Reklama

Obřízka

Toby (So, 30. 12. 2017 - 08:12)

Určitě, asi to zní možná...Vdyť je to pouze kůže ( i když ne obyčejná)- Mně dopižlávali ty prsty jen s umrtvení injekcí, na celkovou prý nebyl řas a to byla tedy chuťovka, slyšet, jak skřípají odštípávané kosti, které zarovnávali.

Tony (So, 30. 12. 2017 - 07:12)

Steve, díky za slušné...To je blbost, přesný chirurg ho nejprve přivede do erekce, aby to mohl pořádně rozměřit. u nás primář, co rejžoval na ohloupnutých Němcích to tak dělal.

Někomu by se po vyhonění uá postavit nemusel.

Steve (So, 30. 12. 2017 - 02:12)

Steve, díky za slušné...Určitě, asi to zní možná trochu jako čuňárna, ale u chlapa je to asi praktická nutnost aby dal klacek pokoj co možná nejdéle. :-D Je to logický. Každý si to vyřádění musí užít tak jak on ví co je třeba. Tak asi tak.

Jinak celková je naprosto vpohodě, dnešní moderní je úplně o něčem jiném než bývalo dříve.

Living dildo? (So, 30. 12. 2017 - 01:12)

Ano Jahoda, nenech se mýlit...Co to znamená?

Steve (So, 30. 12. 2017 - 00:12)

Není vůbec nic, je vpohodě. Já si myslím že celková je lepší ... o ničem nevíš.

xy33 (Pá, 29. 12. 2017 - 22:12)

Hlavně si nenech kvůli...To ne, do celkové anestezie bych nešel, je mi po ní zle.

luci (Pá, 29. 12. 2017 - 22:12)

Steve, díky za slušné...Hlavně si nenech kvůli obřízce dávat celkovou anestezi,fakt je,že za peníze ti dnes udělají cokoliv si budeš přát.Anesteze kvůli obřízce je přece pitomost.

xy33 (Pá, 29. 12. 2017 - 22:12)

Čím je to blíže zákroku,...Steve, díky za slušné reakce.Opravdu mi bylo doporučeno se před zákrokem pořádně vyřádit a potom dostanu nějaký znecitlivující gel, takže by to mělo být v klidu.

Steve (Pá, 29. 12. 2017 - 21:12)

Steve a to už to bolí jen..."když si ho vyhoní těsně před zákrokem, že pak následující den nad ránem už nebude mít dotyčný erekci?"

Hele, já nevím jak u koho ... U nějakých náruživců asi jo, ale u chlapů kterým stačí výron jen párkrát za týden, tak si tím alespoň oddálí to libido. Neb bych to přirovnal k tomu když jdeš spát, tak si jistě močák vyprázdníš aby tě chtění močit nutilo co možná nejpozději ... Se spermatem a nucením ven je to podobně. Tak si ho vyhoň před zákrokem třeba 2x když ti to jde, co já vím, každé tělo je individuální. Ale je to návykové, takže bych to moc nehonil, neb to pak bude vyžadovat už tak pořád :-D Nic se nemá přehánět!

Steve (Pá, 29. 12. 2017 - 21:12)

Tony, nech toho ... Už zase z toho doslova blázníš.

Obřízka ze zdravotních problémů nutná je, a sám to moc dobře víš. Tak nevím proč zase ty zbytečné plané řeči úplně mimo.

Tony (Pá, 29. 12. 2017 - 19:12)

bacha, přijde přednáška,...To si můžeš přečíst i ve wikipedii, kvůli tomu nemusím opotřebovávat klávesnici.

Tony (Pá, 29. 12. 2017 - 19:12)

Na začátku je nutné...Za prvé má předkožka minimálně 12 různých funkcí. To se záněty a rakovinou jsou mýty.

To procento obřezaných je vyšší, ale drtivá většina jsou musulmani, takže je to z důvodu náboženského tmářství.

j (Pá, 29. 12. 2017 - 19:12)

Na začátku je nutné...bacha, přijde přednáška, kolik je tam nervových zakončení

Jana (Pá, 29. 12. 2017 - 19:12)

Na začátku je nutné zdůraznit, že předkožka neplní žádnou významnou funkci v organismu a obřezaní muži mají nižší riziko zánětů předkožkového vaku a nižší riziko vzniku karcinomu penisu. Literatura udává, že asi 25% mužské populace na světě má provedenu obřízku.

Tony (Pá, 29. 12. 2017 - 18:12)

Ano Jahoda, nenech se mýlit...jsi vedle, copak já píšu něco proti?

U starého cukraře je to vlastně jedno.

Ty se jenom prozrazuješ způsobem svého vlastního psaní. Didl!!!

Vím, co jsi. Jahoda by ti po vůli stejně nebyl.

Borka (Pá, 29. 12. 2017 - 18:12)

jak jsem četl na...Ano Jahoda, nenech se mýlit ginem, žalud musí ven, celý žalud ven a kůže musí být velmi těsná, žádný pohyb přes hlavu žaluda. Pak teprf je to top obřízka jak má být. A frenulum musí být pečlivě odstraněno, prostě tvrdé a perfektní living dildo

Jahoda (Pá, 29. 12. 2017 - 17:12)

Máš velmi špatné...hm....tak to je asi můj problém.
Jak jsem prodělal tu blbou banalitidu,tak se k tomu ta fimoza přifařila a nemohu se jí zbavit.
Banalitida již není problém,cukr mám v normálu,měřím se na lačno ráno a srazil jsem si ho cvičením,dietou a lékama,ale fimóza je asi chronická,pokud se neodstraní operativně.
Jenže to bych musel do nemocnice a tam na někoho vstrčit svého pindíka a nechce se mě,dosti by mě to ponížilo.
Když to nebolí a nemá to vliv na funkci rostlináře,tak to asi nechám jak to je.
Uvidí se...

Tony (Pá, 29. 12. 2017 - 17:12)

jak jsem četl na...Máš velmi špatné informace. Toto platí pouze pro sekundární diabetickou fimózu.

Jahoda (Pá, 29. 12. 2017 - 16:12)

Svým stylem psaní se...jak jsem četl na internetu,tak jediná možnost jak se zbavit fimóza je stejně jít pod kudlu,je to prý operace tak na 20 minut,kdy se skalpelem odškrabe problém ,ale jinak to prý odstranit nejde.
Jak je fimóza,tak jedině na stůl a pod kudlu,anebo si nechat udělat částečnou obřízku,tím se problem taky vyřeší,ale není to asi nutné ve všech případech.

Tony (Pá, 29. 12. 2017 - 16:12)

Jasný projev negativního...Co vím o druhé straně mince, tak už takovým propagandistickým řečem nevěřím.

Reklama

Přidat komentář