Reklama

Obřízka

Magda (Ne, 15. 4. 2018 - 14:04)

Mám dotaz, můj muž, přestože je mladý, je strašně tlustý a už si něj ani nedosáhne. Mmě ale už nebaví mu dělat služby spojené s očistou jeho zarůstajícího penisu. Tak jsem se rozhodla ho nechat obřezat, on s tím tak už trochu souhlasí. Není obezita kontraindikací k obřízce?

Tony (So, 14. 4. 2018 - 15:04)

jsem jiného ptáka než mezi...Já se namáhat nemusím, intaktivističtí kolegové v Německu v tomto jedou po každém prdu, který se ohledně obřízky v tisku na Zeměkouli vyskytne a okamžitě to dají na své internetové stránky.

https://www.beschneidungsforum.de/

Díky nim jsem zásoben nejčerstvějšími informacemi.

Myslel (So, 14. 4. 2018 - 14:04)

Pokud se už narodil v...jsem jiného ptáka než mezi nohama. Toho, kterého vyznává pomatený jahoda. A vidím, že obřízku sleduješ celosvětově

Tony (So, 14. 4. 2018 - 13:04)

Pokud se už narodil v Německu, tak být obřezaný nemusí. Pouze necelých 30% Turků narozených v Německu je obřezaných. Bigotní musulman to určitě není. To by tam neprodával chlast a nenechal by tam lidi u sebe chlastat. Kdybych včera nechlastal využívaje, že je pátek a dnes a zítra dílenská terapie není, tak se mi to nestane.

Turek (So, 14. 4. 2018 - 13:04)

cožpak nevíš,že již za...je ptákův spojenec a kamarád

Tony (So, 14. 4. 2018 - 12:04)

když tady v té nehorázné díře nic jiného než ta turecká kebabárna není. Ještě, že tam má levné lahváče, které se tam dají vevnitř chlastat. Jsou tací Turci, kteří chlast zásadně neprodávají.

Jahoda (Pá, 13. 4. 2018 - 18:04)

Ty móko , tělesem je duše...no jo,bude opět kladení věnců obětem války a na krchově se zahraje Volha padlým Rudoarmějcům,pak se jde vždy do hospody,anebo pod perigolu na točené a párek a někdy je namísto párku i řízek,vesnické Obecní úřad to platí a sejde se tam skoro celá dědina a dobře se tam pokrafá.

Jahoda (Pá, 13. 4. 2018 - 18:04)

ne,nespláchl Tuzemákem,ale...no to ale neznamená,že jsem opět sklouzl na šikmou plochu perverze obžerství a chlastu.
Cvičí,přestal jsem žrát a začal jíst a držím dietu a hlavně každý den cvičím na rotopedu...dnes jsem na něm ujel za 1.30 hod asi 20 km a cítím se na to pivo dobře naladěn,zítra ráno pět skočím na rotoped a k jídlu jím sojové maso...je to zelenina a chutná jako maso a to vepřové mě vůůbec neschází.
A když si ho dám,tak jedině vařené a posolit a je to lepčí jak pečený bůček.
Ty hele Tony...když jsem již nakousl ten sex...přemýšlel jsi někdy,proč ženské tak milují jízdu na kole se sportovním sedátkem?
Ha,ha,ty hele Tony,takovou nadženou ženskou obřezaný,neobřezaný žalud vůbec nezajímá.
Pokud má šuk,tak klidně i s obřezaným a je maximálně spokojená a navíc se spoustě z nich obřezaný žalud moc líbí.
Přes 80 % Američanů je obřezaných a Israelci a muslimů skoro na 100 % a porodnost je tam větší jak zde v Česku.Já bych v té obřízce,pokud ji chlap chce a nechal si ji udělat asi zase tak exhauzněfundametální negaci neviděl.
Je to hlavně věc názoru.

