Reklama

Obřízka

Tony (Čt, 26. 4. 2018 - 01:04)

dost dospělých mužů na to...°Tak bych nějak poradil, by se každý staral o své a nestrkal nos do cizích věcí. Taky mu nikdo neradí do života, tak ať se tak sám taky chová. To platí pro každého. Rady dávat, jen když jsou vyžádané, dkyž se někdo na to ptá.Obřízky dělají třeba australští domorodci, místní černoši, což je rasově něco zcela jiného než Afričané. I v Africe je obřízka dosti rozšířená, nejen mezi muslimy. Též Amerika a celý anglosaský svět, Jižní Korea atd.°

Ano, na základě náboženského tmářství, nebo což je ještě mnohem horší, na základě kryptonáboženské pseudovědy, což je případ anglosaského světa a Jižní Koreje. Jenomže tu vědomě lžeš, až na polovinu USA se z toho ten anglosaský svět už vymanil.

Tony (Čt, 26. 4. 2018 - 01:04)

dost dospělých mužů na to... 26.4.2018 00:00 - je to moderní

°dost dospělých mužů na to jde, protože se jim to LÍBÍ, nebo se to líbí ženám a oni se chtějí líbit jim. I kdyby některá matka to chtěla pro syna z tohoto důvodu, tak jí do toho nemá nikdo co kecat. Je to věc matky dítěte. Ale v naší zemi se nechává obřezat jen pár dospělých mužů, není to rozhodně desítky procent, a u dětí je nezdravotní obřízka téměř vždy z důvodu náboženství. Z jiných důvodů minimálně, jestli vůbec. °

Tak začínám nabývat dojmu, že poslední dva příspěvky zase napsal mistr Zkoumal. ta úchylka, kterou tu obhajuje se jmenuje acucullofilie a žádná úchylná acucullofilní matka nemá právo morální právo kvůli své úchylce zmrzačit pohlaví svého syna amputací předkožky a tak ho učinit doživotně nešťastným.

Pokud naletí dospělý, tak může nadávat pouze na svou vlastní blbost, ale co chudák nevinné dítě. Uvedu tu svědectví jednoho dospěl=ho, který ted nadává pouze na svou vlastní blbost.

novel2007:
Anarxik: 1) Nic o obrizce nevis, 2) Jsi zena a nemuzes to posoudit z muzskeho pohledu, 3) Ja jsem muz, ktery obrizku podstoupil v dospelosti a dobrovolne, takze muzu posoudit ... a rikam, ze je to opravdu brutalni rozdil v prozitku - po obrizce skoro nic, proto delsi vydrz. Nejsem sam, existuje rada vedeckych studii, ktere to dokazuji. 4) Vetsina chlapu, co tady chodi byli obrezani ze zdravotnich duvodu, proto nemuzou srovnat, 5) Obrizka v USA je spise byznys, vsak uz procenta obrezanych v USA klesaji. ... Tak tu prosimte netvrd nesmysly, kterym nerozumis

Tony (Čt, 26. 4. 2018 - 01:04)

Tony, s tebou je to čoveče...Steváku, je to marný s tebou, protože evidentně trpíš SYNDROMEM POPŘENÍ ZTRÁTY-

Tony (Čt, 26. 4. 2018 - 01:04)

tady někdo srovnává...° A ve svý nadutosti se viděl chytřejší jak všichni doktoři. Pánové, trochu skromnosti, když nerozumíte medicíně, tak prosím tu tak hloupě nepište. Snad si neděláte legraci, že to snad je studium, když někdo přečte kde co od neznámých zdrojů někde na internetu. Tohle na vš učitelé silně nesnášejí, když studenti někde něco najdou a a pochybný zdroj jako internetovou diskuzi považují a roveň vědeckého zdroje nebo učebnice.°

Je pochybným zdrojem pan profesor Maxmilian Stehr, přednosra Dětské urologické a chirurgické kliniky v Norimberku (mimoto, jako dítě byl nesmyslně obřezaný a tak ví, zač je toho loket) nebo pan docent Rauchenwald z Donauspitalu ve Vídni, z nichž mimo jimé čerpám. Vážený pane, se svými výtkami se obracejte na ně a ne na mně.

Mě studovat mou milovanou medicinu nebylo umožněno, rodiče mě nacpali tam, k čemuž jsem neměl nikdy předpoklady a nikdy jsem tam nemohl být úspěšný. Proto jsem tak alergický na to, když někdo obhajuje nesmyslně práva rodičů nad dítětem, jako by to nyla Barbiena s Kenem.

Steve (Čt, 26. 4. 2018 - 00:04)

Tony, s tebou je to čoveče fakt úplně marný!

Tony (Čt, 26. 4. 2018 - 00:04)

vím o spoustě židů, i náboženských, kterým zmrzačující amputace předkožky, zvaná obřízka vadila a vadí, byl by to dlouhý sloupec jmen.

