Reklama

Astrální cestování(výstupy z těla)

vladka (St, 31. 10. 2012 - 15:10)

U me to asi neni astralni cestovani,ale nekolikrat tydne mivam tak skutecne sny,ze se stykam ze svymi zesnulymi prarodici-je mi 40 a zemreli kdyz mi bylo asi 13.Je mi s nemi strasne krasne,pokazde se vrele vitame jako bych si to chtela vynahradit,co jsem nestihla,ale zvlastni na tom je coz teda nechapu,jak babicka a deda jsou slepi.

Gabi (Čt, 25. 10. 2012 - 22:10)

Astrální cestování..pokud člověka v polospánku "cosi" vytahuje z těla, k tomu silné vibrace, nepopsatelné zvuky...praskání, jako když vás něco vytahuje ze smůly na stromě...obrovská síla..nic příjemného...

KIKI (Út, 9. 10. 2012 - 23:10)

Ahoj,mě výstupy z těla děsí,mám je dost často nejvíce když si jdu přes den lehnout a vidím nejen sebe ale i ostatní kolem mě,včetně toho co si povídají a hlavně mám problém se vrátit zpět do těla.Chtěla bych vědět zda moje tělo funguje normálně když je duše nahoře.

Fido (Po, 24. 9. 2012 - 00:09)

Plchu, jednak to zjednodušuješ a jednak mícháš dohromady různé jevy; pak se to lehko odsoudí. Samozřejmě se mi může zdát cokoliv, nebo si to můžu představovat (uvedené chození po Měsíci). To ale není astrální cestování - jinak bys nám mohl popsat jiné planety, jak to tam vypadá a podobně. Ale při výstupu z těla tito lidé vidí konkrétní místnost, skutečnou postel, na které přímo oni leží. (Mně se tohle ani přes všechny děsivé sny nikdy neuskutečnilo.)

PLCH (Ne, 23. 9. 2012 - 22:09)

Tak to by mně tedy vážně...Astrální cestování je jen představa. Nechápu proč tomu tak všichni říkají. Je to sen a ne realita. Jen představa. Představím si že chodím někde po měsíci a tak tam chodím ale neni to reálné.Všechno co je ve snu není skutečné.Můžu si představit cokoliv ale nebude to doopravdy.Není to ani důkaz posmrtného života.

A. (St, 12. 9. 2012 - 01:09)

Mě by spíš zajimalo, jak se toho dá zbavit. Je to celkem nepříjemné a dost často se kvůli tomu pořádně nevyspím. Děkuji předem za všechny rady .

Duša (Čt, 6. 9. 2012 - 14:09)

Smejem sa tým ... čo neveria..

ano, (Čt, 23. 8. 2012 - 10:08)

Vsetci,ktori tu inym...psychiatr by mohl povídat. Problém je i v tom, že oni diagnostikují všechno, co není v "normálu". Léčí dost lidí, kteří vidí, slyší, cítí něco jiného než ostatní. A protože si s tím sami nevědí rady, nevědí, co s tím, tak se svěřili lékařům "odborníkům" a dočkali se diagnozy. Přitom jsou úplně v pořádku. Nemluvím o skutečně psychicky nemocných lidech, jen to nejsou všichni, kteří jsou takto označeni.

mm (St, 22. 8. 2012 - 20:08)

Vsetci,ktori tu inym radia,aby to vyskusali su podla mna,adeptmi na psychiatricke kliniky,alebo uz su psychicky naruseni.Keby sa do diskusie zapojil nejaky psychiater,ten by vam tu mohol poskytnut stovky pribehov takychto nestastnikov.

