Reklama

Astrální cestování(výstupy z těla)

Rademijas (Pá, 4. 7. 2008 - 15:07)

Pokud se chcete dozvědět něco o AC tak pište na ICQ:377-449-484

Granvin (Ne, 29. 6. 2008 - 08:06)

Odborníkem :D Odborníkem na astrál? :D

Martin (Ne, 29. 6. 2008 - 01:06)

No, ja jsem si donedavna myslel, ze umim astralne cestovat, pac jsem pred spankem dokazal nejak myslenkou vznest nahoru a videl jsem sam sebe, jak spim.. Jenze jsem zazival nehorazny strach a nedokazal jsem se pohnout.. Kdyz jsem pak sel za odbornikem do nemocnice, rekli mi, ze zazivam spankovou obrnu.. takze jako dobry, no.. :)

Granvin (St, 25. 6. 2008 - 21:06)

Už nějakou chvilku, když večer medituji, tak jen nechávám v mysly plynout myšlenku na astrál. Až bude vhodné, abych se do něj dostal, tak se tak stane, ale nemá smysl se tam lámat za každou cenu. Člověk, který na to není připraven tam nemá co dělat. Nehledě na to, že na duchovní cestě je to stejně jako práce s čakrama taková zbytečná a zavádějící rachomejtle.

nex (St, 25. 6. 2008 - 00:06)

terko astral neni nebezpecny sam o sobe (max v nem muzes videt veci,na ktere nejsi psychicky pripravena),ale jak ty mluvis o psychiatrii,tak to je skutecne pravda.Hodne joginu uspechalo vstup do astralu a pak z toho meli problemy. To dulezite se nachazi na cakrach,astral je na srdecni a pokud bys chtela skutecne bezpecne cestovat,mela bys mit otevrene tuto a VSECHNY pod ni (coz je prave ten kamen urazu,co hodne lidi nedodrzuje a z toho prave vyplivaji ony problemy). Tudiz nedoporucuju nikomu "nasilne se bourat" dovnitr bez pouziti caker. Mejte se

s. (So, 7. 6. 2008 - 23:06)

Myslím, že Hannah to pojímá velmi rozumně. Ne každý v sobě dovede najít takovou bezpečnostní záklopku, aby event. poznal, kam až může a co by mu přivodilo potíže.
Experimentovat s podobnými věcmi jako je astrální cestování, a nejenom to, bez dostatečné duchovní přípravy a potřebných schopností je dost lehkomyslné.Člověk si tím může přivodit naprosto nečekané problémy - vím o čem hovořím , a proto varuji - buďte opatrní a nebuďte v duchovní oblaasti lehkomyslní. Také si velmi pečlivě vybírejte lidi - ať už léčitele či jiné esoteriky, které necháváte na sebe působit, resp. působit na vaši auru, na váš astrál.
Ne každý je duchovně vyspělý a ne každý přistupuje při tomto působení s čistým srdcem.

lan gastovski (So, 7. 6. 2008 - 12:06)

Lidi neblázněte, vše je jen práce představivosti a sugesce. Nic jako opouštění těla neexistuje.

terka (Čt, 22. 5. 2008 - 20:05)

Astrální cestování není bezpečné. Zvlášť když ho děláš jen ze zvědavosti, protože to chceš zkusit, a nemáš za sebou roky duchovní a duševní přípravy. Můžeš na sebe nabalit něco z astrálu, a ono ti to pak pěkně znepříjemní (ne-li znemožní) běžný život. Dost astrálních cestovatelů končí na psychiatrii. Koukni na www.tynvlud.cz, tam je astrální cestování (astrální výstupy z těla) pěkně popsané, i to, proč by to nepřipravený člověk neměl dělat.

Hannah (Čt, 22. 5. 2008 - 19:05)

Nevíte někdo je toto astrální cestování nebezpečné?? Moc o tom nevím, ale zajímá mě to a na žádné stránce, kterou jsem si o tomto přečetla jsem nenašla žádné negativum. Chtěla bych ti někdy vyzkoušet ale celkem se bojím.

Kaca (Pá, 14. 3. 2008 - 03:03)

V tom pripade mam otazku, je mozne, kdyz nekdo muze astralne cestovat, mohl me navstivit v dobe kdy spim ? Nekdy mam pocity, jako kdyby se tak delo. Jde o to, ze nekdy citim jako by nekdo manipuloval s mym telem, nebo citim, ze me nekdo liba na tvar,atd. Jako by to byla realita.

mona (So, 16. 2. 2008 - 10:02)

Ale kdeže! Z týchto vecí som viac menej teoreticky mimo. A nebola som "tam"- aspon si to vedome nepamatám. Možno, ked som naposledy umrela :-D Ale s tým vedomým naladovaním sa som sa tam nedostala- ved som to zakaždým zo strachu o zdravie zrušila pred tým, než k niečomu stihlo dôjsť- pravdupovediac, neviem, k čomu by došlo, aj ked mám len predstavu (iba taká tipovačka:)).

L (So, 16. 2. 2008 - 10:02)

Mně se stává,že se nemohu pohnout,jako by mě něco táhlo za páteří vzadu-nedá se to vůbec popsat.A chci se pohnout a nejde to,chci zakřičet a nejde to.Stává se mi to při usínání,ale vím,že ještě nespím.Znáte to někdo?jako bych byla někde "zakonzervovaná"Je to moc divné,opravdu se to špatně popisuje.