Namísto toho tu dám vyjádření americké organizace Židé proti obřízce, které zaslala na Island:

Za prvé odmítáme tvrzení, že nedobrovolná obřízka je nezbytná pro praxi judaismu pro samého jedince. Není tomu tak.

...
Za druhé , odmítáme tvrzení, že nedobrovolná obřízka je nezbytná pro přežití judaismu jako specifického náboženství. Není tomu tak.
...
Za třetí , odmítáme tvrzení, že nedobrovolná obřízka je nezbytná pro další existenci Židů jako zvláštního lidu. Není tomu tak.
...
Za čtvrté , odmítáme tvrzení, že nedobrovolná obřízka je nezbytnou součástí židovského života Není tomu tak.
...
Za páté , odmítáme nedobrovolnou obřízku, protože považujeme veškeré genitální řezání u dětí bez jejich souhlasu za porušení základního lidského práva mít neporušené a nepoškozené tělo.
...
Za šesté , odmítáme široké tvrzení, že hnutí za účelem zákazu nedobrovolné obřízky - a specifické tvrzení, že to, co řeší parlament Althing - není nic jiného než zahalený útok na Židy nebo Judaismus, a že je to antisemitismem. Není tomu tak.

Za sedmé odmítáme tvrzení, že právo provézt nedobrovolnou obřízku dítěti je základní právo, které spadá pod rubriku "náboženská svoboda".

To tvrdí samotní židé, kteří jsou sice náboženští ale jsou osvícení a nejsou náboženskými tmáři. Mimoto, pouhé jedno procento českých židů je obřezaných a české židovské obce obřízku novorozenců nevyžadují.

Tony (Čt, 26. 4. 2018 - 00:04)

dost dospělých mužů na to...JE TO MODERNÍ?

Ve skutečnosti je to fetiš. Každá dobrovolně provedená zmrzačující amputace předkožky bez řádného medicinského důvodu je FETIŠ, vážený mistře, už nadpisem namísti nicku jste se tu prokázal jako AGRESIVNÍ CIRKUMFETIŠISTA.

Tony (Čt, 26. 4. 2018 - 00:04)

tady někdo srovnává...Vážený pane chytrý, nejsem vyučený kominík, bylo to rozhodnutí mé matky, že mě dala na školu, kde byl tupý technický drik a kde mne to vůbec nebavilo, takže jsem se jako mladý kluk, kvůli jejímu neuváženému rozhodnutí stal těžkým průšvihářem.

Staré knihovnice v Dččíně a v Ústí nad Labem by mohli dosvědčit, že jsem téměř denodenně po celých 10 let sedával ve studovnách a bedlivě pročítal lékařskou literaturu všeho druhu. Mimoto později jsme na teologické fakultě měli též hodně mediciny a hlavně jsme tam měli základy bioetiky. Když jsem před 4 roky narazil na první případy mužů, kterým zmrzačující amputace předkožky zvaná jinak obřízka zničila jejich sexuální život, tak pro mne byly jejich výpovědi celkem neuvěřitelné. Pustil jsem se do studia cizojazyčných pramenů a ke své hrůze jsem zjistil, že je to s tou občízkou přesně obráceně, než jak jsem se doposavad domníval.

Tony (St, 25. 4. 2018 - 23:04)

Tondo , ono je to vážně...sarde, mě přímo cirkumfetišisti svou agresivitou vyprovokovali, že jsem se stal tím, čím jsem dnes.

sardanapal* (St, 25. 4. 2018 - 17:04)

Zhruba 70% všech...Tondo , ono je to vážně těžký , ale řekl bych asi toto - ať si každý své zvyklosti nechá ve své domovině a neobtěžuje tam , kde se to příčí ...
Ono i takové pilování zubů musí dost bolet . Nebo mrzačení "žirafích žen" , kdy mají díky kruhům atrofované šíjové a krční svalstvo ...

Na druhé straně máš ,ale zase pravdu Ty : žádný dítě si , jakékoliv bolestivé rituály samo pro sebe nevymyslí ...
Podívej - někeho sere obřízka a jiný by sám vraždil za zabití oslíka do Uheráku ...

Tony (St, 25. 4. 2018 - 17:04)

Zhruba 70% všech filipínských chlapců trpí následkem jejich obřízky postraumatické stresové poruchy.

Více zde: https://www.obrizka-chlapcu-cz0.cz/news/mala-operace-/

Promiň, z každého, kdo to zvěrstvo obhajuje, jako ho tu obhajuješ ty, se mi totálně obrací žaludek.

