Reklama

Astrální cestování(výstupy z těla)

koma1111 (Ne, 6. 2. 2011 - 12:02)

inac tu je ten mail co som pisal na tun inu stranku

zdravim vas...mozte mi prosim vas pomoct resp.poradit ze co sa to somnou deje???opisem vam co sa mi deje a stava..tak pri zaspavani sa sustredim na opakovany zvuk napr.hlas s televizie alebo z radia pomalicky zaspavam a dostavam sa do stavu ked vnimam vybracie mozgu je to take bzucanie...potom sa hodim teda kvazi hodim niekde do prazdna a opustim svoje telo...zo zaciatku som sa zlakol a dokonca som sa aj bal...potom moje telo lezalo na postely a moje ja moje takzavane etericke telo sa krutilo v izbe zrazu som sa zacal prepadavat totizto bivam na 12 poschodi tak som sa prepadaval cez vsetky poschodia a videl som susedom do izjeb...to bolo prvy krat co sa moi to stalo....druhy krat to prebiehalo tak isto az na to ze som sa zacal ovladat zacal som prelietavat cez steny a dokonca som viletel cez okno a tesne nad zemou som sa pekne a krasne zdvihol k nebesiam a vtedy som zazil nieco krasne hviezdy som mal ako na dlani no nieco nadherne a neopisatelne....3 krat vsetko bolo ako ma byt az na to ze som stretol niejaku bytost ktorej som sa neuveritelne bal bola to ako nocna mora alebo nieco take...to by bolo asi tak vsetko z mojej starany samozrejme nestalo sa mi to iba 3 krat...bolo toho ovela viac nechcem to tu rozoberat do bodky..ale jedno viem bol aj je to pre mna najkrajsi duchovny zazitok..tak mi prosim vas povecte co to je???co sa to somnou deje??dakujem za odpoved
a ich odpoved:

Ahoj Lubosi, tyhle zážitky jsou astrální vystoupení z těla. Doporučuji těmto věcem nevěnovat příliš pozornost, jinak se v tom zamotáš stejně jako kdysi já a pak se z toho budeš složitě vymotávat. Ono to totiž v podstatě k ničemu užitečnému není.

Představ si, že je fyzická úroveň, nad ní, že je astrální úroveň a nad ní další, daleko jemnější úrovně. A to všechno, že existuje současně a překrývá se to. Pokud si ale budeš libovat v úrovni, kterou zde popisuješ, a ještě tomu navíc budeš říkat krásné duchovní zážitky, budeš se stále více nořit do této úrovně a nikam dál se nedostaneš (vlastní zkušenost)

koma1111 (Ne, 6. 2. 2011 - 12:02)

zdravim...vsetko to to co tu pisete sa mi deje uz asi 4 roky nech si vravi kazdy co chce ja to beriem ako duchovnu skusenost a k tym bytostiam mam aj ja svoju je to cierny rytier na bielom koni najprv som mal strach lebo som ho tam necakal ale dnes je vsetko inak je sprievodca tym vsetkym ...a inac som uz pisal na inu stranku kde odpoved ma sokovala to co vy tu pisete tak presne to som chcel pocut anie to co mi odpovedali oni..Ľuboš

saila (Po, 29. 12. 2008 - 19:12)

aneta: to nejses sama akorat u me je to doprovazeni jako brnenim v mozku jestli se to tak da nazvat, nebo mozna jako kdyz si prelezis ruku a pak s ni nemuzes pohnout... no a kdyz se kdykoliv pokusim, na neco pomyslet, hnout se tak to vubec nejde a to brneni v hlave je zmnohonasobi takze pak uz nemuzes delat vubec nic... po te co jsem se pres tohle dokazala prenest a povedlo se mi douvolnit tak jsem mela podobny stavy co ty.. akorat me nikdo za nic nedrzel... opravdu vtipny bylo kdyz jsem lezela na zadech, dostala se do tranzu douvolnila se a cejtila jsem jak mam lehce pokrceny nohy a jak mi v uhlu asi kolem 70 stupnu povlavaj zhruba v urovni panve ve vzduchu. A nebo kdyz lezis fyzicky na brise, ale vratis se do tela v leze na zadech... tomu rikam teprve sranda:-D

aneta (Út, 16. 12. 2008 - 22:12)