MM (St, 22. 8. 2012 - 20:08)

na astralne cestovanie sa umriet isto neda,to je poriadne klamstvo.A to,ze sa moze stat,ze sa nevratis spat,to sa da vysvetlit tym,ze jednoducho uz sa nevratis ku zdravemu rozumu,jednoducho Ti svihne.Kazdemu,kto sa s tymto fenomenom zahrava,hrozi,ze mu svihne.Psychika cloveka je nastavena tak,ze akonahle zacne clovek skusat rozne techniky z ezoteriky,ku ktorym poatri aj vec,o ktorej sa tu bavime,-psychika sa brani,ak nepomozu ani obranne mechanizmy psychiky(strach,uzkost,neprijemne pocity),po case sa to zvrhne na psychozu.

Kuba (St, 22. 8. 2012 - 20:08)

Ahoj i me se stalo neco...Psal jsem to přes mobil tak se omlouvám za chyby v mezerach a na konci ma byt že a ne za

Kuba (St, 22. 8. 2012 - 20:08)

Ahoj i me se stalo neco podobneho, sedel jsem ve svém pokoji na posteli a zadival jsem se do jednoho mista, protoze se mi nechtelo nic delat tak jsem tak sedel asi 15 min. cítil jsem se divne. Najednou jsem se zacal vzdalovat od svého tela směrem vzhůru, vylekal jsem se, protože jsem videl jak sedím na posteli asi ze 2 metru. Jakoby v místnosti ani nebyl strop. A najednou jsem zase zacal klesat az jsem se dostal zpět do tela. Pote jsem se dozvěděl ze bych si s tím nemel zahravat, pry ze bych se do tela nemusel vrátit ja ale nejaký démon nebo jina duše, slyšel jsem za jich tam je plno

Pjotrik (Út, 14. 8. 2012 - 23:08)

Nevrátit duše do těla a...A ako sa o tom akože chceš dozvedieť? :D Človek, čo zomrel na astrálne cestovanie o tom rozprávať už nebude a podľa lekárov bude príčina smrti zlyhanie srdca.

jerzy (Út, 14. 8. 2012 - 16:08)

Nevrátit duše do těla a bude konec? Už se někdy stalo, že by někdo umřel na astrální cestování, může mi někdo dohledat důkaz? Přijde mi to jako ptákovina

jméno (St, 8. 8. 2012 - 13:08)

bohužel to není pravda,...Ahoj,ty máš nějaké zkušenosti s AC ?Ale přímo?Né že by jsi slyšel od někoho?Jen se o to už dlouho dobu zajímám a zatím jsem nenarazila na nikoho kdo by mi o tom něco z vlastní zkušenosti řekl.Jen jednou můj známej mi řekl at to nezkouším že on s tím nemá dobré zkušenosti ale nikdy se o tom nechtěl bavit,tak nevím co si o tom myslet :) Děkuju za koment ;)

Dalibor (Po, 23. 7. 2012 - 18:07)

Ahoj,bavíte se nejspíš o levitaci duše,čož není až tak těžké se naučit,já to dokážu kdykoliv jsem odpočatý a jen tak si ležím,ale moudří lidi mi poradili,abych si s tím nezahrával,že se opravdu nemusím vrátit do těla a bude konec.

23.7.2012-Rita (Po, 23. 7. 2012 - 17:07)

Ja taky jsem to zazyla ale je pravda ze jsem se bala ze nedokazu se vratit do svecho tela, tak rychle jsem se probrala ze strachu!!!(nespala jsem,lezela jsem a nahle sem cestovala po za mojim telem).

anonym (So, 21. 7. 2012 - 22:07)

Atralní cestování je...bohužel to není pravda, cestu zpátky najdeš pokaždé a nebo se prostě probereš když už se budeš chtít vrátit ..to je vše :)

Peca (Út, 3. 7. 2012 - 13:07)

Atralní cestování je realné a taky dost nebezpečné.Může se stát ze duše nenajde cestu ke svému tělu....

yyy (Út, 19. 6. 2012 - 10:06)

takže ani ke Kalousovi do jídelny mě to nedovede? Blbý

Reklama

Přidat komentář