Reklama

Obřízka

Tony (St, 25. 4. 2018 - 23:04)

Tondo , ono je to vážně...sarde, mě přímo cirkumfetišisti svou agresivitou vyprovokovali, že jsem se stal tím, čím jsem dnes.

sardanapal* (St, 25. 4. 2018 - 17:04)

Zhruba 70% všech...Tondo , ono je to vážně těžký , ale řekl bych asi toto - ať si každý své zvyklosti nechá ve své domovině a neobtěžuje tam , kde se to příčí ...
Ono i takové pilování zubů musí dost bolet . Nebo mrzačení "žirafích žen" , kdy mají díky kruhům atrofované šíjové a krční svalstvo ...

Na druhé straně máš ,ale zase pravdu Ty : žádný dítě si , jakékoliv bolestivé rituály samo pro sebe nevymyslí ...
Podívej - někeho sere obřízka a jiný by sám vraždil za zabití oslíka do Uheráku ...

Tony (St, 25. 4. 2018 - 17:04)

Zhruba 70% všech filipínských chlapců trpí následkem jejich obřízky postraumatické stresové poruchy.

Více zde: https://www.obrizka-chlapcu-cz0.cz/news/mala-operace-/

Promiň, z každého, kdo to zvěrstvo obhajuje, jako ho tu obhajuješ ty, se mi totálně obrací žaludek.

Tony (St, 25. 4. 2018 - 17:04)

*. Nakonec v některých zemích se chlapci na začátku puberty na ten zákrok vyloženě těší, i když vědí, že to malinko může bolet. Obřízka je tam slavnost pro celou rodinu nebo celou komunitu. Nebavíme se o tzv. ženské obřízce, která je nepřípustným barbarstvím. Bavíme se o neškodné obřízce mužů či chlapců, kde jde o jednoduchý zákrok se zdravotními přínosy a minimálními riziky. *

Takové náboženské férie jsou pro normálního člověka naprosto ohavné, ne všichni chlapci se na to těší. U mnohých byla po tom zákroku prokázána POSTRAUMATICKÁ STRESOVÁ PORUCHA.

Tony (St, 25. 4. 2018 - 17:04)

jinde si hraješ na teologa a...Zmrzačující amputace předkožky vůbec není neškodným zákrokem, který má svá pozitiva. Za tu dobu, čtyři roky, co se tím zabývám, vím o velké fůře mužů, kterým zmrzačující amputace předkožky poničila jejich sexuální život. Nové vědecké výzkumy prokázaly, proč tomu tak je. Proto je rituální náboženská obřízka zcela zavrženíhodná. Naštěstí jsou židé i muslimové, kteří toto vědí a proti tomu zvěrskému zvyku bojují. (nechci se tu doknout zvířat, ta takovou ohavnost neprovádějí)

Tony (St, 25. 4. 2018 - 17:04)

já se nesetkal s tím, že...Už z toho, jak se stavíš i islámu, tak mi vychází, že jsi opravdu ten PAN CHYTRÝ, který se po pár letech znovu osmělil.

Tony (St, 25. 4. 2018 - 17:04)

já se nesetkal s tím, že...Tvé další pokrytectví. To je ošetřeno zákonem, jako vnucená obřízka dívek. Takže to není unás věc pro aktivisty, ale jedná se u záležitost pro orgány v trestním řízení.

Tony (St, 25. 4. 2018 - 17:04)

kdo má zatemnělý mozek,...Prosím tě, nesrovnávej tu demagogicky věci, které srovnat nelze. Přirovnávání se zuby agresivní cirkumfetišisté velice rádi dělají, jenže tu se jedná o zcela jinou věc.

sardanapal* (St, 25. 4. 2018 - 16:04)

Meleš tady úplný hovadiny...Beru to zpět ...
Tak sem se zamyslel a říkám si :Vole , taky na Vánoce zabíjíš kapra , jako kluk si chodil po mrskutu , nevadí ti kupírování psů a králíka si taky sem - tam říznul na veselo a pes ti taky chutnal ...
Co dodat , to bych asi byl pokrytec - brát druhým jejich zvyklosti (pokud je dělají tam kde je to běžné a tradicí)...

sardanapal* (St, 25. 4. 2018 - 16:04)

kdo má zatemnělý mozek,...Meleš tady úplný hovadiny a nesmysly ...
Zatemnělé mozky - to jsou právě ti propagátoři nejrůznějších rituálních a náboženských nesmyslů a je jedno jestli je to

Tony (St, 25. 4. 2018 - 14:04)

zařízení Amed, sídlící...Tu je v kolizi svrchovaného práva dítěte na SVÉ VLASTNÍ TĚLO, s právem rodičů na náboženskou výchovu. Vím o případech mladých mužů, kteří kvůli té obřízce nejen nenávidí své rodiče, ale též velmi těžce kvůli tomu nenávidí náboženství které za to může. Kdo v tomto pokrytecky upřednostňuje náboženské právo rodičů, tak se myšlenkově vrací do středověku. Ty jsi pro mne v tomto STŘEDOVĚKÝ ČLOVĚK.