Tony (St, 25. 4. 2018 - 17:04)

*. Nakonec v některých zemích se chlapci na začátku puberty na ten zákrok vyloženě těší, i když vědí, že to malinko může bolet. Obřízka je tam slavnost pro celou rodinu nebo celou komunitu. Nebavíme se o tzv. ženské obřízce, která je nepřípustným barbarstvím. Bavíme se o neškodné obřízce mužů či chlapců, kde jde o jednoduchý zákrok se zdravotními přínosy a minimálními riziky. *

Takové náboženské férie jsou pro normálního člověka naprosto ohavné, ne všichni chlapci se na to těší. U mnohých byla po tom zákroku prokázána POSTRAUMATICKÁ STRESOVÁ PORUCHA.

Tony (St, 25. 4. 2018 - 17:04)

jinde si hraješ na teologa a...Zmrzačující amputace předkožky vůbec není neškodným zákrokem, který má svá pozitiva. Za tu dobu, čtyři roky, co se tím zabývám, vím o velké fůře mužů, kterým zmrzačující amputace předkožky poničila jejich sexuální život. Nové vědecké výzkumy prokázaly, proč tomu tak je. Proto je rituální náboženská obřízka zcela zavrženíhodná. Naštěstí jsou židé i muslimové, kteří toto vědí a proti tomu zvěrskému zvyku bojují. (nechci se tu doknout zvířat, ta takovou ohavnost neprovádějí)

Tony (St, 25. 4. 2018 - 17:04)

já se nesetkal s tím, že...Už z toho, jak se stavíš i islámu, tak mi vychází, že jsi opravdu ten PAN CHYTRÝ, který se po pár letech znovu osmělil.

Tony (St, 25. 4. 2018 - 17:04)

já se nesetkal s tím, že...Tvé další pokrytectví. To je ošetřeno zákonem, jako vnucená obřízka dívek. Takže to není unás věc pro aktivisty, ale jedná se u záležitost pro orgány v trestním řízení.

Tony (St, 25. 4. 2018 - 17:04)

kdo má zatemnělý mozek,...Prosím tě, nesrovnávej tu demagogicky věci, které srovnat nelze. Přirovnávání se zuby agresivní cirkumfetišisté velice rádi dělají, jenže tu se jedná o zcela jinou věc.

sardanapal* (St, 25. 4. 2018 - 16:04)

Meleš tady úplný hovadiny...Beru to zpět ...
Tak sem se zamyslel a říkám si :Vole , taky na Vánoce zabíjíš kapra , jako kluk si chodil po mrskutu , nevadí ti kupírování psů a králíka si taky sem - tam říznul na veselo a pes ti taky chutnal ...
Co dodat , to bych asi byl pokrytec - brát druhým jejich zvyklosti (pokud je dělají tam kde je to běžné a tradicí)...

sardanapal* (St, 25. 4. 2018 - 16:04)

kdo má zatemnělý mozek,...Meleš tady úplný hovadiny a nesmysly ...
Zatemnělé mozky - to jsou právě ti propagátoři nejrůznějších rituálních a náboženských nesmyslů a je jedno jestli je to

Tony (St, 25. 4. 2018 - 14:04)

zařízení Amed, sídlící...Tu je v kolizi svrchovaného práva dítěte na SVÉ VLASTNÍ TĚLO, s právem rodičů na náboženskou výchovu. Vím o případech mladých mužů, kteří kvůli té obřízce nejen nenávidí své rodiče, ale též velmi těžce kvůli tomu nenávidí náboženství které za to může. Kdo v tomto pokrytecky upřednostňuje náboženské právo rodičů, tak se myšlenkově vrací do středověku. Ty jsi pro mne v tomto STŘEDOVĚKÝ ČLOVĚK.

NA 95% zmrzačujících amputací předkožky ze "zdravotních důvodů" se v ČR dělá naprosto zbytečně. Takové naprosto zbytečné řešení je UBLÍŽENÍ NA ZDRAVÍ a je neetické. A to se týká i toho AMEDU, nečetl jsem u nich ani slovo o záchovné operaci. Naštěstí znám primáře, který v tomto jedná eticky a kam rodiče posílám.

Tony (St, 25. 4. 2018 - 14:04)

když mě budou bolet zuby,...Tak proč ho tu osočuješ křivě z toho, že je MUDr Ořezávač, když to dělá jiná doktorka. Z tvého příspěvku jasně vyplývá, že to zařízení na tom rejžuje, takže i přesto, že má jinak dobrou pověst, tak své dobré pověsti zneužívá k tomu, že se tam provádí ohavná medicina. Snad to není ta doktorka, co udělala podvod na zdravotní pojišťovnu a nechala na přání tu píšící bigotní Hany, která takto nechala zmrzačit pohlaví svého jedenáctiletého syna aby se už napříště nemohl dopouštět jistého smrtelného hříchu, jak to její chorá bigotní mysl vnímala.

Reklama

Přidat komentář