Reklama

Obřízka

- (Čt, 28. 12. 2017 - 22:12)

Z Amíků si v tomto brát...přes 80% je správně

Steve (Čt, 28. 12. 2017 - 22:12)

Ty vůbec nechápeš, co...Právěže tomu rozumím co Pavel píše, i co tím vyjadřuje ....

Ten papež to zakazuje rovněž z rituálních náboženských důvodů!

Čemu furt k sakru nerozumíš??? Zakazují to z "Nábožensko-rituálních důvodů" Nezakazují to z jiných důvodů.

irka (Čt, 28. 12. 2017 - 22:12)

no a co teprve orál! to je...No me by stacilo, jen vyhonit. Proste jen prijit, sahnout,postavit, vyhonit, vystrikat..... :-)

Tony (Čt, 28. 12. 2017 - 22:12)

ale to otázka individuality...Z Amíků si v tomto brát příklad nejde. Jsou to povětšinou jetí hnuťovíráci, kteří hlásají JINÉ EVANGELIUM.

Už jsem po dlouhé roky neviděl hnuťovírácký stan. Po plyšáku se tu vyrojili, ale teď nejsou vidět. v ČR se totiž nechytají.

Měl by sis přečíst články od Laury Jezkové: CO BIBLE SKUTEČNĚ ŘÍKÁ O NOVOROZENECKÉ OBŘÍZCE a od Vivian Jonedové MOJE BIBLICKÁ CESTA K INTAKTIVISMU.

Dnes to není v USA přes 80% ale je to něco přes 50%, na západním pobřeží ještě méně: Kalifornie 34% a státy severně od Kalifornie, Oregon a Washington pouhých 18%. Ta Laura Jezková je právě teoložka z Oregonu.

ehm (Čt, 28. 12. 2017 - 21:12)

Mě by lakalo šahnout si na...no a co teprve orál! to je něco ;-)

irka (Čt, 28. 12. 2017 - 21:12)

Mě by lakalo šahnout si na obrezany penis, nebo jej zkusit vyhonit.

ShabbaTot (Čt, 28. 12. 2017 - 21:12)

Ty vůbec nechápeš, co...ale to otázka individuality a názoru jednotlivce a nezloběj se na mě Tony,ale třeba v USA je právě toto názorem více jak 80 % obyvatelstva mužské populace.
A vadí jim to,když nastupují nové a nové generace,které praktikují to samé a při tom chodí každou neděle do kostela?
Asi ne a proto dělají pořád znova.
Nezlob se na mě,ale pokud útočíš na obřízku,oni třeba o tento námět nestojí a nechtějí ho řešit,třeba je to uráží...ale v konečném důsledku si za tím budou stát a bránit si to.
Je to jejich svoboda,jejich rozhodnutí a volba a toto zlehčovat u svobodného člověka ve svobodné zemi nemusí být košer..tam bude nesouhlas.

Tony (Čt, 28. 12. 2017 - 16:12)

U papeže je zcela jedno zda...Ty vůbec nechápeš, co píše apoštol Pavel.

A nejen on. Paoež Evžen IV. rozhodl:

Proto přikázujeme všem, kdo nosí jméno křesťan, ať již před křtem nebo po něm, přestat úplně provádět obřízku.

Steve (St, 27. 12. 2017 - 15:12)

k věci a námětu by...U papeže je zcela jedno zda je či není obřezaný, protože u katolíků se toto neřeší a nemá to žádný náboženský význam.

Právě toto pochopil onen sv. Pavel.

ShabbaTot (St, 27. 12. 2017 - 14:12)

Tento papež, slouha...no dobře....ale všichni apoštolové a bylo jich 12 museli být taky obřezáni a taky všichni první křestané,protože tam se jednalo pouze o Židy a Israelity.
Já bych byl s tím antikristem asi opatrný ,jo a na N

luci (St, 27. 12. 2017 - 11:12)

k věci a námětu by...Bylo by to určitě zajímavé zjištění.Ale o tom lze jen spekulovat.Intimnosti v tomto směru o současném papeži nejsou jaksi k mání.Možná,že by se v zájmu ekumenismu nadruhou/sjednocení všech náboženství/nechal obřezat.

