708 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Jarda (anonym)
Nejsem to já, kdo tady...Asi trpíš stihomamem.Naopak,ty lezeš do různých diskuzí,a do každého šiješ.Nikdy jsem netvrdil,že má cesta je jediná,asi mluvíš za sebe.Já jen říkám svůj názor podložený zkušenostmi.tak tu neblábol hlouposti.A jestli říkám že to funkuje,neznamená,že to je bláznění.Lidi jako ty považují za mistrovství v duch.naukách to,že někdo umí věštit,astrálně cestovat atd.Toto jsou jen schopnosti,az duch.urovní a mistrovstvím nemají co dělat.Ale co ti to povídám.Ty jsi přece ten nejznalejší.Jen by mě zajímalo jestli něco také prakticky děláš,nebo jenom spekuluješ.
29. Leden 2015 - 16:23
Jarda (anonym)
Oprava myslel jsem,že to může sice fungovat,ale jinak je bláznění.
29. Leden 2015 - 16:26
Shogun (anonym)
Asi trpíš...Už jedem zase dokola o tom, o čem jsme se bavili, než jsi smazal svou bývalou identitu, za kterou se očividně stydíš, Toníku. Jestli se tu vyskytuje ještě jinej Shogun na jiný diskusi, řekni mi kde, já si na něj došlápnu. Nebo přestaň mlít nesmysly, že šiju do lidí. To je právě ten tvůj fanatickej náhled na svět. Máš určitou konkrétní nábožensky podmíněnou představu "duchovního mistra" a co ti do ní nezapadá, to "nemůže být dobré pro nikoho". Neexistuje žádný všeobecný duchovní mistrovství, stejně jako neexistuje žádný všeobecný fyzický mistrovství. Mistrem můžeš být v tom nebo v onom - ještě jsem nepoznal žádnýho Mistra bez přívlastku, kterej by uměl všechno. Věřit na někoho takovýho je jako věřit na boha. Proto jsem taky mluvil o mistrovství v oblasti AC, a nikoli o jakýmsi všeobecným mistrovství - což jsi očividně nepostřehl. Dělat sebejisté a ničím nepodložené soudy o tom, která schopnost je povznášející a která je pokleslá, je znakem fanatiků.
29. Leden 2015 - 17:29
Jarda (anonym)
Nemá to cenu jak vidím rozebírat,protože jak jsem to myslel si bohužel nepochopil.Jsou metody,které vedou k duchovnímu poznání a je jich velké množství.S tím já naprosto souhlasím.Ale každá metoda pokud to není jen vyžívání se v něčem,a touze být IN,má nějaké znaky,podle kterých se dá poznat,jestli je metodou která vede k poznání nebo nevede.to je vše.Dnes je to jen většinou věc mody.A nejsem Toník.
29. Leden 2015 - 18:27
Shogun (anonym)
Nemá to cenu jak vidím..."nějaké znaky", to tu čtu od tebe pořád. Ještě jsem se ale nedozvěděl, co za ty znaky považuješ. Vyvolává to podezření, že to sám nevíš. Pokud ti nějaká metoda stále více pomáhá, funguje, baví tě a má praktický využití, tak jsou to zcela jednoznačné znaky její užitečnosti. Říkat, že něco funguje, ale je to k ničemu, je protimluv.
29. Leden 2015 - 19:13
Obrázek uživatele janasimci
janasimci
Ahoj všem, podařilo se mi...Zdravíčko. Myslím si, že jde o něco velmi vzácného, ale i poměrně nebezpečného, jelikož je to "neznámo". Určitě bych to dobrovolně znovu nezkoušela. S pozdravem Jana Šimčíková
2. Březen 2015 - 15:50
Jani, (anonym)
přesně,také bych se toho bála.
2. Březen 2015 - 16:02
Jani, (anonym)
já bych do toho šel!
2. Březen 2015 - 16:15
Karel (anonym)
Když něco člověk dělá z rozmyslem = zjistí si nejdříve fšechny dostupné informace a řádně se připraví tak je to ve Většině případů bez vážného rizika.
2. Březen 2015 - 17:17
Obrázek uživatele frantapetru
frantapetru
Ahoj všem, podařilo se mi...Já bych to určitě zkusil znovu. :)
3. Březen 2015 - 15:56
Neumím (anonym)
si to ani představit.Pokud bych to uměla,procestovala bych svět,hi,hi.
3. Březen 2015 - 15:59
cestovatelka (anonym)
Zdravím, o astrální cestování sem se pokoušela teprve dvakrát ale pokaždé když jsem dosáhla potřebného uvolnění těla se dostavil takový velmi zvláštní pocit. Jako takové chvění, vibrace, jakoby se se mnou točil celý svět a začalo mi hrozně bušit srdce. Pokaždé jsem se lekla a bylo to pryč. Myslíte, že sem na správné cestě?
24. Květen 2015 - 21:37
tak (anonym)
Zdravím, o astrální...Nevim možná jsi těsně u zážitku ale strach je v tu chvíli silnější. Četla jsem že vždy jsme spojeni stříbrnou šňůrou s tělem a když se näm néco nebude líbit nebo tě někdo vyruší jsi zpět v těla asi tak jako když sp?š néco se ti zdá a nékdo tě vzbudí.
25. Květen 2015 - 2:47
Roman (anonym)
Zdravím, o astrální...Nejsi. Astrální cestování není nijak zvlášť prospěšnou metodou, a navíc má svá nebezpečí. Je to bohužel ale dnes tak trochu móda. Jsou jiné, a podstatně lepší metody.
