Reklama

Obřízka

Mirek (Pá, 22. 12. 2017 - 08:12)

To ženu zajímá před...To právě komentovat bude. :) tohle se mi na obřízce hodně líbí. Ženy z ní maji radost. Mně to zvyšuje sebevědomí a jsem pak hodně vzrušený. Občas mám problém s ejakulaci, protože jsem tak moc se sebou spokojený, že se semeno proste nedá udržet.

Obřízka mi hodně zvedla sebevědomí. Citim se hodně v pohodě, kdyz vim, ze je žena spokojená.

zoufalá manželk (Pá, 22. 12. 2017 - 01:12)

Jistí kliničtí...A myslíš, že to funguje? Nebo zase jde jen o prachy?

Tony (Čt, 21. 12. 2017 - 15:12)

Dobrá rada, jak milovat...Jistí kliničtí psychologové doporučují mladého milence, já už jsem pomalu starej dědek.

Tony (Čt, 21. 12. 2017 - 15:12)

Ty tak víš co rabíni...To je stará známá věc pro toho. kdo zná historii různých náboženství. Karaitští židé, kteří o sobě tvrdí, že jsou následovníci saduceů, neuznávají to, co zavedli rabíni, následovníci farizeů, a praktikují původní bublický brith milah - řez smlouvy.

zoufalá manželk (Čt, 21. 12. 2017 - 15:12)

Žel, ta cukrovla dokáže...Dobrá rada, jak milovat bližního svého, nechceš za něj zaskočit ty? Když zatím ještě nejsi obřezán?

JONATHAN (Čt, 21. 12. 2017 - 15:12)

Brith Milah je zcela něco...Ty tak víš co rabíni zavedli po Kristu...

Steve (St, 20. 12. 2017 - 18:12)

bolesti neměla a na sex jí...Každou to jistě nebolí, ani nevím proč by mělo ... To tady zase jen razí Tony 1 zkušenost 1 ženy s 1. konkrétním. Samozřejmě že se to stát může, proč né ... většinou je ale stejně problém někde jinde oproti předkožce. (u chlapa - dloušt'ka, délka, u ženy taky může být vícero problémů s vagínou nebo nevhodnou polohou při sexu) Zkrátka se musí trošku improvizovat když se problém objeví, a není to nějaká výjimka. Vše je individuální!

Steve (St, 20. 12. 2017 - 18:12)

Jedna účastnice na jiném...Pokud to byla nějaká nezkušená a nikdy neviděla mužský penis na vlastní oči, (doma žádnej chlap) tak se ani nedivím. Asi to brala tak, že to tak má od přírody narostlý. Takže bych to i trochu mohl pochopit. Jsou přeci takoví chlapi kterým předkožka nenarostla vůbec nebo se v dospívání ztratila.

takže (St, 20. 12. 2017 - 14:12)

Jedna účastnice na jiném...bolesti neměla a na sex jí naprosto vyhovoval.

Tony (St, 20. 12. 2017 - 10:12)

Jedna účastnice na jiném fóru psala, že se to dozvěděla až po roce, a kdyby jí její poklad neřekl, že je obřezaný, tak to snad neví dodnes. Jiného neměla.

Steve (St, 20. 12. 2017 - 01:12)

To ženu zajímá před samotným aktem ... ne? :-D Taky že si toho všimne a zjistí, možná ale komentovat to nijak nebude.

Tony (St, 20. 12. 2017 - 00:12)

Jakýsi Jirka, velmi rozumný člověk, který se sám v dospělosti nechal ze zdravotních důvodů obřezat mi v lednu 2015 napsal.

Pokud by některou zajímalo, zda mám předkožku nebo jsem obřezaný, ať tak nebo onak, tak by mi taková nestála za to, abych s ní vypil kávu v cukrárně, natož, abych s ní navazoval nějaký vztah.

Jahoda (Út, 19. 12. 2017 - 23:12)

nepopírám,že cukrovka je...můj první příspěvek byl sic vulgární a mírně sprostý,ale uznej sám,že takto to prostě je,syrově a popravdě řečeno a jestli je někdo přesvědčen,že žena není sexuální stvoření,tak to se teda šeredně plete.
Pracoval jsem v ženském kolektivu a vím o tom své,80 % konverzace se točila pouze kolem toho...a padala tam mnohem horší přirovnání jak to moje...nebudu ale sprostý.
Ty přemýšlejí pouze o tom a o ničem jiném,akorád nejsou tak otevření jako muži ..
Takovou ženskou pak nezajímá,jestli ten její má předkožku nebo ne,chce mít chlapa se vším všudy a muž,pokud je nemocný a chce si ji chce udržet udělá pro to,jak jsem psal cokoli.