Jahoda (St, 27. 12. 2017 - 09:12)

A ten s prominutím debilní...k věci a námětu by bylo,pokud by byla vedena debata o tom,jestli je Papež obřezaný,anebo ne...ale toto?

Steve (St, 27. 12. 2017 - 00:12)

A ten s prominutím debilní papež František je jen litoval skoro celé Požehnání. Nechápu! Opravdu hodně ulítlej Brazilec neb z které tramtárie pochází.

Steve (St, 27. 12. 2017 - 00:12)

Samozřejmě že muslimáci lžou, lžou rádi a mají to dokonce nakázáno lhát všem nevěřícím, jinověrcům. Vždyt' to mají v Krákoránu!

Islám je to zlo, špinavost a prašivina nejvyššího kalibru. Pomůže pouze likvidace natvrdo, jiné řešení není!

Tony (Út, 26. 12. 2017 - 20:12)

Tak to na mě je nějak...Vidím, že si děláš zbytečné starosti. Pokud mu to tak vyhovuje, nebo dokonce vám oběma vyhovuje, tak nic proti tomu.

To mazání je ochrana proti zvýšené keratinizaci žaludu a tím znecitlivění.

U někoho to postupuje rychle, u někoho pomalu plíživě s věkem a u někoho to nenastane vůbec.

O tom tu už psal Jirka.

Prevence je vždy dobrá.

U nás ve vesnici jsme měli raritu, zázrak přírody. Starého dědka, který si jaktěživ nečistil zuby a jaktěživ nikdy neměl jediný zub zkažený. Na tomto případu ale nelze totální nečištění zubů doporučit.

To samé je s tím krémováním, On je možná typ, který to vůbec nepotřebuje, i takoví jsou, prevence je však prevence.

Ta zvýšená keratinizace trvale odkrytého žaludu a jeho následné znecitlivění se dá naštěstí zvrátit, ale je to dost svízelný proces.

Majka (Út, 26. 12. 2017 - 19:12)

Před 4 roky jsem o tom...Tak to na mě je nějak nepochopitelné a dlouhé a také mimo věc. On nebyl obřezán jako chlapec, ale teď jako chlap, prostě se mu nelíbila předkožka a překážla mu. A mě to koneckonců taky vadilo. Takže závěr, nechce nic mazat, ale abych mu ho neustále vlhčí, nejlépe v puse, no co mi zbývá mazat, mazat a mazat. Tak střídám zdroje mazání a on je naprosto happy, když nemá potřebu se tahat za předkožku

BeBe (Út, 26. 12. 2017 - 19:12)

Jsi na špatné adrese....No, ale je to v česku a je to bez obřízek.

BeBe (Út, 26. 12. 2017 - 19:12)

Írán bojuje s epidemií...Bacha, Tony! http://sex-vztahy.doktorka.cz/v-cesku-pribyva-lidi-nakazenych-hiv-zejmena-mezi-homosexualy/

ShabbaTot (Út, 26. 12. 2017 - 17:12)

You Tube a video:Mužská obřízka (Nepraktický Kolemjdoucí)

Tony (Út, 26. 12. 2017 - 17:12)

Írán bojuje s epidemií HIV. Polovina nakažených o své diagnóze ani neví
26. prosince 2017 15:48
V Íránu strmě přibývá lidí, kteří se nakazili virem HIV. Čím dál častěji navíc při sexu namísto dříve obvyklého užívání drog. Až polovina z odhadovaných 66 tisíc nakažených však o své situaci netuší. Lékaři jsou také znepokojení čím dál větším počtem nakažených těhotných žen. Od nového roku se proto budou nastávající matky na přítomnost viru povinně testovat.
Zdroj: https://zpravy.idnes.cz/iran-hiv-aids-mladi-sex-tehotne-zeny-deti-drogy-flg-/zahranicni.aspx?c=A171223_143624_zahranicni_kha

Hlupáci. Měli by se nechat preventivně obřezat.

Jenže to oni jsou jako musulmani už od malička.

Reklama

Přidat komentář