Reklama

Obřízka

Ehm (Po, 15. 1. 2018 - 16:01)

můžu se, Tony, zeptat, proč se tady angažuješ několik let v diskuzi, do které ti, s prominutím, nic není a nezaložíš si třeba diskuzi "výhoda předkožky"?

Tony (Po, 15. 1. 2018 - 11:01)

Ty čuráku a v čem ?
Už...Ono se ne nadarmo poslední dobou tvrdí, že ČT lže více, než kdysi Rudé právo tisklo. Ona pouze papouškovala prolhaná emerická media.

Před dvěma a půl roky vyšel rozdáhlý mnohostránkový článek v časopise Focus, kde byla reportáž ze Zambie, že se výsledky té studie nepotvrdily, naopak, že ta obřízka je kontraproduktivní.

Oni Robert Bailey, Ronald Gray Bertran Auvert byli notoricky známí cirkumfetišisté roky před tím, než začli ty randomizované studie provádět. Ty studie jsou evidentně cinklé.

Proč je ta obřízka kontraproduktivní je jasné.

Obřízka nejen odstraňuje tkáň bohatou na nervová zakončení ale též 50% kůže penisu, na které jsou ta nejcitlivější nervová zakončení. Holý žalud je při tom také navíc zkeratinizován, což ještě více snižuje sexuální citlivost. Mnozí obřezaní muži v Awakeningsově studii hlásili, že je znecitlivění po obřízce donutilo, aby vzdali nebo vynechali jemnější zábavu při předehře a okamžitě začli s vlastním pohlavním stykem, z čehož měli silnější stimulaci. Často při sexuálním styku bušili a potřebovali extrémně násilné, mnohdy i bolestivé impulzy, aby byli dostatečně stimulováni, aby měli potěšení a také, aby vůbec dosáhli orgasmu. Jiní muži uvedli, že se často potřebují uchylovat k praktikám, které jim poskytují silnější stimulaci než vlastní pohlavní styk - například orální sex, anální sex nebo masturbace a že se snaží kompenzovat sníženou kvalitu sexuálních zkušeností množstvím a tak že mají nutkavé sexuální chování, které je vede k promiskuitě.

Milý Aha, ty jsi stejně s tím, co praktikuješ, jak jsi tu popsal, stejně mezi prvními na řadě, at obřízka nebo neobřízka.

Aha (Po, 15. 1. 2018 - 00:01)

milý Sarde, už roky ti...Tak v tom případě má určitě ČT pravdu a vidíš Tony, ten diskutující tě napadá, dost neurvale že prý nemáš dostatek důkazů, ale to by se měl vzdělávat a účastnit akcí jako světový den AIDS. Všichni víme, jak je důležitá obřízka zvláště u heterosexuálních mužů a je taky důležité použití kondomů, aby ochrana byla ještě o nějaká procenta vyšší. Sicher je Sicher, pravila jeptiška a nasadila na svíčku prezervativ!

luci (Ne, 14. 1. 2018 - 22:01)

Světový den AIDS 2017:...Pokud budeš souložit bez ochrany s náhodnými partnery,tak tě ani obřezaný penis od nákazy neochrání.O procentech vůbec nelze mluvit.Těžko někdo v tomto směru provedl nějaký seriozní výzkum.

Tony (Ne, 14. 1. 2018 - 20:01)

Ty čuráku a v čem ?
Už...milý Sarde, už roky ti slibuju, že spolu zachlastéme. Žel, ty cinklé studie vychválila i ČT.

tony (Ne, 14. 1. 2018 - 20:01)

Ahoj Jano a kdy půjde na to...jsem cestách, ale vidím, že jeden cirkumfetišista a fejkař tu má zelenou.

Tony (Ne, 14. 1. 2018 - 19:01)

Ahoj Honzo, tvé vysvětlení...Ty "žívé didlo" od tebe to opravdu sedí. Ty cinklé studie s živými didly vůbec nepočítají.

Aha (Ne, 14. 1. 2018 - 19:01)

Ahoj Jano a kdy půjde na to...Světový den AIDS 2017: Může obřízka mužů předcházet HIV / AIDS?

Obřízka snižuje šance na infekci HIV o 60 procent u heterosexuálních mužů!

Z ČEHOŽ JEDNOZNAČNĚ VYPLÝVÁ ŽE MUŽI BY MĚL BÝT OBŘEZÁNI POKUD SE CÍTÍ JAKO HETEROSEXUÁLNĚ ZAMĚŘENÍ.

