Reklama

Obřízka

Honza (Ne, 7. 1. 2018 - 19:01)

trošku si mě uklidnila....Prostě se nám to líbí a tak to je :) já zase nerozumím tomu, že sem vám líbí penisy v klidovém stavu.

Jana (Ne, 7. 1. 2018 - 19:01)

někdo jinde tu psal pod mým jménem, nezdá se mi, že to byla náhoda. Já to řešit nebudu, svoje jsem napsala, děkuju pár lidem za zajímavý informace, stejně nevím, co bych tu dál psala. Kluk má kůžičku pěkně vzadu, nevadí mu to, na kolo teď nevypadá a snad ho to časem nebude dráždit to tření o elastický kalhoty. Tady většina diskuzí je dosti divnejch, možná jsem tu neměla psát. Ale zas pár lidí mi se zdálo rozumný, tak díky za rady a připomínky. Stejně sem tady psala něco trošku jinýho než tu má bejt.

Jana (Ne, 7. 1. 2018 - 18:01)

Úplně s tebou...já se ráda kouknu na žalud i nějakýmu staršímu pánovi, co mu je 45 nebo i o deset víc. Ten v druhým případě by moh být můj otec, ale co. Sice mají ti pánové občas pupek, ale péro mi přijde stejný jak mu mladých kluků, co jim je 20 nebo 30. Naopak mají častěji žaluda pěkně holýho, což fakt miluju.

Terka (Ne, 7. 1. 2018 - 17:01)

mě přijde, že žalud venku...Úplně s tebou souhlasím,taky dost koukám a též se mi líbí žalud venku. Dokonce mi pak příjde šulda i trochu větší. Jen škoda přesně jak říkáš - spíš už starší pánové, těch mlaďochů chodí na nudu opravdu málo a mladých pindíků s žaludem ven je tak poskromnu.

Jana (Ne, 7. 1. 2018 - 12:01)

I webmaster serveru...líbí se mi to a jako žena nejsem sama. Ale jsem ráda, že to vyhovuje i mužům.

Syn šel spát s kůžičkou vzadu, jak byl unavený ani se nesprchoval. Ráno vše v pořádku, trošku jsem měla obavu, aby mu to neoteklo. Nebolelo ho nic. Předkožka mu normálně šla dát na žalud, sama jsem si zkusila to přetáhnout, že to jde volně sema a tam. Normálně si ji přetahuje sám a na něj mu nesahám. Chtěla jsem mu předkožku nechat chvíli na žaludu, ale při promazávání krémem se mu postavil a kůžička mu sjela hned dozadu. Myslím, že bude nejjednoduší mu to nechat stále vzadu, i do školy. Snad mu to při tělocviku nebude vadit jak na tom kole.

Tony (So, 6. 1. 2018 - 23:01)

I webmaster serveru www.sexus.cz, který je proti obřízce ze sebe vyklopil, že nosí už řadu let tu kůžičku trvale vzadu. Prostě to vyzkoušel, zvykl si na to a zalíbilo se mu to.

Jana (So, 6. 1. 2018 - 23:01)

Chápu ho. Matka se znovu...já zas nejdu s každým, nějaký známosti na jednu noc neuznávám, takže chlapa jsem neměla opravdu leta, dělám si to sama, co mi zbejvá. Kluka mám ráda, obětuju se kvůli němu.

Jana (So, 6. 1. 2018 - 23:01)

Jistěééémě teda docela serou ty blbý poznámky, je toho tady víc. Já tady píšu důvěrný věci a nějakej kretén do mě reje. Já du stejně spát, sem utahaná.

Tony (So, 6. 1. 2018 - 23:01)

nudismus, to je moje, fakt to...Chápu ho. Matka se znovu provdala, když mě bylo 14, byla s ním dříve, a nevlastní fotr mi udělal od mých 11 let z dětství peklo.

Jana (So, 6. 1. 2018 - 23:01)

°á jsem na ty péra jetá,...tak vidíš, že ty saunérky si taky rádi prohlídnou pěkný péro, nejlíp s odkrytým žaludem. Prostě jsem normální ženská, navíc bez chlapa. Ten kluk je chytrej, jednak že má vzadu kůžičku a žalud mu je vidět a že to i ví a potěšuje tím ženský v sauně. Ale na internetu jsem našla, že si tu trvale staženou předkožku víc lidí pochvaluje, tak to asi má něco do sebe. Jinak tak předkožka má něco do sebe, to vím jako holka od 13, kdy jsem poprvý honila klukovi péro. Jinak jsem žila cudně, panna až do 17, kluka jsem měla, ale jen jsem mu honila péro, bála jsem se. Pak jsem později stejně otěhotněla.