Jahoda (Út, 19. 12. 2017 - 23:12)

Jseš chorý, tak skončíš...nepopírám,že cukrovka je nemoc,jenže já nyní dělám právě opak toho čím ten problém vznikl.
Tj,že pivo již na befel NE a jím pouze když mám hlad,sportuji a glukoza je na normálu.
Sjela dolů jak namydlený blesk,po 5 měsících i s váhou.
Takže mě slinivka pálí dobře,akorád když něčeho moc,tak je toho příliš a namísto jídla se žere a chlastá,tak je zle.
Takže v nemocnici neskončím,na stařeckou cukrovku jsem ještě docela mlád,řekl mě to můj doktor.
Ty hele Tony,rád bych s tebou zašel klidně i na to pivo,jednou za čas se to může,jsem přesvědčen,že v jádru nejsi špatný člověk,ale uznej sám ,že chlap který si chce udržet ženskou podstoupí cokoli.
Opakuji cokoli,jen,aby si ji udržel a pokud má ten diabetes a banalitidu a té ženské to vadí,prostě si to dá pryč .
Teda pokud mu to ještě jde,protože jedním z problemu cukrovky je impotence.
Té v pokročilém stadiu bohužel ano,
Ženská totiž,stejně jako chlap ten sex prostě chce a pokud jí ho nedá její chlap,potom to riziko že si ho vyhledá jinde je.
Takže asi takto.
A ženská s chlapem,který má infekci prostě nepůjde,vyhledá si chlapa bez ní a třeba mladšího a hlavně zdravého.

Tony (Út, 19. 12. 2017 - 21:12)

Jseš chorý, tak skončíš ve špitále, v lužické srbštině v chorownje.

Jahoda (Út, 19. 12. 2017 - 16:12)

Žel, ta cukrovla dokáže...jenže to klisnu,která chce nadrženého hřebce nezajímá!
Nějaká diabetes,,?
Ta ...ženská,když hárá jako fena chce šuk!
Zkrátka a stručně řečeno,jestli má cukr v moči ji nezajímá,dokud je hučící kláda ...
A toto zapařená předkožka nemusí umožnit....
A proto chlap,který si chce udržet ženskou podstoupí cokoli,.doufám,že to chápeš,křapíku.....

Tony (Út, 19. 12. 2017 - 07:12)

Žel, ta cukrovla dokáže být neskutečný špatlivec a obřízka je kvůli jí způsobené fimóze nutná. Jenže to je marginaliza. Znám dost lidí, kterým museli kvůli té cukrovne uříznout nohy, nebo kvůli ní oslepli, o trvalé impotenci ani nemluvě.

Mnohý klimnický psycholog by vám, pokud bez toho sexu nemlžete být, doporučil si nalézt mladého milemce.

Zoufala manzelk (Út, 19. 12. 2017 - 03:12)

nemáte nikdo odkaz na foto...Bohuzel k me smule se to rok po svatbe prihodilo i memu muzi.V rode maji cukrovku a tim bylo jasne ze ani nevi a kvasinky dobre prizivuje cukrem.Po 7 letech ..kdy jsem kazde 3 mesice behala na gyndu a on delal ze on za to nemuze..to znovu najednou mel a ja to nechytla..nespala jsem s nim ten tyden menzes.2 mesice nikam nesel,pouzival masti ,gel i brusinky a probiotika,bohuzel ho ze dne na den jeho stav..o kterem jsem nemela ani tuseni,nebot se mi vyhybal,zhorsil popraskanim kuze,tim padem zjizvenim a tedy zůzenim predkozky se snahou zaskrceni.Je to ten nejhorsi kousek ktereho mohl dosahnout.Na neurologii sel ale prisel s tim ze mu lekar doporucil k zavaznosti jeho stavu,obrizku.Udelalo se mi mdlo a to trva a zhorsuje se.Bohuzel na to muz sel nebot co rekne lekar je svate ale me drivejsi rady nedbal.On tvrdi ze je v pohode,ale stahy praskaji,3 jsou v zanetu,kuze na zaludu v nasledku obnazeni praska a obevuji se na nem narustky tmavsi barvy.Jako by zjizveni.Snazim se mazat ho infadolanem,ale marne.Řadu dni jsem probrecela,muz nasedky nechce videt,pry nebyla jina moznost.Jeho chybu popira.Co citlivost za par let,co jeho vzhled,neni pro me vubec sexualne pohledny,mam strach se ho dotknout.Pry budu silet jak budu spokojena,ale to nevim.Sex me bavi a koureni bych nevymenila za nic,ale toto neni muj sexualni kousek.Je to jen jeho vidina ze budu asi chtit vic nez driv.Bojim se o manzelstvi,uz ted jsem byla nazvana hysterkou,at se v tom tak nestouram a uzivam si ho.Ja ale nechci.Myslete take na sve partnerky.Me je silene ze strachu ze to neprekonam a ze budoucnost sexu je dost nejista.

Steve (Po, 18. 12. 2017 - 01:12)

Aha :-) Jenže já po synagogách nechodím, takže ani nevím kde jsou jací. (Praha, Plzeň ...) nevím. V žádné jsem nikdy nebyl.

Tony (Po, 18. 12. 2017 - 00:12)

Někdy tu obřízku provozují, ale nemají to za striktní povinnost. Reformovaná synagoga se pozná podle toho, že v ní jsou varhany. Ty v normálních synagogách nejsou.

Reklama

Přidat komentář