Reklama

Astrální cestování(výstupy z těla)

Zuzka (Čt, 16. 6. 2011 - 15:06)

Dobrý den, chci vám vylíčit, co se mi stalo, protože sama vůbec nevím, co to mohlo být. Jednou v noci se mi zdál sen o nějaké paní, s kterou se mmi hrozně hezky mluvilo. Najednou mi řekla, že když budu chtít odevzdat své tělo, ať jí řeknu. Tak jsme spolu lítali ve vzduchu..A najednou jsem se jakoby probudila a hned na to začala padat..v uších mi hučelo jako rádio, když se ladí. Jen hrozně nahlas nenalazené rádio, které pomalu dostávalo souvislý zvuk. Bála jsem se, tak jsem se tomuto pocitu nepoddala. Ještě 2x jsem začala upadat. Musela jsem rozsvítit a sednoust si na chvíli. Zajímalo by mě, co to mohlo být a jestli se tomu můžu kdyžtak příště poddat? Děkuji

Thera (Út, 17. 5. 2011 - 19:05)

Tak si cestuj bez obav.Bože..Špunty v uších a klapky na očích co..?..

Tabita (Ne, 8. 5. 2011 - 08:05)

Ahoj,koukám že se ti to...Dá sa ísť aj do minulosti ??? Je to zlé či dobré ???

jasom (So, 16. 4. 2011 - 17:04)

Treba si o tom niečo prečítať. Dobrá kniha je od Roberta Petersona: Astrílní cestování. Dá sa stiahnuť aj na internete.

suei (St, 13. 4. 2011 - 17:04)

Astrální cestování je reálné, ale je těžké se to skutečně naučit... Při snahách se to často nepovede a pak, když o to člověk neusiluje, tak to najednou přijde. Jen je těžké rozpoznat, zda jde o snovou realitu, nebo skutečnou astrální realitu bezprostředně obklopující fyzický svět. Mám jediný výraznější zážitek, kdy jsem se dostala do astrálu ve spánkové paralýze, když jsem cítila intenzivní elektrické zvonění v uších. Tehdy jsem se dokázala vědomě odpoutat do astrálu, do pokoje, ale byla to bohužel snová realita, protože neodpovídaly detaily a navíc jsem nebyla plně vědomá, podobalo se to spíše polovědomí, proto jsem brzy ztratila koncentraci a normálně usnula. Myslím si, že pro astrální cestování musí mít ten někdo pro strach uděláno :-D mnoho těchto zážitků může člověka vyděsit. Před spaním se mi někdy stává, že vidím svůj pokoj skrze zavřené oči, ale jakmile si to uvědomím, vše zase zmizí. Chce to cvičit a hlavně dovolit své mysli to skutečně pochopit a přijmout... Bohužel se mi to stále nedaří, jak bych chtěla. Možná moc tlačím na pilu :-) Obdivuju, že se to někdo naučil za 2 měsíce - asi k tomu musí být silné predispozice. A silná motivace, důvod, nejen asi zvědavost. Tak sílu a ochranu astrálním cestovatelům.

Patrik (Ne, 10. 4. 2011 - 12:04)

jo to vam vsem zavidim me se to zatim nepovedlo

Stejně tě z léč (So, 2. 4. 2011 - 08:04)

když už budete něco...Tak si cestuj bez obav.

Astral Men (So, 2. 4. 2011 - 08:04)

Ahoj,koukám že se ti to povedlo,já už cestuji 6let,ale povedlo se mi to až po 2 mesičnim trenovani.
Dejte si na to pozor,radím zjistit jak z toho ven.

čarodějka (St, 16. 3. 2011 - 10:03)

když už budete něco takového zkoušet, tak poproste o ochranu vyšší bytost a přistupujte k tomu s velkou pokorou. Mně se to stává, když někdo v mé blízkosti zemře. V tu chvíli je to pro mě snadné a přirozené. Když mi zemřela kamarádka, tak jsem s ní cestovala a ukazovala mi, jak je to jednoduché. A měla jsem pocit, že chápu popctatu všeho, i když pro to nemám slova. Od té doby s tím vědomě pracuji. Jednou jsem se opravdu nemohla vrátit a dostala jsem velmi důrazné varování. Ptala jsem se na věci, které mi měly zůstat skryté. Ale já se tam dostala. Bylo zvláštní, že na to co jsem se ptala a dostala odpověď, jsem po čase viděla v dokumentu a teprve jsem pochopila souvislosti. Je to ale velmi vyčerpávající a i když vím, že jsem toho schopná, tak to nemůžu dělat často.

kdes (Út, 15. 3. 2011 - 22:03)

Ahojte:) chcela by som...to četla, že se nemá opuštět místnost? Snad poprvé, aby ses toho nelekla.

Simule (Út, 15. 3. 2011 - 20:03)

Ahojte:) chcela by som skúsiť astrálne cestovanie..všade píšu že by sa nemalo vychádzať z miestonosti v ktorej sa človek nachádza.. čo sa môže stať? a nemože sa mi stať že sa nebudem vedieť vrátiť?

milan (Pá, 11. 3. 2011 - 10:03)

Milane, to je zážitek jako...o to se prave snazim,ale nejak se mnou nechce mluvit:)

Jíra (Pá, 11. 3. 2011 - 02:03)

Milane, to je zážitek jako do rubriky TAJEMNO. Pro úplnost celého případu bych se zeptal, je-li možné ještě dodatečně zjistit, jestli měla ta dívka ve stejnou dobu také nějaký konkrétní zážitek, sen, dojem...

milan (Čt, 10. 3. 2011 - 22:03)

jednou hned po ulehnuti k spanku a zavreni oci,jsem se dostal do stavu,kdy jsem na posteli u mych nohou videl sedet stribrnou siluetu jedne holky,kterou znam,jak se diva na jeden plakat,ktery jsem mel poveseny...Po chvili se zvedla a natahla se po plakatu a strhla ho...leknul jsem se,probudil a videl,ze ten plakat opravdu pada...

nojo, (Ne, 6. 3. 2011 - 11:03)

změň kuřivo, anebo zajdi k...když něčemu nerozumíš, je lepší druhé urážet. Pro jistotu.

jon (Ne, 6. 3. 2011 - 00:03)

nemam stim žadné skušenosti,ale pokud to funguje tak je to super

hana (Ne, 20. 2. 2011 - 22:02)

astralni cestovani proste...Ale je možný.

MIchal (Ne, 20. 2. 2011 - 13:02)

astralni cestovani proste neni mozne,zadny clovek na tomhle svete nema- a ani nevlastni nadpozemske sily-to proste neni mozne ,podle mne si to petete s jogou a s meditaci .To je proste nesmysl....

pro Někdo (Ne, 20. 2. 2011 - 12:02)

Ještě něco. Hlavní je ale...máš pravdu. Celkem je to k ničemu, jen krásný zážitek.

Někdo (Ne, 20. 2. 2011 - 12:02)

Ještě něco. Hlavní je ale poznávat sám sebe, v tomto světě(přemýšlet o každém skutku, co děláte). Astrál berte jako nějakou hru, nebo okořenění váší duchovní cesty, k duchovnímu probuzení to nemá ale moc společného. ;)

Reklama

Přidat komentář