Jana (So, 6. 1. 2018 - 23:01)

Jano, já se tu snažím o...nudismus, to je moje, fakt to miluju kukat chlapům na ty penisy a jak se lesknou kulky na sluníčku. Syn tam taky chodí rád, nakonec to je zdravější než mokrý plavky na těle a zánět močáku. Snad synovi v noci ta kůžička vzadu nebude nijak vadit. U těch nudistů mi vadí že tam jsou spíš starší lidi přes 50, ale nějaký mladší tam jsou taky, co jim je třeba kolem 20 nebo přes 30. Mě je 32, kluka jsem měla brzo, jaksi neplánovaně. Nějakýho chlapa bych chtěla, ale až kluk bude větší, zkoušela jsem, nešlo to, žárlí tak se už leta o nic nepokouším.

Tony (So, 6. 1. 2018 - 23:01)

milý Tony, to mi je líto,...°á jsem na ty péra jetá, tak prostě jsem na něj čuměla, snad mě za to neseřveš.°

Ten mnou zmiňovaný kluk tu psal, že když je opustil otec, tak matka s ním a jeho sestrou začla ráda chodit do sauny.

Chodí tam dodnes velice rád a je si vědom toho, že ty saunérky jsou mizerně placený a že když pak vidí mladého kluka, na kterém není co zhubnout, který má záměrně trvale odkrytý žalud, že to mají při mizerném platu jako benefit.

Přitom on ve dvanácti letech unikl úplné obřízce jen o vlásek a je tvrdě proti obřízce. Moc dobře zná sexuální funkci té famózně citlivé předkožky.

Jana (So, 6. 1. 2018 - 23:01)

latinské slovo penis se v...slovo penis používat s normálníma lidma mi přijde divný, u doktorky v ordinaci normální, i když ona klidně řekne pindíka, což už je normální výraz. Pyj tak to by spousta lidí ani nevědělo co to je. Říkat tomu ocas mi přijde teda dost sprostý, čurák - já vím, že se to bere jako sprostý, ale mě to nepřijde sprostý, čůrá se s tím, tak co.

Tony (So, 6. 1. 2018 - 22:01)

latinské slovo penis se v současných jazycích používá pouze pro mužský pohlavní úd. České slovo, málo používané, je PYJ (ve škole to do vyjmenovaných slov radši nedali). Jinak v latině má slovo penis širší význam.

Penis = ocas.

Tony (So, 6. 1. 2018 - 22:01)

milý Tony, to mi je líto,...Jano, já se tu snažím o serióznost a od dámy očekávám, že by se neměla vyjadřovat (pokud vyloženě nemusí, jako dlaždič.

Ten kluk vycházel ze stejné situace, fotr od nich někam zdrhnul, když byl malej, od té doby ho neviděl, jeho matka už jiného chlapa nechtěla, tak se dala na nudismus. Rozdíl mezi vámi byl, že on nebyl jedináček, má o dva roky starší sestru, a když jeho teta dopadla s chlapem také tak, tak se s ní stala ještě náruživější nudistka než její matka. Jeho teta má však pouze dceru, která je o dva roky mladší než on. On se tu pyšnil tím, že je v tom babinci jediný kluk. Já jsem si ho opravdu velmi oblíbil. Škoda, že už sem přes rok nepíše. Jeho příspěvky pro mne byly inspirativní. I staroch jako já se může poučit od mlaďocha.

Takovou (So, 6. 1. 2018 - 22:01)

já vím, ale já myslela...ošetřovatelku bych taky potřeboval. Obzvláště kontrolu před spaním

Jana (So, 6. 1. 2018 - 21:01)

6.1.2018 21:23 -...milý Tony, to mi je líto, že ti připadám sprostá. Já použila jediný sprostý slovo, ale čůrat mi přijde jak slušný výraz. Nechápu, proč se čurák nebo čůrák považuje za sprostý, jen to je odvozený od toho, k čemu to je. Sprostý slova jaké pí.. nebo ku... bych nikdy nepoužila, tohle ale říkám, protože mi to sprostý nepřipadá.

