Reklama

Obřízka

Tony (Pá, 15. 12. 2017 - 08:12)

pokud jsou zdravotní...Ani krátká uzdička ani primární fimóza nejsou indikací pro zmrzačující amputaci předkožky. To se dá vyřešit preputioplastikou a frenuloplastikou. Už jsem tu napsal, že ty indikace jsou pouze tři a těmi jsou BXO, asi u 50% nezabere konzervativní léčba a pak sekundární fimóza následkem diabetu nebo velmi těžkého chronického alkoholismu. Tam se operace se zachováním předkožky nevyplatí.

Tony (Pá, 15. 12. 2017 - 08:12)

Konečně! Aspoň jeden...Z názoru jedné nelze nic vyvodit. Přečetl jsem stohy příspěvků a tak vím, že některé žádný rozdíl vůbec nezaznamenaly, jiné si sex s obřezaným pochvalují a jiné zase s obřezaným trpí bolestivým sexem.

Tony (Pá, 15. 12. 2017 - 08:12)

Ale jsou to moje zkušenosti,...I v ČR už byl zaveden ohavný obřízkový průmysl, proto je můj boj za PRÁVA CHLAPCŮ NA JEJICH VLASTNÍ TĚLO velmi důležitý. Na českém webu jsou propagandistické čirkumfetišistické blogy a i když je většina českých matek vůči nim imunní, tak jsou žel takové, které těm nesmyslům uvěřily a nechaly pohlaví svých synů zmrzačit.

Tony (Pá, 15. 12. 2017 - 08:12)

o něco větší je snad už...Ti kdo jsou v zajetí náboženského tmářství v tom problém ani vidět nemohou, ale v takových USA v tom vidí problém velké kvantum lidí.

josua (Pá, 15. 12. 2017 - 05:12)

pokud jsou zdravotní problémy, jsem pro obřízku. /krátká uzdička, fimoza atd/předkožka zachovává citlivost žaludu, což je v pozdějším věku důležité pro erekci!Pro mladé je to problém s přdčasnou ejakulací:)

Martina (Čt, 14. 12. 2017 - 11:12)

Marti, to je asi...Konečně! Aspoň jeden slušný a něco říkající příspěvek v tom marastu.
S obřezaným jsem nikdy nespala - aspoň doufám, v mladické nerozvážnosti se i to mohlo stát :) - tak mě právě zajímalo, jestli je tam při sexu nějaký rozdíl.
Děkuji za reakci, konečně normální příspěvek.

LN (Čt, 14. 12. 2017 - 11:12)

Ale jsou to moje zkušenosti,...o něco větší je snad už jen vozit písek na poušť. :-D Omlouvám se za překlepy v předchozím příspěvku. Naopak, vy máte zkušenosti od pár jedinců zkopírovaný, ale miliarda lidí v tom problém nevidí.

LN (Čt, 14. 12. 2017 - 11:12)

moc neznamebají a ne...Ale jsou to moje zkušenosti, nik okopírovanýho! Vy nemáte žádný zkušenosti a přesto máte tisíce příspěvků. Nejsem žádnej příznivec, protě je to fakt a vy byste se s tím měl smířit a upřít energii někam, kde to má alespon smysl. Rozmlouvat lidem obřízku v šeské republice je snad největší myslitelný paradox.

oprava (Čt, 14. 12. 2017 - 11:12)

moc neznamebají a ne nezajímají.

Tony (Čt, 14. 12. 2017 - 11:12)

Marti, to je asi...Zkušenosti jednoho člověka moc nezajímají. Přečetl jsem stohy příspěvků na to téma, jak pozitivní, tak negativní, tak vím, že ty zkušenosti jsou nepřenositelné a vůbec se nedají paušalizovat, jak by to tu famatičtí zastánci obřízky rádi dělali.

LN (Čt, 14. 12. 2017 - 11:12)

Souhlas. Také by mne...Marti, to je asi zbytečný..debata přirovnatelná ke kolovrátku nebo zaseknuté desce. Chtěla jsem jen poukázat na absurditu jeho chování. Já bych se dovolila vyjádřit k obřízce, měla jsem partnera, který ji měl. Sex bych řekla, že je bez rozdílu. Jen orální sex byl mnohem příjemnější :-)

Martina (Čt, 14. 12. 2017 - 11:12)

Ale přece nechcete brojit...Souhlas. Také by mne zajímaly názory mužů, kteří tím prošli a názory žen na sex s obřezaným mužem. Jak za mlada, jak v pozdějším věku.

