkud riskantní a nemusí se to vyplatit.

sindy (Po, 23. 10. 2006 - 15:10)

mam pritele a ma jedno varvatle vetsi kdyz na to se sahne vipada jakoby to byli dve a nechce jit k lekari prosim o pomoc jak se to da lecit dekuji

Martin T. (So, 21. 10. 2006 - 23:10)

Většinou se jedná o zánět, takže v každém případě navštívit urologii a nechat se pro jistotu a klid duše vyšetřit, léči se většinou antibiotiky a proti bolesti analgetiky.

mauri (St, 18. 10. 2006 - 17:10)

nekdy mne boli nadvarle co to znamena??

Martin T. (Ne, 8. 10. 2006 - 03:10)

Nevím jestli si nepleteš pojem varle a nadvarle. Nadvarle je taková menší bulka na jeho vrchní straně a je samozřejmě na obou.
Zdravé varle má být nezvětšené, měkčí a má mít hladký povrch, jakýkoliv hmatný uzlík by měl prohlédnout lékař, protože laik to nedokáže správně diagnostikovat.

Reklama

Přidat komentář