Payundishi (So, 16. 2. 2008 - 10:02)

ty o tom něco víš?Máš osobní zkušenost?

mona (So, 16. 2. 2008 - 10:02)

Dík, ale možnosť, že si tým zbytočne ublížim mi nestojí za ten risk. Radšej si užijem tu a teraz, čo mi bolo pri narodení pridelené a "tam" sa skôr či neskôr dostanem či budem chcieť alebo nie. To úplne každý. Niet sa kam náhliť, neutečie to :D

Payundish (So, 16. 2. 2008 - 00:02)

Jestli tě to zajímá, jdi do toho! Dají se s tim dělat neomezené věci, a když máš k tomu takovýhle potenciál, tak se podle mě můžeš dostat dost daleko! Držim palce!!§

mona (Pá, 15. 2. 2008 - 19:02)

To, čo sa tu píše sa mi stáva stále. Doteraz som nevedela, že je to normálka aj u iných. Chvalabohu, že vás je tolko! :) To znamená, že mi nešibe :D !!!
Naučila som sa to- tak nejak spontánne ovládat: vibračný stav vyvolať a zrušiť, kedy chcem. Hlavne po tom, čo som si tým vyvolala nepríjemné fyzické symptómy, dostala som strach a snažím sa držať myse? zámerne viac pri zemi, aby k tomu nedošlo. Stávalo sa mi to, aj ked som plne bdela. aj som počas toho bola pri plnom vedomí. Hocikedy. Aj vo vlaku..hocikde- stačilo len "naladiť" mozog na nejaké- nazvem to "špecifické frekvencie"- neviem to adekvátne pomenovať, lebo neviem, o čo tam ide. vždy mi pritom zásadne začal brnieť nos a ústa, ruky a nohy zostali studené, v ušiach mi začalo znieť vysokofrekvenčné pískanie a už to tu bolo- nad vrchom hlavy som pocítila "fukot" a dotyk akéhosi vetra, ktorý sa akoby krútil do víru, stav sa zintenzívnoval až dovtedy, kým som nedostala strach, že sa mi niečo na tele "pokazí"-cítila som totiž, že pre hmotné telo to je riadna záťaž. Preto som sa zakaždým preladila na našu klasik 5-zmyslovú "frekvenciu". A preto som sa ani dalej nedostala. Už sa tomu vedome vyhýbam a už si viac vážim obyčajné "prízemnosti" ako malé atrakcie, ktoré možno zažiť na výlete v hmotnej dimenzii. Zatial nevidím dôvod sa "tam" utiekať, čo je podla mna známka toho, že na tie jemnohmotné dimenzie ešte nie som asi pripravená. Je lahké naviazať kontakt a je lahké držať si od toho odstup. Ale mne osobne sa zdá velmi náročné "tam" vstúpiť a vydržať. Asi som moc hrubá :-)

EN (St, 31. 10. 2007 - 13:10)

Mám takové děsivé sny. A nebo bych ani neřekla sny, spíše mi to připadá, že jsou to předtuchy. V těch snech se mi vždycky zdá o mém synovi. A kdykoliv se mi tento sen zdá, tak za nějaký den je nemocen. Jenomže ten sen mě vždycky naznačí s čím bude marodit. Napřed jsem z těch snů byla strašně špatná. Jednou byl celý omotaný fáčem a ležel v nemocnici

Návštěvník (St, 31. 10. 2007 - 13:10)

Nikoleto - jedná se o spánkovou obrnu, což je normální a není to nebezpečné. Souvisí s ní i "hororové" sny a představy, pohledej na Doktorce.cz, existuje o tom diskuze

Nikoleta (St, 31. 10. 2007 - 10:10)

Ahoj,už delší dobu no spíš náký ty roky,se mi stává,že když spim tak cejtim jak mi někdo líbá po krku,občas se mi zdá že je semnou provozován i sex a když se z toho v noci probudím,tak je to jak kdyby to bylo peřd chvílí.jednou jsem měla opravdu i vlhkej krk a bolelo mi mezi nohama jako bysem ho tam fakt.....měla jsem to třeba i celý týden pak jako by byla pauza a zas a zas...když toto ustalo,začala jsem se v noci probouzet nebo spíš sem byla v takovém mikrospánku??já netušim co to vždy je,prostě jako bych ochrnula ,nemůžu mluvit a vždycky můhu hejbat jen levym malíčkem jinak ležim jak prkno,nemůžu otebřít oči jako kdyby mi něco nechtělo abych se koukala,jendou se mi to ale podařilo,viděla jsem bíý mžitky nevim kam až to směřovalo a nad obličejem z těch mžitků jako by obličej,radši sem je zavřela,škrábala jsem levym malíčkem o mého přítele a marně se snažila vydat nákej zvuk ale vyščel ze mě jen vzduch...fakt nevím co to je ,mám to už dlouho,včera jsem to měla zas a přišlo mi to nekonečný kdy jsem se modlila kdy to zas přestane...PROSIMVÁS NEVÍTE CO BY TO MOHLO BÝT??nebo jak se toho zbavit?? myslíte že jsem třeba náké medium???já už fak si nevím rady.....mnohokrát děkuji za odpověd....

Smajdalf (Pá, 26. 10. 2007 - 18:10)

hej hou lidi... Sem taky zkousela to astralni cestovani, ale proste se nemuzu dostat ven z tela. Sice "vibruju", ale proste se z ty podlahy nevodlepim... Nechteli byste mi pls poradit??? diky

Reklama

Přidat komentář