NA 95% zmrzačujících amputací předkožky ze "zdravotních důvodů" se v ČR dělá naprosto zbytečně. Takové naprosto zbytečné řešení je UBLÍŽENÍ NA ZDRAVÍ a je neetické. A to se týká i toho AMEDU, nečetl jsem u nich ani slovo o záchovné operaci. Naštěstí znám primáře, který v tomto jedná eticky a kam rodiče posílám.

Tony (St, 25. 4. 2018 - 14:04)

když mě budou bolet zuby,...Tak proč ho tu osočuješ křivě z toho, že je MUDr Ořezávač, když to dělá jiná doktorka. Z tvého příspěvku jasně vyplývá, že to zařízení na tom rejžuje, takže i přesto, že má jinak dobrou pověst, tak své dobré pověsti zneužívá k tomu, že se tam provádí ohavná medicina. Snad to není ta doktorka, co udělala podvod na zdravotní pojišťovnu a nechala na přání tu píšící bigotní Hany, která takto nechala zmrzačit pohlaví svého jedenáctiletého syna aby se už napříště nemohl dopouštět jistého smrtelného hříchu, jak to její chorá bigotní mysl vnímala.

opakuji (St, 25. 4. 2018 - 14:04)

zařízení Amed, sídlící na Poliklinice Budějovická má to nejlepší hodnocení od rodičů dětských pacientů. Nakonec poliklinika by pod svojí střechou neměla doktora, který by jí kazil pověst, prostě by musel dělat jinde, kdyby byl břídil. Je to špičkové pracoviště, teda běžné rutinní zákroky, ale odvádí u nich perfektní práci. Ono jde o pečlivost, většina operací nejsou transplantace nebo operace srdce, složité operace na mozku nebo páteře. Většina operací je "banálních", jenže toho je nejvíc potřeba. A taky se na to umírá, na neoperované prasklé slepé střevo se umře stejně jako na infarkt.
Nemá smysl diskutovat o dětských obřízkách. Kde to je náboženství, tak rodiná má právo praktikovat svoji víru. Kde to doporučí lékaři, tak není o čem diskutovat. Jen tak pro okrasu většina chirurgů ani dítěti obřízku neprovede, dospělému ano, za peníze.

Jo (St, 25. 4. 2018 - 14:04)

A Pak nelži, že ti o...když mě budou bolet zuby, tak asi půjdu ke kovářovi, aby mi je vytrhl. Nepůjdu k zubaři, ti dělají ohavnou medicínu. Dr Povolný dělá hlavně jiné operace, různé kýly atd. Ale dětští chirurgové pochopitelně dělají i ty obřízky. Nedělá to kvůli zbohatnutí, doplácí se tam 2 tisíce, spíš asi na nadstandard. Dělá to u dětí, které mají obřízku lékařsky indikovanou, ani nevím, jestli provádí obřízku jen na přání rodičů. Jestli ano, pak zcela okrajově a proto, aby vyhověl, ne aby na tom "rýžoval" peníze. Navíc ty obřízky nedělá on dělá to tam jedna ze dvou doktorek, které tam krom něj operují. Mají to rozdělené, takže každý dělá svoje.

Tony (St, 25. 4. 2018 - 06:04)

A Pak nelži, že ti o mrzačení dětí amputací předkožky nejde, když tu dáváš odkazy na dětské doktory, kteří provádějí ohavnou medicinu.

amed (St, 25. 4. 2018 - 01:04)

https://www.znamylekar.cz/jiri-povolny/chirurg/praha

odkaz (St, 25. 4. 2018 - 01:04)

na mudr povolného a jeho zdravotnické zařízení. http://www.chirurgie-amed.cz
Poliklinika Budějovická
A. Staška 1670/80, Praha 4
"Žlutá budova" vchod č.6
(Metro C - Budějovická)

Hodnocení od pacientů pět hvězdiček.

dobré reference (St, 25. 4. 2018 - 01:04)

Jenže mistr Zkoumal tu dal...mudr povolný, dětský chirurg. Ale jistě by zvládl obřezat i dospělého. Akorát že se u něj musí něco platit. Výborný operatér.

Tony (St, 25. 4. 2018 - 00:04)

nepíšu tu žádné osobní...Jenže mistr Zkoumal tu dal přímo reklamu na doktora, který zavedl zvrácená obřízkový průmysl dětí v Praze.

Já ho tu jmenovat nebudu, ale pouze z toho důvodu, aby to nečetla nějaká blbá nána a jí tak nechtěně nedal návod.

Jistá Lenka k tomu napsala:

Lenka Vloženo 23.02. 2017, 20:58 Reagovat Kotva
No tak hlavně, aby jsi vysvětlila synovi, ze jsi ho nechala obřezat jen tak bez důvodu u největšího pedofila v Praze. Alespoň jeden z nich si tu obrizku užil, a tvůj syn, až zjistí co jsi mu udělala, tak ti to třeba jednou oplatí. Je 21.stoleti a on to na 99 procent dohromady dá.

luci (St, 25. 4. 2018 - 00:04)

Pane CHYTRÝ, jak vůbec...Když ono je hlupákům v tom náboženském tmářství tak dobře a nenechají si ho vzít.

Reklama

Přidat komentář