25. Květen 2015 - 4:39
Karel (anonym)
U AC existuje jedna docela dobrá a bezpečná metoda. Byla zveřejněná v časopise "Isis a Paracelsia" v roce asi 1905 - 1906. Lze k tomu využít spánek, respektive poslední myšlenky před usnutím, prože ve spánku vystupuje astrální tělo samovolně. Řada snů jsou astrální zážitky. A ježto ve spánku Astrál vystupuje samovolně, je tento postup bez rizika. Je pouze nutná trpělivost a pravidelná snaha.
25. Květen 2015 - 6:17
Roman (anonym)
U AC existuje jedna docela...Styk s astrálem je bez rizika? :-) vidím,že si teoretik.
25. Květen 2015 - 7:37
Karel (anonym)
Styk s astrálem je bez...Podle třeba starých mágů (viz nejen výše uvedený časopis, ve spánku vystupuje astrální tělo samovolně a mnoho snů (ne samozřejmě fšechny) jsou prý astrální zážitky. Pokud je to pravda a já si myslím že být může, pak by podle tvých výlevů byl velmi rizikový i obyčejný spánek. Asi by lidé v onom případě ne,ěli spát aby nevystoupilo atrální tělo a něco se jim nestalo. :-(
25. Květen 2015 - 9:36
Roman (anonym)
Podle třeba starých mágů...motáš dohromady jabka s hruškama...Něco jiného je spánek,který je přirozená potřeba,a něco jiného aktivní navození stavů,jako popisuješ před spaním.To jistě nebude mít takový efekt jako vědomé navození v bdělém stavu,ale i tak je to napojení.Jen nechápu,co na AC všichni vidí.Je to vlastně jen takové šidítko.
25. Květen 2015 - 10:05
Karel (anonym)
motáš dohromady jabka s...Pro mne to byl před nějakými pár desítkami let zajímavý pokus na ověření existence čehosi víc než je bezduchá hmota. Jinak samozřejmně AC také nepraktikuji, jsou i důležitější věci a nelze stíhat fšechno.
25. Květen 2015 - 15:55
procházející :- (anonym)
motáš dohromady jabka s...Ano Romane, je to šidítko, stejně jako náš svět, nebo jiné "duchovní" praktiky/náboženství. Nejhorší jsou snad Budhisti a pod. co si myslí, že musí překonat karmu a hlavně kruh znovuzrozování.... pak další, co se věčně čistí hooponopono a podobně... jen šidítka a brzdy. Jednou všechny bytosti (každá bytost), co se zde inkarnovali poznají, že je to ještě trochu jinak. Kdo se však již zapletl do nějakého toho "systému", je hold nyní omezen, dovolte si být svobodní! LIDI PROBUĎTE SE!
1. Listopad 2015 - 0:11
Karel (anonym)
Ano Romane, je to šidítko,...JJ. Fšechno jsou jen šidítka. :-D Ať člověk dělá cokoliv a zabývá se čímkoliv.
1. Listopad 2015 - 5:59
Marek (anonym)
Ze mě už párkrát astrální tělo vystoupilo a nebyla to zrovna libá vůně.
1. Listopad 2015 - 8:32
Shogun (anonym)
Ano Romane, je to šidítko,...Další mudrc nám vysvětluje, že "vše je trochu jinak"... Tihle všeználkové mě fakt fascinujou.
1. Listopad 2015 - 17:21
aleš (anonym)
Já spal a celou ńoc jsem chodi po zahradě u kamaráda a nejen po ní,ale i kolem plozu a po cestě kole plotu,ale když jsem zjistil,že mu nic nehrozí šel jsem spokojeně domů spinkat....
20. Červen 2016 - 19:01
Ty jsi křesťan? (anonym)
Ano Romane, je to šidítko,...Nebo jak to myslíš?
21. Červen 2016 - 18:10
Nediv se, (anonym)
Další mudrc nám...Pokud čteš jen blesk, tak tě to udivuje. To chápu.
21. Červen 2016 - 18:11
Ve světě a i v (anonym)
se rozmáhá anální cestování,v různých formách...
22. Červen 2016 - 16:14
Shogun (anonym)
Pokud čteš jen blesk, tak...Nerozumim. Co mě má udivovat? Všudypřítomní všeználkové? Ano, ti mě udivujou neustále.
22. Červen 2016 - 18:52
didův duchovní (anonym)
Hele "Draci".. bacha aby vám ty vaše na noc opuštěné "hauzny" vašeho těla mezitím neobsadili(y) tzv. "negativní energie" či entity .. Duše zřejmě ve spánku samovolně též někde bloumá.. - ale asi s "poněkud nižší stupněm" odloučení... Skutečné samovolné opuštění těla duší se pak nazývá smrt .. (těla).
22. Červen 2016 - 19:20
Řehoř (anonym)
Hm, taky celkem zajímavé téma, i když tady trochu tápu. Pokud teda z někoho cosi vystupuje (teď nemyslím větry) tak se jedná o duši, vědomí, nebo ještě něco jiného? Jak byste definovali to, co vystoupí a to, co zbude? A nedá se to "cestování" někdy považovat spíše za náměsíčnost, nebo za tzv. lucidní sen? Do jaké vzdálenosti se lze v těchto stavech dostat?
22. Červen 2016 - 21:01

Stránky

Přidat komentář