Reklama

Obřízka

Steve (Pá, 21. 7. 2017 - 16:07)

Každej řeší/neřeší jak je třeba a individuálně. Paušál na to žádný neexistuje - všichni jsme originál a máme to různě, tak jako vše ostatní.

Barbora (Pá, 21. 7. 2017 - 16:07)

Barboro a ty nemáš žádný...Lucko, email jsem nakonec zapomněla napsat.
Tak tedy: [email protected]

Lucka (Pá, 21. 7. 2017 - 15:07)

Barboro ráda by jsem si s tebou na emailu popovídala k tomuto tématu,pokud budeš chtít.

Tony (Pá, 21. 7. 2017 - 15:07)

Četl jsem, že už staří Egyptané používali nějaké návleky, nevím přesně jaké.

Ono něco existuje i dnes, jenže se budu muset zeptat na jednom německém fóru. Můj žalud má domeček originální, tak jsem se o to podrobně nezajímal, protože to osobně nepotřebuju.

Barbora (Pá, 21. 7. 2017 - 14:07)

Je truhlivé, že mnozí...Pročítala jsem zpětně a hlavně pozorně vaše příspěvky a objevila termín "umělý domeček". Můžete prosím nějak blíže osvětlit moji nevědomost?

Barbora (Pá, 21. 7. 2017 - 08:07)

Barboro a ty nemáš žádný...Lucko, email samozřejmě mám.

Tony (Pá, 21. 7. 2017 - 06:07)

Nějak se to zepsulo. Místo druhé části se to nakopírovalo dvakrát:

Proto si myslím, že každý kdo uvažuje o obřízce, by se měl předtím nechat vyšetřit na citlivost svého erotogenního tria, žaludu, vnitřní předkožky a uzdičky, u každého muže je tomu jinak (nevím, zda to někde v ČR provádí) nebo by mél provést, je už jedno zda sám nebo za pomocí své partnerky provést pečlivé samovyšetření a na základě toho zvolit pro něj vhodný obřízkový styl.

A pak najít plastického chirurga, který mu provede takovou operaci, kterou požaduje on, ne aby ten operatér na něm provedl, co ten operatér chce.

V tomto je vhodný pouze plastický chirurg, který operuje dle zakázky klienta a ne urolog. Urologové jsou zpravidla totiž vnitřně přednastaveni ve své profesní aroganci tak, že dobře vědí, co je pro pacienta nejlepší, v dotyčném totiž vidí pacoše a ne klienta, a tak mu provedou to, co si usmyslí oni sami.

To je další důvod, proč vidím jako krajně neetickou obřízku dětí z rozmaru dospělých, protože u dítěte to vyšetření na citlivost nelze vůbec provézt.

Obřízku dětí z rozmaru dospělých považuju za krajně neetickou i z mnoha dalších důvodů.

Více zde: http://obrizka.webnode.cz/diskuse/discussioncbm_609186/200/

Tony (Čt, 20. 7. 2017 - 23:07)

Je truhlivé, že mnozí zdravotničtí pracovníci jsou v zajetí emerické kryptonáboženské pseudovědy a tak mnozí o ten domeček na žaluda přijdou.

Naštěstí není americká obřízka tak devastující, takže tvůj partner kvůli tomu žádné problémy mít v sexu nejpravděpodobněji nebude.

Má ale problémy s prádlem. Tu může pomoci, jak tu napsal Lukáš, určitý typ spodního prádla.

Psal to i Jakub, že určité spodní prádlo a tělocvik, sport a hlavně jízda na kole mu v tomto dělá problémy. On ale není obřezaný, jenom nosí žaluda trvale venku, jak tu psal Sláva, a tak si ho při těchto akcích schovává do domečku.

V nejhorším případě si musí tvůj partner na takové akce pořídit domeček umělý. To není nic nového pod sluncem. Takové umělé domečky používali už obřezaní staří Egypťané.

Lucka (Čt, 20. 7. 2017 - 15:07)

Barboro a ty nemáš žádný email.

Barbora (Čt, 20. 7. 2017 - 12:07)

Ten stud brzdí každého...Stud jsem opravdu necítila, všechno jsme spolu nějakou dobu řešili.
Byla jsem dosti ovlivněná vlastní tetičkou,ona je zdravotní sestra.
Nakonec jsme usoudili,že odstranit domeček bude správné rozhodnutí.
Chtěla jsem hlavně předejít mykózám a zánětům.

Tony (St, 19. 7. 2017 - 22:07)

Ten stud brzdí každého normálního člověka, pro mě bylo těžké ho překonat.

Ale, že tě nebrzdil ten stud, když jsi připravila žaluda svého partnera o jeho přirozený "domeček". On by ten "domeček" na žaluda jak vidím, občas rád měl.