Jahoda (Pá, 13. 4. 2018 - 15:04)

no ale když se nechá žalud...některé ženy jsou tak neuspokojené,že si vydržují vlčáky ,psy a ne feny.
A nejen ženy,ale i muži ...třeba takový pes má tu vlastnost,že mu nemyté nohy voní feromony hárající feny a za každou cenu chce dělat pedikůru a nohy umýt a ožužlat no a když jsem již zmínil ty vlčáky...možná budu nyní hrubý a neslušný,ale toto je prostě fakt,snad neurazím poznámkou,že se jedná o vlčáky k..do lízky,neb to tam té ženské ošetří jazykem uplně stejně jako pes samec smradlavé nohy.
No,....toliko tedy z reality sexu a chemie ohledně něj...no a když taková ženská má chlapa.který ji to dělá ne 3 minuty,ale půl hodiny vlivem obřízky,musí být prostě spokojená a ani vlčáka k tom,u pak nemusí mít.

Jahoda (Pá, 13. 4. 2018 - 14:04)

no ale když se nechá žalud obřezat,potom vlivem ztráty nervových zakončení je měně citlivej na erotické dráždění a proto se musí souložit déle.
Jsem přesvědčen,že jak ženě,tak muži to vyhovuje,takže i nějaké klady u obřízky.

Tony (St, 11. 4. 2018 - 14:04)

Jak jsi dopadl u doktorů?...To není sanatorium ale je to ergoterapeutický ústav. Učí mě tu s tou rukou makat. Takže jsem teď denně do dvou hodin v dílně.

Ale všiml jsem si, že o pár baráků dál mají chráněné dílny i blázni. Jeden se přichomejtl blízko k nám, a vedl vážný rozhovor s dřevěným hranolem podobným mobilu, který držel u ucha, stejně tak, jak se drží mobil.

Ahoj (St, 11. 4. 2018 - 14:04)

To nejde z peněz žádných...Jak jsi dopadl u doktorů? Už jsi doma nebo ještě v sanatoriu?

Tony (St, 11. 4. 2018 - 14:04)

Všechno je business, I tvá...To nejde z peněz žádných daňových poplatníků, to platí Berufsgenossenschaft.

Tony (St, 11. 4. 2018 - 14:04)

Všechno je business, I tvá...Nech toho rytí.

Palec a malíček mám v pořádku, ale ty tři prostřední jsou zkrácené.

MUDr Staněk píše výstižně, že při tom restaurování jde pouze o pseudopředkožku. Ta uloupená nejcitlivější erotogenní zakončení jsou jednou provždy pryč.

Zkoumal (St, 11. 4. 2018 - 14:04)

Pokud nadměrný honič...Všechno je business, I tvá léčba za peníze německých daňových poplatníků, jen za to že při práci jsi měl na hlavě předkožku a nemohl si sledovat co děláš s tím rozdílem, že když je někdo nespokojen jako obřezaný, tak si koupí zařízení na natahování a udělá si "restore" předkožky. U prstů je to složitější, ale zase ti němečtí inženýři dají bionicky malíček, ve kterém můžeš mít mnoho terabajtu paměti, bude z tebe nejchytřejší džin

Tony (Út, 10. 4. 2018 - 18:04)

dorazila tam vzdělanost.V pokřiveném pohledu cirkumfetišisty.

sardanapal* (Út, 10. 4. 2018 - 16:04)

ano, v Koreji se bere...Jinak Asiati se chytají všelijakých podivností , viz. pánské podprdy v Japonsku a td. ...

sardanapal* (Út, 10. 4. 2018 - 16:04)

ano, v Koreji se bere...Nějak negómu co je na tom standardního , civilizovaného a kulturního - být fetišictickým pedobuznou , objíždět kvůli temu Svět a plácat hovadiny ...

Tony (Út, 10. 4. 2018 - 16:04)

Konečně píšeš pod původním nickem.

Kultura ne. Zakořenila tam zvrácenost.

Zkoumal (Út, 10. 4. 2018 - 16:04)

Právě jsem se vrátil z...Dodatek:
A ani jeden nešťastný, nebo se zničeným sexualním životem. Čím to asi bude? Snad specifickou podobou buddhismu a 99% obřezanými.

Reklama

Přidat komentář