Tony (Čt, 14. 12. 2017 - 11:12)

Mainstreamový islám právo jednotlivce na sebeurčení potlačuje.

Slovo mainstreamový islám jsem převzal od jednoho Němce z Drážďan, který konvertoval na islám a je teď zapáleným muslimem.

Tony (Čt, 14. 12. 2017 - 11:12)

Ale přece nechcete brojit...Dělám v Německu a muslimů tam potkávám víc než všichni dohromady. Vím, že v tomto musím být velice opatrný.

Navíc se musím řídit zásadamu našeho hnutí. Oni přes google přehladač kontrolují, co tu píšu a kdybych se tomu zpronevěřil, tak ode mne dají ochranné ruce pryč, jako je dali pryč od Edwarda von Roye.

Ty zásady ve stručnosti:

MIMO JINÉ NETOLERUJEME ŽÁDNÉ ANTISEMITSKÉ, ANTIMUSLIMSKÉ NEBO RASISTICKÉ MYŠLENKY A ANI TAKOVÉ, KTERÉ JSOU ZAMĚŘENÉ PROTI NĚJAKÉ MENŠINĚ. POVAŽUJEME SE ZA AKTIVISTY V OBLASTI LIDSKÝCH PRÁV A JSME PRO KOSMOPOLITNÍ A PRULARITNÍ SPOLEČNOST, VE KTERÉ HRAJE HLAVNÍ ROLI PRÁVO JEDNOTLIVCE NA SEBEURČENÍ.

ta poslední věta

VE KTERÉ HRAJE HLAVNÍ ROLI PRÁVO JEDNOTLIVCE NA SEBEURČENÍ

je naprosto klíčová.

LN (Čt, 14. 12. 2017 - 10:12)

Náboženstvím tmářstvím...Ale přece nechcete brojit proti přesvědčení muslimů. tady v čr!! Myslíte, že když to dělají celou dobu, tak si přečtou příspěvek Tonyho a řeknou si, že to už dělat nebudou? Svoje názory jste už řek, tak nechte promlouvat ty, kteří mají osobní zkušenosti, pro ty, co ji prostě musí podstoupit.

Tony (Čt, 14. 12. 2017 - 10:12)

sto lidí sto názorů.. a...Pokud do toho jde z náboženského hlediska, nic proti tomu. Jenže téměř ze 100% je to uděláno násilně dětem. Mimoto českých židů je obřezáno pouhé jedno procento.

Ze zdravotních důvodů jsou pouze tři relevantní důvody. Normální fimóza se dá řešit různě, v nejhorším případě operací se zachováním předkožky.

Jedinou relevantní indikací pro amputaci předkožky je BXO, asi u 50% nezabere konzervativní léčba a pak sekundární fimóza následkem diabetu nebo velmi těžkého chronického alkoholismu. Tam se operace se zachováním předkožky nevyplatí.

LN (Čt, 14. 12. 2017 - 10:12)

Když tu někdo napsal o...sto lidí sto názorů.. a pak jsou tisíce ti, který to nic moc nezměnilo, nebo k lepšímu..většina lidí v čr se nerozhoduje zda ano či ne z "rozmaru", ale musí do toho jít z dvou výše uvedených hledisek. a proto chtějí vědět co je čeká, jak to probíhá. takže když tady bude kopírovat někdo názory někoho jinýho, tak to opravdu není v jeho stavu relevantní.

Tony (St, 13. 12. 2017 - 23:12)

to nebude,, protože každe...V ČR žádná obřílmí kvanta chlapů s obřízkou nejsou.

no (St, 13. 12. 2017 - 22:12)

Toto souvisí se situací na...to nebude,, protože každe píše na diskuzi, když má problém,, takže tisíce chlapů s obřízkou, pokud na tuto diskuzi nenajedou náhodně, tak prostě nemají důvod psát.. tuto diskuzi hledají většinou lidi, co mají nějaký (dravotní) problém

Tony (St, 13. 12. 2017 - 22:12)

Má zde někdo u nás ...To se ale snad provádí pouze u dospělých. Pro mne je to stará známá záležitost.

Reklama

Přidat komentář