Barbora (St, 19. 7. 2017 - 19:07)

Žel, pokud jsem bude lozit...Pokusím se tedy na nové adrese a předem děkuji, že nemám v tomhle směru zavřené dveře. Otázek je stále mnoho, ale brzdí mě stud.

Barbora (St, 19. 7. 2017 - 19:07)

Slávo, tebe se to netýká,...Velice nerada pročítám všechny takové zbytečné urážky v diskusi.
Nedávno jsem získala užitečné informace, ale nyní nemám odvahu jít
hlouběji do intimností, ačkoliv bych měla hodně dalších otázek.

Vidíš (Út, 18. 7. 2017 - 22:07)

Zrůdný úchyle, jseš...Všichni ti doktoři, kteří doporučí obřízku Lege Artis jsou u tebe obřezávaci.

Tony odpověz Ba (Út, 18. 7. 2017 - 22:07)

2017 21:50 - Barbora
*13.7.2017 18:01 -...

Tony, je docela úsměvné jak sám sebe považujete za arbitra v oboru mužské obřízky. Podle všeho máte nějaký problém v hlavě, dost možná nějaký problém v dětství?

Tony (Út, 18. 7. 2017 - 18:07)

že ty hirsutes papilaris...Lékařské zdroje kdeco. Já zase četl něco jiného.

*Kdo má kůžičku moc úzkou, jiná možnost není, tak proč ne.*

Mnozí doktoři lžou, že jiná možnost není. Znám spoustu mužů, kterým takový doktor zničil sexuální život a pak mu nemohou přijít na jméno. Na doktorech to nechat nelze, protože mnohý z nich je MUDr Obřezávač. Jsou případy, že je operace nutná, ale že to musí být obřízka je vyjímečné. Zbytečné řešení fimózy obřízkou je ublížení na zdraví.

Žel, toto je velice kontoverzní téma a já se jím už tři a půl roku do hloubky zabývám.

Už se mi podařilo pár kluků před zbytečnou obřízkou zachránit.

Sláva (Út, 18. 7. 2017 - 18:07)

*hirsutes papilaris*

Znám...že ty hirsutes papilaris nemají muži s odhaleným žaludem uvádí lékařské zdroje, ne jen nějaká wiki, kam píše leckdo. Lékařská skripta, poradny s lékaři, kde jsou uvedena jména odpovídajícího lékaře. Tak to tak beru, sám to nemám, ale jak to funguje obecně musí vědět lékaři.

Žalud necítím, že by se třel o trenky nebo kalhoty nebo plavky. Jinak citlivý při sexu je normálně. Kůže nebo sliznice na žaludu zesílí, to je normální jev, dle lékařů. Jestli u někoho ne, nevím, nemůžu posoudit. Možný je všecko, přebytečný prsty na nohou nebo na rukou, srostlý dvojčata, ale není to obvyklý.

Obřízku nemám, nechystám se na ni, nevidím k ní důvod. Kdo má kůžičku moc úzkou, jiná možnost není, tak proč ne. Tohle bych nechal na doktorech a tom, koho se to týká. Jestli je obřízka moderní, to neřeším stejně jako něčí tetování nebo piercing. Myslet si o tom můžu cokoli.

Tony (Út, 18. 7. 2017 - 18:07)

Nesouhlas .
Nikdy sem to...To kvůli té špičce.

sardanapal* (Út, 18. 7. 2017 - 17:07)

Výrůstky tzv. bradavičky...Nesouhlas .
Nikdy sem to neměl ...

Tony (Út, 18. 7. 2017 - 17:07)

*hirsutes papilaris*

Znám to pod jiným jménem, dle obrázku na wiki je to ono.

Jenom nesouhlasím s textem na wiki, která je v tomto nespolehlivá. Vím, že to mají i mnozí obřezaní.

S tou přecitlivělostí trvale odkrytého žaludu, ať už z důvodu obřízky, přirozeného tvaru - na 15% mužů má od puberty trvale odkrytý žalud, aniž by prodělali obřízku, nebo že praktikují "skinbacking" - nosí jako Sláva předkožku trvale vzadu za žaludem proto, že to tak chtějí, je to naprosto individuální.

U někoho dojde k silné keratinizaci, že žalud znecitliví, většinou kůže na žaludu zesílí přiměřeně, že dotyčný nemá vůbec žádné problémy, a u někoho, i když je to velice řídké nezesílí vůbec, takže může mít problémy s prádlem, jako má partner Barbory i doživotně. Vím o takových případech, ale myslím si, že se jedná o vzácné vyjímky. Naopak, problémy se silně zkeratinizovaným a z toho důvodu znecitlivělým žaludem jsou poměrně časté.

Jinak, na 95% obřízek ze "zdravotních důvodů" je zcela zbytečných.

Ta obřízka je spíše fetiš než móda.

Reklama

Přidat komentář