Syna bych mrzačit nenechala ale kůžička vzadu snad není mrzačení. Kluk spí jak zabitej, všecko vypadá v pořádku, ale zpátky jsem mu to nedávala, protože mu stojí tak by se stejně tak kůžička zas stáhla. Já pudu taky dřív spát, na kole jsem se taky unavila, jinak chodím spát později.

Jinak zas cenim, že to mě jen nereješ a píšeš o tom klukovi, co si penisu (mě to přijde divný takový slovo mezi normálníma lidma ne u doktora ale když to chceš) na návrh kamarátky nechal trvale kůžičku dozadu. Je vidět že takovej vkus má víc žen a muži nebo kluci stím nemaj problém. Ale u vody jsem si všimla, že normálně s kůžičkou vzadu chlapy na kole jezdí. Jednou přijel, sundal si ty kraťasy a naopak si nenápadně kůžičku hodil zpátky na žalud. Já jsem na ty péra jetá, tak prostě jsem na něj čuměla, snad mě za to neseřveš. Jsem bez chlapa leta, tak se ráda kouknu aspoˇm takle. Vlez do vody a jak vylez, tak mu žalud koukal, zas to jako nenápadně hodil zpátky. Celkem nechápu, proč to tak dělal, protože jestli se něco ženský líbí, tak když je žalud venku. Tak kolo by nemělo vadit, tehdy to plavání mu nevadilo, akorát že mu kůžička taky nešla spátky. Párkrát jsem viděla zas opačně, když si sundal slipy, tak měl kůžičku, ale tu si honem stáhnul a na pláži pak pobíhal s holým žaludem. To jsem si všimla že část chlapů dělá a přijde mi to lepší. Když už to nemají vzadu pořád.

Tony (So, 6. 1. 2018 - 21:01)

6.1.2018 21:23 - Tony

Milá Jano, tím jak tu píšeš jako dlaždič jsi pro mne nedůvěryhodnou.

Ano psal tu jeden kluk, když tu začal psát byl tehdy 17-ti letý a ve dvaceti letech tu psát přestal. V šestnácti letech si na návrh jedné kamarádky, která má od mala obřezaného bráchu, vyzkoušel jaké je to mít tu kůžičku stále vzadu a po tom vyzkoušení už to nechce mít jinak. Při té jízdě na kole je mu to nepříjemné, tak pak v tom případě má tu kůžičku na žaludu, jinak ne.

Jenže on s tím začal až v šestnácti letech, tak se mu ta kůžička na žaludu udrží. Pokud s tím někdo začne ve vývinu, tak to většinou dopadne tak, že na rozdíl od obřezaného ji může na žalud natáhnout, jenže ona pak automaticky pomalu sjíždí pomalu za žalud.

To se stalo jak vidím i vašeho syna. Není to nic nenormálního, je to celkem přirozené, na 15% mužů to tak má od puberty normálně, ale dá se tomu dopomoci a uspíšit to.

Je však propastný rozdíl mezi tímto přirozeným menšinovým stavem a zmrzačující obřízkou.

Jana (So, 6. 1. 2018 - 20:01)

mě by zajímalo, kdyby tu napsali nějaký pánové, určitě některý z nich mají na čurákovi kůžičku trvale vzadu, tak svoje skušenosti nebo rady. Já píšu tady, protože bližší téma tu nebylo, tak se omlouvám, snad tady diskuzi nekazim.

Jana (So, 6. 1. 2018 - 20:01)

Klidně piš dál.Já jen,že...já vím, ale já myslela nechat to stažený trvale, ne jen stahování při sprchování nebo když se chce vyčůrat. Dneska jsem s ním byla na kola, stěžoval si, že ho bolí pindík, měl ho staženýho, tak jsem to hned skontrolovala, aby mu to jako nenatýkalo. On se mu pindík postavil, když si dal předkožku zpátk, tak mu sjela dozadu. Když se vyčůral, tak mu stejně pak stál, asi ho ta jízda na kole dráždí, jinak mu to nevadí mít žalud venku. Doma jsem mu žalud i předkožku promazala krémem a nechala ho jen v dlouhým tričku. Jak byl utahanej s kola, tak šel brzo spát, nechali jsme to stáhnutý, ani se nechtěl jít sprchovat. Než půjdu spát, tak mu to skontroluju, že je všecko v pořádku. Já myslím, že by to nemělo ničemu vadit, že to je takhle stažený. Na tom kole vadily asi ty elastický kalhoty.

Reklama

Přidat komentář