Jana (Ne, 14. 1. 2018 - 16:01)

Fejk mistra Zkoumala,

na...https://youtu.be/46igK5owYPU
Wow, všichni jsou circumfetišisté?
Teda esli jen tomu T porozumí, když ne pan Lucka ti to určitě přeloží vo co Go, ale jinak Luci nevím proč bych Ti měla psát na mail? Je k tomu nějaký důvod? Nech mého syna na pokoji a půjde na to až bude čas... Vždyť ty jsi pravé zrcadlo T a napříč všemi vlákny, takže to máš v malíčku a víš, kdy je nejlepší čas na obřízku, nebo snad ne? Ale jinak na obřízku není NIKDY pozdě, jen čím dříve se udělá, tím déle si ji muž užívá :)

Lucka (So, 13. 1. 2018 - 23:01)

Ahoj Jano a kdy půjde na to tvůj syn?Kdyby jsi měla chuť napiš mi na email [email protected]

Jana (So, 13. 1. 2018 - 23:01)

Vzdal jsem se toho mít děti...Prosím tebe, nevím proč stále máš pocit, že musíš podceňovat lékaře? Proč by se ta lékařka měla chvástat? V metropoli, kde je více cizinců a také klinik nabízejících tento nejběžnější zákrok na světě. Konečně jsi ale přiznal, že i tobě se líbí obřezaný penis, kdy do to půjdeš?

luci (So, 13. 1. 2018 - 21:01)

Ahol Luci a Martino Reknu ti...Na pohled ano,ale kamarádky partner je obřezaný a ona říká,že mu podstatně déle trvá,než ejakuluje.Žena která potřebuje delší soulož k uspokojení by to určitě uvítala.Ona by zase krátce,ale víckrát.Fakticky je to na tom,co komu vyhovuje.Každý a každá máme jiné představy a požadavky.

Martina (So, 13. 1. 2018 - 18:01)

Ahol Luci a Martino Reknu ti...Ahoj Honzo, tvé vysvětlení chápu. Nejsi jediný. Znám pár mužů kolem třicítky, co místo kondomů, přerušovaných souloží, spoléhat se na partnerku, atd., zvolili tento způsob. Navíc ten hloupý mýtus o "rozsévání semene" je velice překonaný. Co znám kamarády, tak je to pro ně spíš děs.
Lituji, že nemohu vrátit roky, protože po porodech jsem si měla nechat sama podvázat vaječníky nebo manžel měl jít na vasektomii. Hormony už nikdy, i když se pomaličičku blížím k přechodu, hormony ne. Nikdy. Nejhorší věc, co jsem kdy užila.
Navíc si uvědomuji, že kdybych byla nyní mladá, děti bych neměla...nechtěla bych je. Takže tě plně chápu.

Obřezaný penis si nepamatuji, nevím, jestli jsem tu "čest" měla. Ale nyní, pro mne jako ženu milující sex, je předkožka důležitá. Ráda si s ní při "honění" hraju, při orálních hrátkách má svůj velký význam, při sexu mezi prsy, atd....
Takže u muže je předkožka u mne důležitá.

Tony (So, 13. 1. 2018 - 15:01)

Vzdal jsem se toho mít děti z jiného důvodu, z důvodu neurologické nemoci, a ne kvůli náplavě jako ty.

Martina tu mnohokrát deklarovala, že je proti obřízce a Luci?

Nevím.

Já osobně jsem pořád remanentní cirkumfetišista, takže se mi to vzhledově v klidu, když ten žalud vypadá jako lampička na konci penisu líbí více. Tu kůži na žaludu nevnímám esteticky jako zrovna pěknou. V erekci mne mužský penis odpuzuje, je mi blivno jen z takového pohledu.

Podstatné je to, co tu napsala Luci, pokud si to nechá chlap udělat svobodně a dobrovolně, nic proti tomu tomu. Jenže ty případy jsou mizivé. Dle mne se ta doktorka pouze chvástala.

Honza (So, 13. 1. 2018 - 15:01)

Ahol Luci a Martino Reknu ti to uplne klidne otevrene nechci deti. Nemam na to bunky. Dite si maji udelat lidi kdyz chteji. Ja dosel k nazoru ze dite do doby co prijde do Evropy nechci.. Mimochodem libi se vam obrezany penis?

Martina (So, 13. 1. 2018 - 12:01)

Můžeš mi říct,že mi do...Take by me to zajimalo.

Tony (So, 13. 1. 2018 - 09:01)

To se ho radši neptej, nebo se do tebe naveze Martina jako do mě.

Oponuju:
ti hoř
Taková propaganda je pro kočku. Mnozí hlásili z počátku super pocit ale po pár letech kvůli ztrátě citlivoste litovali.

luci (So, 13. 1. 2018 - 08:01)

Jo mas pravdu je mi 30 a moc...Můžeš mi říct,že mi do toho nic není,ale zajímá mne proč sis nechal ve třiceti udělat vasektomii?

Honza (So, 13. 1. 2018 - 07:01)

Úplně s tebou...Jo mas pravdu je mi 30 a moc kluku co ma obrizku nevidim ani v bazenu ani v posilovne. Ale je to super pocit. Jsem rad ze jsem se nechal obrezat.kdyz jsem byl na vasektomii tak jsem se bavil s doktorkou co mito delala a rikala ze delaji tak 1 obrizku tydne vetaineou klukum kolem 15-20 let..vasektomie tak dve za mesic.

A (Pá, 12. 1. 2018 - 19:01)

Muž podal žalobu na...vy pořád, že je bordel jen v Rusku....

Reklama

Přidat komentář