pred par mesici jsem zazivala stavy, kdy jsem se v noci vzbudila a byla jsem paralyzovana - absolutne nemozny se pohnout... hrozne jsem se bala ale nemohla jsem nic, po chvili jsem zase usnula ale tohle se opakovalo klidne trikrat za noc... mimo tohle jsem jeste prozivala hrozne intenzivni pocity ze me nekdo drzi za nohu a jsem vzhuru nohama, toci se mnou a mne je z toho zle a jemu se to libi, bavi se... uz se to dlouho nestalo za coz jsem hrozne rada protoze jsem se obcas i bala jit spat. Ma nekdo vysvetleni? Plus - tak trikrat za rok se mi stane ze cim vic ve snu verim ze dokazu levitovat a cim vic tomu verim, tim vic "stoupam" nahoru... to by slo no, jenze ja to citim jako uplne realnej prozitek
no a kdyz se najednou leknu, leknu se ze to funguje, leknu se ze sem hrozne vysoko, padam dolu... a "fyzicky" citim tlak v sobe ze letim zpatky k zemi... znate to nekdo?

Honza (Út, 16. 12. 2008 - 21:12)

napis mi na email a ja ti napisu kontakt na cloveka ktery by ti urcite mohl pomoci Jenik.2"seznam.cz

jinak kontakt toho cloveka nechci psat sem aby nevznikly problemy

saila (Pá, 28. 11. 2008 - 23:11)

mare: dobry, tak zjistuju sve neustale nedostatky:-D jsem ted zjistila ze se mi za tu adresu pripletl mezernik a tudiz mi to nevzalo, uz je to v poho:-D

Mare (Čt, 27. 11. 2008 - 21:11)

pro Bee,
nepletu se psychatrům do léčení a respektuju ho.
Dělám to úplně stejně jako Rebecca Brown, kterou si můžete najít na Googlu.

A dělám to jen v případě, že si to lidé přejí a samozřejmě zdarma.

O bližším si můžeme popovídat na meilu.

Mare (Čt, 27. 11. 2008 - 21:11)

Měla jsem dneska problém s odesíláním meilů, a musela nahlásit soubor nějakých nedostatků pro vylepšení. Nevím, možná by to mohlo být tím. Ale ještě včera nám meilovali lidi.
Pokus se znovu.

saila (St, 26. 11. 2008 - 17:11)

Mare: kdyz jsem si tu adresu chtela dat do kontaktu tak mi to reklo ze je neplatna...

Bee (St, 26. 11. 2008 - 17:11)

Mare nemyslíš těmi stavy schizofrenii? Pokud má někdo pocit, že ho někdo pronásleduje, trpí bludy (sluchovými, vizuálními) má schizofrenii - a ta je neléčitelná, to je fakt. Nevím, jestli existuje něco podobného, co není psychózou (osobně o tom pochybuji).
Je možné, že si někdo, kdo má k schizofrenii předpoklady, může tuhle nemoc nějakými pokusy vyvolat. I holotropní dýchání, nebo obyčejný stres může tuhle nemoc nastartovat. Souhlasím s opatrností. Co konkrétně děláš pro lidi, kteří mají tyhle problémy? Myslím, že stavy, které popisuješ jsou už na léky a trvalý dohled psychiatra.
Můžeš o tom napsat něco víc? Docela by mě to zajímalo.

Mare (St, 26. 11. 2008 - 16:11)

Dobře, nechám tady kontakt, i když mně moc neznáte, takže nemusíte mít důvěru. Ale i pro mně je to risk, takhle tu nechávat meil, jen opravdu s ohledem na to, že vím, jak beznadějné situce mohou v téhle souvislosti vznikat......

ichtyscz"volny.cz

Saila (Út, 25. 11. 2008 - 15:11)

Mare: bylo by dobry treba dat nejakej kontakt pro lidi co by tu pomoc potřebovali

Klementinka (Út, 25. 11. 2008 - 12:11)

pro: 24. 11. 2008 18:30:23, Mág
Líbí se mi, co jsi napsal.

Pro všechny,
proč to děláte, k čemu je to dobré, proč se o to pokoušet, proč to zažívat? Nemáme náhodou hmotné tělo teď a tady k něčemu jinému? A co bude zapotřebí poznat, to poznáme až budeme, jak píše Mág, připraveni na smrt, neboli odejít?

Granvin (Út, 25. 11. 2008 - 12:11)

Mare
Ty se zabýváš nějakou konkrétní metodou?

Mare (Út, 25. 11. 2008 - 11:11)

můžu to rozvézt, ale zkuste si zagůglit Rebecca Brown....napsala více knih a má velmi bohaté zkušenosti z trochu jiné strany, než ze které tady všichni píšete. Je dobré se podívat taky odjinud, než něco takového budu pokoušet.

Pokud budete chtít, samozřejmě vám rozvedu, kam jste se až dostali. Je to určitý stupeň /myslím to, co máte jako téma/ a poměrně dost pokročilý a vysoký, proto tady někdo psal, že on se o to snaží hodně dlouho a zatím ho nedosáhl a někomu se to tady podařilo hned.

Není to náhoda, jedná se tam o naprosto přesné zákonitosti, které to vypůsobují.

A je to stupeň současně už opravdu tak nebezpečný, že návrat i s tím, že znám jediný možný návrat z těchto ptaktik, tak z tohoto stupně, je už velmi obtížný a následky přetrvávají dlouhodobě.

Jestliže vůbec zabruslím do těchto okultních a nebo přímo Satanistických sfér, dostávám se smluvní formou do vztahu s duchovním spektrem, které člověku není nakloněno a dobré je jen, když ho získává, pak se to otočí proti němu a není z toho východisko, než toto jediné, o kterém vím.
Psychiatři a psychologové toto řeší jako nemoc a nebudou vám věřit, že opravdu na vás někdo mluví, že vám vyhrožuje, týrá vás a utiskuje. Nicméně léky jsou schopné odklonit nesnesitelnou trýzeň, kterou někdo začne žít....menší příznaky utlumit nebo drobně potlačit, aby se dalo přežít...
Jsou už i psychiatrické statistiky, že tito lidé umírají dříve, ovšem v jakém utrpení.....to zmapováno není....., protože to je jen pro ně....chorý mozek....

S tímto si chcete zahrávat.....?

Přece, když do něčeho jdu a neznám to, tak si nejdříve o tom něco zjistím, prostuduju.....

Lidi hoďte zpátečku, nevíte do čeho se řítíte.....mnozí si myslím už v něčem takovém, myslím tím nevýslovné peklo...žijí , jenže pak se člověk už neodvažuje to přiznat, aby nebyl za blázna....

Umím takovýmto lidem pomoct......dělám to už skoro dvě desetiletí....takže vím, o čem mluvím...

Granvin (Út, 25. 11. 2008 - 01:11)

Lenka
Nebezpečných je hodně praktik, které se v poslední době dostali k široké veřejnosti a ta je zkouší využívat - spíš si s nima zahrávat. Ne jen pro srandu tyhle praktiky byli jen pro zasvěcené.

Lenka (Po, 24. 11. 2008 - 21:11)

S čím si zahrávají, Mare? Rozveď to prosím.

Mare (Po, 24. 11. 2008 - 20:11)

Vůbec netušíte s čím si zahráváte....někdo tady říkal, že hodně lidí to odnese psychiatrickou léčebnou.....

Něco o tom vím a v životě bych se nepokoušela s tím zahrávat....

Mág (Po, 24. 11. 2008 - 18:11)

Jste blázni všichni kdo to zkoušíte a bojíte se vlastního stínu. Až tehdy, je-li člověk smířen se smrtí a odhodlán získat poznání a vstoupit na cestu duchovního rozvoje, může se pouštět na cesty do neznáma ať už pomocí astrálního cestování nebo jakkoli jinak. Vám všem, kteří jste přesvědčení o tom, že neexistuje nic víc než tak prostá a ubohá hmota, nevěřící a uzavření poznání nebo snad jen připuštění existence něčeho víc...Vám všem vřele závidím. Jen pro srovnání-jsem doktor a vím co všechno lidský mozek dokáže...existuje něco víc, věřte či nevěřte...

Nezalezinajmenu (Po, 11. 8. 2008 - 23:08)

Chtela bych take prispet... driv jsem se o astralni cestovani velice zajimala a pokousela se o nej.. jednoho dne jsem se dostala ven ze sveho tela, ale kdyz jsem se do nej vratila, nemohla jsem se absolutne hybat - byla jsem paralizovana... A to na dobu tří hodin... zkuste si jen tak lezet na posteli a nedokazat pohnout jedinym svalem v tele. Tohle je to nebezpeci a ja uz jej nehodlam podstupovat, nekdy by si clovek totiz mohl ublizit na delsi dobu... for martin: mas pravdu, deje se ti neco podobneho, je to casot nasledkem snahy o AC... spankova obrna neni nic moc k zasmani, jelikoz ji muze mit i clovek aniz by chtel a navic - opravdu to neni prijemna nemoc do budoucna, at se potom budete snazit o AC nebo ne, je velka pravdepodobnost ze vam to zustane... A ano, existuje odbornici na AC a prave jen za jejich pritomnosti bych byla ochotna tohle jeste nekdy posdtoupit.. zdravim a budu sledovat odpovedi...

Reklama

Přidat komentář